Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
pa še res je.
wink-1.gif
Hvala za info.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Živjo, rabim eno informacijo. Sem pred nakupom S3 in sem na netu zasledil cel kup pritožb o pokanju ekrana. Ker imam doma nadebudno triletnico, ki se zelo hitro dokoplje očetovega mobitela, me malo skrbi vzdržljivost telefona.
Ali imate kake izkušnje z trpežnostjo...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.094
3.173
113
Če bo šel na tla bo verjetno ekran počil poznam že tri take ki niso imeli sreče pri padcu.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Men je že 2x-3x padel z cca pol metra na tla,iz hlačnega žepa pri izstopu iz avta in podobno,pa je še vedno nepoškodovan
bonk.gif

Imam ga v etuiju,če nebi bil je vprašanje kaj bi bilo,je pa tudi važno kako in kam pade.Brez etuija na ploščice
uf-1.gif

Če boš poslušal govorice potem bolje da si kupiš kakšno regljo
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Mogoče se komu res zdi smešno, da težim z lomljivostjo ekrana, samo če pogooglaš SG 3 screen crack, dobiš 20 strani zadetkov, z opisi in filmi slabih izkušenj uporabnikov. Tako da sem se odločil, da raje vzamem S2, ki je preizkušena zadeva....
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Mogoče se komu res zdi smešno, da težim z lomljivostjo ekrana, samo če pogooglaš SG 3 screen crack, dobiš 20 strani zadetkov, z opisi in filmi slabih izkušenj uporabnikov. Tako da sem se odločil, da raje vzamem S2, ki je preizkušena zadeva....

Ja ok. lool

Pač je treba pazit pa je... Al pa si kupiš silikonski etui
rolleyes-1.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Mogoče se komu res zdi smešno, da težim z lomljivostjo ekrana, samo če pogooglaš SG 3 screen crack, dobiš 20 strani zadetkov, z opisi in filmi slabih izkušenj uporabnikov. Tako da sem se odločil, da raje vzamem S2, ki je preizkušena zadeva....

Jah to pa so neodgovorni uporabniki ki ne znajo ravnat z telefonom...
evil.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Še neki...

A kdo kej ve, kako ta ženski glas ugasnt, ko odpreš mapo na zaslonu... Skos mi govori, ko mapo odprem in zaprem, pa je malo nadležno...
crazy1.gif

To maš očitno glasovno pomoč za slepe vklopljeno?! Settings - Accesebility - TalkBack

btw To ni privzeto vključeno...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Nitroo pravi:
Mogoče se komu res zdi smešno, da težim z lomljivostjo ekrana, samo če pogooglaš SG 3 screen crack, dobiš 20 strani zadetkov, z opisi in filmi slabih izkušenj uporabnikov. Tako da sem se odločil, da raje vzamem S2, ki je preizkušena zadeva....
Ja to si pa full pametno naredil
stupid-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
ksz

Nekaj bugov in pripomb glede uradnega jb 4.1.2 in androida nasplošno:

- Licenčni Real Racing 2 je praktično neigraln. Lagira, zvok šteka-prekinja.Vozit se da recimo da ok, grafika je huda, zvok poleg pa za bruhat.Nemogoče kak šteka... ?!?!??!?!?!?!? powersafe je jasno na off
- Občasno se kak m3 pri predvajanju zatakne za delček sekunde v privzetem predvajalniku wtf?!?!?!?!??!?!
- Privzet internet brskalnik tut ni na nivoju , poleg tega mi tukaj po postanju novega sporočila javi napako, sporočilo pa objavi.Sem itak že na firefoxu, ki je ok, sem pa vseeno omeno.
- znan bug, da se po sprostitvi rama , imenik odpira skoraj 2 sekundi.Meni ni moteče, je pa slabo.
- poraba zaslona je nezaslišano velika za super amoled. V vsakem primeru je največji porabnik baterije zaslon z od 35% pa tudi do 45%-50%.Pa je vse možno vklopljeno, kar skrbi za čimmanjšo porabo, dosti časa ga mam tudi v powersafe.
crazy1.gif





Tolko zaenkrat.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Še neki...

A kdo kej ve, kako ta ženski glas ugasnt, ko odpreš mapo na zaslonu... Skos mi govori, ko mapo odprem in zaprem, pa je malo nadležno...
crazy1.gif

To maš očitno glasovno pomoč za slepe vklopljeno?! Settings - Accesebility - TalkBack

btw To ni privzeto vključeno...

TalkBack je izklopljen... Bi lahko bilo še kej druzga...
smile-1.gif
?

Mogoče kšna fora, k je serial number 0000000000
smile-1.gif
?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=32050236&postcount=2873

Ok guys. Not a bug i think but how to disable the annoying voice that 'speaks' when i open a created folder in menu or i zoom out the Home screens to add ou remove pages(Home screens)
It says 'folder opened or Home screen Page edit or Home screens 3 of 5' things like that



Never mind.. Solved.
It was my 'iOnroad' narrator active in accesibility.

-------------------

Nek app maš vključen v Accesibility.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
ksz

Nekaj bugov in pripomb glede uradnega jb 4.1.2 in androida nasplošno:

- Licenčni Real Racing 2 je praktično neigraln. Lagira, zvok šteka-prekinja.Vozit se da recimo da ok, grafika je huda, zvok poleg pa za bruhat.Nemogoče kak šteka... ?!?!??!?!?!?!? powersafe je jasno na off
- Občasno se kak m3 pri predvajanju zatakne za delček sekunde v privzetem predvajalniku wtf?!?!?!?!??!?!
- Privzet internet brskalnik tut ni na nivoju , poleg tega mi tukaj po postanju novega sporočila javi napako, sporočilo pa objavi.Sem itak že na firefoxu, ki je ok, sem pa vseeno omeno.
- znan bug, da se po sprostitvi rama , imenik odpira skoraj 2 sekundi.Meni ni moteče, je pa slabo.
- poraba zaslona je nezaslišano velika za super amoled. V vsakem primeru je največji porabnik baterije zaslon z od 35% pa tudi do 45%-50%.Pa je vse možno vklopljeno, kar skrbi za čimmanjšo porabo, dosti časa ga mam tudi v powersafe.
crazy1.gif





Tolko zaenkrat.

Napaka, da v original brskalniku na alterju ko postaš vrne error, objavo pa še vedno sprejme je bila že v 4.1.1
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
4.1.2 ma spremenjen pokazatelj porabe za zaslon, to je na vseh telefonih malo cudno. Ti raje preveri ce ti ob podobnih primerih uporabe drzi baterije manj ali dlje, ne glej nekih grafov vsakih 5 min.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Vse tri tedne je že taka poraba zaslona ali višja.Tam nekje do 30ur zdrži baterija ob moji uporabi.



Od 10ur je bil zaslon v uporabi 1,5 ure in glej porabo... Preeveč za amoled.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.