Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Kje se dobi 4.1.2 in ali je res potreben za gor dajat?

A ima ze kater funkcijo nastavitve levela mikrofona ko snemas, ker teli mikrofoni so prevec obcutjivi na kaksnih koncertih in vse sam hresci.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
hi-q mp3 recorder je men fajn.
ima tudi za štelat mikrofon ja.

Sigurno je mislil snemanje, kot snemanje videa.Treba pregledat market pa youtube.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
37
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Če imaš Simobil-ov S3, je posodobitev že prišla.
Če imaš mobitel, bo pomoje konec leta ali začetek novega...

Se pa splača. Je par lepih cvetk...
smile-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Kje se dobi 4.1.2 in ali je res potreben za gor dajat?

A ima ze kater funkcijo nastavitve levela mikrofona ko snemas, ker teli mikrofoni so prevec obcutjivi na kaksnih koncertih in vse sam hresci.

Ni potrebno,isto kot na PCju še vedno imaš lahko gor XPeje
bonk.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Kje se dobi 4.1.2 in ali je res potreben za gor dajat?

A ima ze kater funkcijo nastavitve levela mikrofona ko snemas, ker teli mikrofoni so prevec obcutjivi na kaksnih koncertih in vse sam hresci.

Ni potrebno,isto kot na PCju še vedno imaš lahko gor XPeje
bonk.gif

To je tut meni smešno. Ne ne nadgrajevat. Razvijalci so samo popravli kake stvari, kaj optimizirali in po možnosti dodali kake nove funkcije. Torej jasno, da ne posodabljat.
evil.gif


Jasno priporočam nadgradnjo, ker s tem postane sgs3 že skoraj note2, kar pa pomeni po funkcijah ultimativni telefon ta hip.Samo slow/fast kamera mu še fali od ta pomembnih zadev, pa še to se da zrihtat. Glej stran 62
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Spet friki posodobitev.

Da razlozim. Pri S1 je bila posodobitev iz orginal roma na 3.4.6 al kaj ze krvavo potrebna ker telefon je stekal dokler nisem naredu posodobitve in popravici povem mi je bila se najboljsa orginal verzija ker mi je bil vsec puzle k si dobil sms ali imel zgresen klic. Nov rom je imel pa vse neki prevec moderno narejeno.

In ja rad imam posodobitve ampak se mi ne da potem vseh programov ponovno gor dajat kljubtemu da jih ni veliko.
Jbga minil so cajti ko smo bili usekani na zadnje verzije in na miljon aplikacij na gsmju in ostalem

Aja telefon je iz prosteprodaje, kaj to pomeni za posodobitev?
 
Nazadnje urejeno:

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Se strinjam, Brezglavo instaliranje posodobitev je naivno. Ja so ze kaj popravili, drugace ne bi dali posodobitve ven. Ampak prav lahko so tudi kaj pokvarili. Vec kot je popravkov, vecja je moznost da je dodan tudi nov bug.

Security posodobitve so ze pomembne, ostalo pa ce ti dela kot ti pase, zakaj bi posodabljal?
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Aplikacije se avtomatsko prenesejo na telefon po vpisu gmail računa.Da preletiš celotne nastavitve in nastaviš po svojem, ti ne more vzet več kot 10 min.Potem pa še samo dodaš emaile in si urediš namizja.Mam precej programov, iz marketa in iz kartice in gre hitro
wink-1.gif


Slike, mp3, videji pa že itak čakajo na spominski, tako da jih ni treba še enkrat nalagat.
cool-1.gif


Priporočam apgrejd na 4.1.2 in obvezno factory restore.Pol pa bo do marca mir, ko pride 4.2
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Slike v galeriji ostanejo?

To pa nisem vedel da prijava v gmail racun pirnese vse programe, semto ze imel na prejsnih Sih pa se mi na trojki ni nic avtomaticno preneslo. Kako pa naredis posodobitev sedaj k so programi gor da si gmail zapomne kaj je sedaj gor?

Kako bom jest posodobil svoj s3 k je kupljen v prostorpodaji, servis ali se da tudi na telefonu sam upgrade naredit?


PS.

Dejte mi se neki povedat, ce mam auto svetlost ekrana, dela se kr, ampak ko surfam je pa prevec temen ekran in takoj ko grem iz interneta se svetlost poveca, wtf?

Pa se nekaj, ko se pogovarjam in klicatelj ali jest hocem prekinitit zvezo je telefon ze v screen saverju in moram telefon odklepati da lahko prekinem, spet wtf?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Če imaš odprt Samsung račun in omogočeno Sinhronizacijo z le tem,ti naredi avtomatsko(ali ročno)tudi varnostno kopijo smsov,mmsov,dnevnik klicev ter ozadja tako da z gmail računom v bistvu lahko backupiraš v bistvu vse.Gmail je pa povezan z Google playem.
Svoj S3 boš posodobil preko svojega telefona,lahko preko programa Kies(kar ne priporočam)ali preko programa Odin,o tem si malo pobrskaj po forumu ker je že veliko napisanega.
Kar se pa tiče svetlosti v brskalniku pa pojdi v nastavitve ko imaš odprt brskalnik in tam nastavi svetlost.
Kot zadnje,pojdi v nastavitvah pod zaslon tam omogoči smart stay,lahko tudi podaljšaš zakasnitev zaslona.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

Nekaj me zanima, sicer je bilo verjetno že kje omenjeno ampak se mi ne da iskati. Je možno na S3 ali ONE X itd. naložiti stock google rom kot je na Nexusih?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
ksz

Nekaj me zanima, sicer je bilo verjetno že kje omenjeno ampak se mi ne da iskati. Je možno na S3 ali ONE X itd. naložiti stock google rom kot je na Nexusih?

Stock google rom ne mores, ker ni driverjev za S3. Lahko das pa gor Cyanogenmod, ki je v bistvu stock google, samo prirejen (driverji, ipd) za uporabo na S3.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Glede svetlosti ne dela, odprem internet, ze takoj vidim da display zmanjsa jakost osvetlitve, nato pustim da laufa, grem v nastavitve nastimam svetlost na sredino in takoj ko grem nazaj v internet avtomaticno zmanjsa jakost. Tudi ce grem v nastavitve internet brskalnika se pojaca osvetlitev in takoj ko pridem nazaj v brskalnik spet svetlost pade.

Sem vklopil smartstay ceprav mam zakasnitev ze na 30sec nastavljeno.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
837
21
18
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Glede svetlosti ne dela, odprem internet, ze takoj vidim da display zmanjsa jakost osvetlitve, nato pustim da laufa, grem v nastavitve nastimam svetlost na sredino in takoj ko grem nazaj v internet avtomaticno zmanjsa jakost. Tudi ce grem v nastavitve internet brskalnika se pojaca osvetlitev in takoj ko pridem nazaj v brskalnik spet svetlost pade.

Sem vklopil smartstay ceprav mam zakasnitev ze na 30sec nastavljeno.

Pojdi v nastavitve/Varcevanje z energijo in izklopi možnost barva ozadja...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.