Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.716
113
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Najnižja cena na bolhi
smile-1.gif
380 eur je poštena cena in se verjetno nebo več bistveno spremenila, vsaj do maja/junija ne, ko pride sgs4.

Tale je zgleda najugodnejši na bolhi saj piše zraven... da je najugodnejša cena.

http://www.bolha.com/telefonij...clct=1353498484
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
lol

"...glede cene ne da več pogajati. Prodam najboljšemu ponudniku! " To pomeni, da misli, da bodo še bidali, kdo da več
hysterical-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Delam obvezno Wipe Data/Factory reset in Wipe Cache in še nikoli nobenih problemov.Me pa zanima kaj naredita Wipe Cache in Dalvik Cache?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Cache, Dalvik in Factory reset. Ta je najpomembnejsi, ko menjavas rome.
 
Nazadnje urejeno:

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Delam obvezno Wipe Data/Factory reset in Wipe Cache in še nikoli nobenih problemov.Me pa zanima kaj naredita Wipe Cache in Dalvik Cache?

Dalvik cache je cache proggyja Dalvik?
smile-1.gif


Dalvik sluzi za optimizacijo tekocih appov, ki jih nato cachira.

Wipe cache pa pac zbrise vso to "svinjarijo", ko jo aplikacije pustijo za sabo.


Mislim, da je tako nekako.
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Se da kako importat bookmarke in passworde iz namiznega firefox browserja v stock Samsung internet browser, obstaja kakšen program, ki bi to zmogel ali kakšna zvijača?
Za bookmarke sem sicer nekaj našel, ne vem še če deluje, za importanje passwordow pa še ne.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

- ta luknja je v verziji 4.2.1 že odpravljena
- velja samo za telefone, ki imajo "root"
- naložiti si je potrebno točno določen program, ni ranljivost povezana z vsemi telefoni
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
En problem se mi je pojavil v zadnjem tednu...ko telefon ugasnem in nato ponovno prizgem mi iz 'spodnje opravilne' vrstice zgine ikona Contacts/Imenik. Ostanejo se samo stiri ikone - Phone, Messaging,Internet,Apps. Ma kdo kaksno idejo, kaj me heca?
Hvala.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Nope, 4.1.2 že lep čas leti na mojem S3, neuraden 4.2.1 je tudi na voljo že vsaj 10 dni...
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
En problem se mi je pojavil v zadnjem tednu...ko telefon ugasnem in nato ponovno prizgem mi iz 'spodnje opravilne' vrstice zgine ikona Contacts/Imenik. Ostanejo se samo stiri ikone - Phone, Messaging,Internet,Apps. Ma kdo kaksno idejo, kaj me heca?
Hvala.

Nek bug , ki je morda nastal, ker nisi izvedel Factory restore/ povrnitev na tovarniške nastavitve po nalaganju roma.Sicer pa čuden problem in tut težko rečem kak ga drugače odpravit, kot z wipe data in wpe cache v Recovery načinu.

Recovery način se izvede s pritiskom na tipke volume UP + home gumbek + power gumbek.Obvezno prej naredit backup slik, kontaktov itd...
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Nope, 4.1.2 že lep čas leti na mojem S3, neuraden 4.2.1 je tudi na voljo že vsaj 10 dni...

Za slovenski trg uradnega 4.1.2 ni še razen če si naložil Polski to še ne pomeni da je uraden za naš trg.. A 4.2 je napovedan komaj za spomladi enkrat..
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.