Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Res je, tudi se ne sekiram kaj preveč glede tega, saj je v garanciji. Ja, mene je pa kar malo razp****** ko sem enkrat zvečer nekaj čaral po telefonu in mi vn iz podlage butnejo črni fleki in potem ko sem enkrat vedel sa so tam sem jih ves čas videl zdaj med prazniki ko aparata ne potrebujem tako veliko sem ga pa dal na servis, ker mi je že močno najedalio.

Sem pa takrat, ko sem napako opazil posla mail na RAM 2 glede tega in so rekli da je to za AMOLED zaslone čisto normalno, OK normalno do neke mere, recimo na SGS 1, SGS 2, Galax Note in Galax Nexus tega nisem nikoli opazil, pri punci na SGS 2 isto ne itd... tako da sem 100% da to kar imam jaz ni normalno
smile-1.gif


Kar se pa matičnih tiče je pa tako, nekaterim HW 1.100 deluje OK tudi po 200 dneh, nekaterim je aparat umrl, tisti, ki jih dobivajo iz servisa imajo pa HW revizijo 1.400. Ne vem zakaj sem imel v glavi 1.500, možno pa da tudi obstaja.

Glede čakanja sem pa kar enega iPhona 4S ugodno nabavil za to obdobje dokler S3 ne pride iz servisa, mi je pa zdaj 4S tako majhen da komaj pišem SMSe po njem hehe. S3 FTW zame
smile-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
@Seba81

Hehe, možno da so se komu zamerl, stran za vpogled v status servisiranja deluje, njihova glavna stran pa ne
smile-1.gif


saj imaš 24 mesecev garancije, kaj se sekiraš. Delaj redni backup, pa pomembne zadeve shranjuj na zunanjo microSD pa je
smile-1.gif
Jaz odkar sem enkrat na S1 nekaj slikal, kasneje pa videl da slik na notranjem pomnilniku ni, vse shranjujem na zunajo kartico in če je kaj pomembnega takoj shranim še kam.
 
Nazadnje urejeno:

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Vem ja, ful čudn feeling. Iphone je tak majhen, kot je velik zaslon na sgs3.
smile-1.gif
Direkt z iphona na sgs3 bi blo kar zanimivo, jaz pa sem 3 tedne bil brez pametnega telefona, tak da je bil prehod dokaj lahek.

Moj telefon je bil izdelan 30.7.2012 ( RF cal) tak da pričakujem nekje v januarju da hin da. heheh Običajno nimam take sreče, da glih meni nebi crkno
evil.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz pa ne morem več pogledat, kdaj je bil izdelan, me pa zanima če bojo res kej glede matične pogledal, glede na to da sem jih to še izrecno prosil, ker pod opis napake so napisali samo zaslon.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
se da kako pohitrit, da 1.100 prej mkrne? Pač preventiva, da ne bi pol slučajno, ko bi ga pa res krvavo potreboval;)
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Jaz pa ne morem več pogledat, kdaj je bil izdelan, me pa zanima če bojo res kej glede matične pogledal, glede na to da sem jih to še izrecno prosil, ker pod opis napake so napisali samo zaslon.

Če ni pod opisom napake, je nebojo gledli.Niti ne morejo vedet, ker ko dobijo list preverijo, če spada k temu telefonu in preberejo opis. Sem mel že primer, ko je bila "napaka" zapisana poleg glavnega problema, pa je niso preverli... Običajno delajo po linijo najmanjšega upora. Balkan mentaliteta in delovanje pač
jezen.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik bvader pravi:
Jaz pa ne morem več pogledat, kdaj je bil izdelan, me pa zanima če bojo res kej glede matične pogledal, glede na to da sem jih to še izrecno prosil, ker pod opis napake so napisali samo zaslon.

Bi pa blo pošteno od Samsunga, da javi VSEM servisom, da naj tut preverijo hardware in po potrebi predčasno zamenjajo.V Nemčiji je mogoče tak.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Nimam pojma, sigurno pa delujejo korektno.Vsaj tisti severno od meje.

btw za vse sgs3 userje z 1.100 HW

Restartajte telefon in prosim preverite naslednje:

Preverite v Settings- Application Manager - Running apps če vam laufa video player. Nato priklopite telefon na kabel/napajanje in idite preverit, če se je video player samodejno vklopil (pri meni se in kaže porabo 3.7MB). Ko telefon odklopim iz kabla, se Video player izklopi.

Tu je omenjen problem in bi naj bil povezava s preobremenjenostjo telefona med napajanjem in zato bi naj matična odpovedla.Tudi večini crkne med napajanjem, ponoči oz. zjutraj. 140 strani je in se mi ne da brat, sem pa na hitro preletel nekaj zadnjih strani in se to omenja.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1993044&page=137


Torej bi znal bit problem tut v Androidu na nek način? lol
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Naredil po tvojem navodilu, video player se vžge po restartu in priklopu na kabel, štarta pa s 5MB pa se zniža na 3,9MB
crazy1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Svašta...samo ne vem zakaj bi to bil problem, n procesov teče v ozadju aparata, zakaj bi ga ravno ta toliko preobremenil da dec umre?
smile-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
To bi lahko pomoje rešil s kako nadgradnjo?Drugač pa se mi mal neumno zdi da kr crkne pol pa še na ramu pametujejo da je to zarad nepooblaščene aplikacije iz gplay?
10.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Baje ni to, ker so crkovali tut telefoni s custom romi, kateri niso vklopli video aplikacije.Je pa definitivno bug... Če v 140 straneh niso odkrili krivca, ga tut mi tukaj nebomo.Razmišljam, da bi odstranil root, ker vem, kakznajo pri nas zajbavat, ne vem pa, če bodo uspeli sploh kaj videt, ko bo telefon klinično mrtev.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Če bi men dal tako obrazložitev zakaj zadeva ne gre pod garancijsko popravilo bi jim par dokumentov pokazal, ki nakazujejo na to da se motijo, če še to ne bi zadoščalo bi jih pa prijavil ustreznemu organu, recimo zavod za varstvo potrošnikov in njim predložil enake dokumente kot servisu pa naj jim še oni to povejo kar sem jim že jaz
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik rawr pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Moj S3 je pa pravkar umrl, tema, zero. Odstranil baterijo, vtaknil Yig kabel, nič. In to iz čistega lufta. Bemti svet in to pred prazniki.

Ob nepravem času.
frown-1.gif
Dobil pa boš novega, ker baje sploh ne gledajo oz. morda sploh ne morejo videt, ker softver je bil gor?! Kdaj je bil kupljen tvoj telefon?

V prvem mesecu, ko so prišli v Slovenijo, pri Mobitelu. Nikoli rootan ali v kakih nenormalnih zunanjih pogojih. Po izklopu s polnilca je še delal, ker sem zjutral preverjal maile. Enkrat dopoldan pa umrl.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Jaz se ne bi sekiral glede roota...če umre umre, lahko oni delajo z aparatom ravno toliko kot ti, se pravi nič
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ste pa nagnal paniko kokr da bo konec sveta
rolleyes-1.gif

Saj ni treba restartat gsma,vsakič ko kakorkoli priklopiš kabl se začne izvajat proces"video player"
Najbolj da jih vsi prodaste pa kupte kakšne nokie
hysterical-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Je pa res, da je S3 prvi telefon, ki je čisto hinrihtal. Prej sem imel S1, ga po dobrih dveh letih prodal brezhibnega, pa sem ga flešal vsakih 14 dni. Pri prejšnjih je pa odpovedal kak knof ali vtič, drugega pa ne.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.