Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Ponoči mi je piskalo da je baterija prazna kljub temu da je bil telefon priklopljen na polnilec. Mogoče je res kaj na tem, da je crknil polnilec,, kakorkoli če mi zadeve ne uspe zrihtati danes bo moral na servis.
 
Nazadnje urejeno:

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Poskusi dobit kakšen drug polnilec ali baterijo da preizkusiš,če je res to,da ne boš brez veze pošiljal na servis.Polnilce ali baterije dobiš na Bolhi za male pare.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Probal drugo baterijo in je isto.
jezen.gif


Izgleda da bo treba na servis.
frown-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kaj v recovery mode prideš da bi probal naredit Wipe Data/Factory reset in Wipe partition?Seveda boš izgubil vse podatke na telefonu!
Ali da bi poiskusil flashat čez taisti rom,ki si ga imel naloženega?
Seveda samo predlagam na lastno odgovornost,sam najbolj veš.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Kaj v recovery mode prideš da bi probal naredit Wipe Data/Factory reset in Wipe partition?Seveda boš izgubil vse podatke na telefonu!
Ali da bi poiskusil flashat čez taisti rom,ki si ga imel naloženega?
Seveda samo predlagam na lastno odgovornost,sam najbolj veš.

Nope, telefon se sploh ne zažene, se le zaganja ... niti do tega da bi vtipkal pin ne pride...
frown-1.gif
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Kaj v recovery mode prideš da bi probal naredit Wipe Data/Factory reset in Wipe partition?Seveda boš izgubil vse podatke na telefonu!
Ali da bi poiskusil flashat čez taisti rom,ki si ga imel naloženega?
Seveda samo predlagam na lastno odgovornost,sam najbolj veš.

Nope, telefon se sploh ne zažene, se le zaganja ... niti do tega da bi vtipkal pin ne pride...
frown-1.gif

Napaka androida. Boot loop... Ne rabiš pošiljat na servis. Idi v recovery in naredi wipe in bo spet laufalo.

 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
V recovery ali downloade mode ne potrebuješ da se ti telefon zažene.Moraš ga ugasnit in pritisnit tipke:
-recovery:Home + Volume up + Power
-downloade:Home + Volume down + Power
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Sedaj se mi je končno zalaufal ... ne vem v čem je bil problem, mogoče res napaka androida?!

Bom ponovno vse backupal, nato pa posodobil na zadnjo različico ... trenutno deluje.
zmaga.gif
 

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
meni pa dol potegne ko pa hoče namestit se pa ustavi ,androidekumre in mi napise :posodobitev vrgrajene programske opreme ni uspela.Poskusite znova z raunalniško programsko opremo(Kies) ali obiščite središče za storitve Samsung.
Mislim kar nekaj .
 
Nazadnje urejeno:

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
ne bom se z tem ukvarjal ker nisem vešč tega.Vedno bolj me vleče da zamenjam to sranje za nekaj kar dela bolj stabilno.Pa čeprav je bolj zaprt sistem.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kaj imaš bit vešč z posodobitvijo preko Kiesa?
rolleyes-1.gif

Potegneš si dol program Kies ga inštaliraš,priklopiš telefon na komp in če ti najde posodobitev pritisneš gumb posodobi.
Pol je pa kr sranje če ti na znaš skrbet za svoj pametni telefon
rolleyes-1.gif
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Tudi jaz sem GT-I9305 updejtal na 4.3. Telefon ni nič hitrejši ali počasnejši ampak baterijo sprazne nenormalno hitro. Prej je vzdržal skoraj 3 dni s kakšno uro pogovora, sedaj pa brez minute govorjenja ne vzdrži niti en dan. Slika pove vse
frown-1.gif


Očitno nisem edini http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=14526
Je imel še kdo tako izkušnjo
confused-1.gif


Se splača poizkusit tole: DOWNGRADE

 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.