Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Glej za I9300 še ni..lahko upaš da bo januarja enkrat..Kdaj točno boš videl ko ti telefon ponudi posodobitev..

Velik bugast je bil v začetku novembra ko smo Si.mobil uporabniki dobili 4.3 sedaj ko smo decembra dobili popravek pa dela odlično ni sledu u napakah ki so bile pred tem
wink-1.gif
 

Carlito149

Pripravnik
18. apr 2008
978
0
16
Nastavitve so malo preurejene in lock screen. Opazil sem tudi drugacno sliko za stike. Pa novo ozadje za sporocila. Zaenkrat to. Ce je kdo opazil se kaj, naj sporoci.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
In kaj je drugače po posodobitvi? Kaj pridobiš?
- GALAXY GEAR Support
- TRIM Support (Makes the device much faster)
- Core UI elements updated to the ones on the Galaxy S4 (Galaxy S4′s theme all over)
- New Samsung Keyboard
- GPU drivers have been updated (Higher GPU benchmark scores)
- New Lockscreen: Multiple Widgets, improved ripple effect than Android 4.1.2, ability to change clock size and set a personal message
- New Screen modes (From S4): Adapt Display and Professional Photo
- Daydream
- KNOX included
- Driving mode
- Actionable notifications
- Move-to-SD-card feature
- New Camera mode : Sound and Shot
- New Additions in Notification Centre
- Completely revamped Settings UI (Tabbed interface – Exactly like the Galaxy S4)
- Implementation of Voice controls (Let’s you control various parts of the phone using voice commands – Galaxy S4 feature)
- New Samsung Apps: Calculator, Clock, Contacts, Gallery, Music
- Full screen Samsung apps
- New S-Voice (from Galaxy S4)
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Uf to je pa precej izboljšav ... skrbi me edino, da bi mi po updejtu zbrisalo opomnike in podatke (kot mi jih je že enkrat), zato sem še na stari verziji ...
d055.gif
 

MaTejHo

Pripravnik
4. jul 2009
340
0
16
To pa za uraden update težko verjamem razen, če imaš to kako z zunanjimi aplikacijami urejeno.

Res pa je, da se priporoča reset za optimalno delovanje po večjem updatu.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
8
38
Backupe fotk delam redno, edino ne vem kako bi naredil backup "koledarja" z opomniki, razen s sinhronizacijo z googlom. A je to dovolj? Če naredim update na zadnjo verzijo ali obstaja možnost da mi zbriše oziroma zmeša "stike", ter pobriše koledar, kot se mi je že zgodilo, sicer ne po updejtu ampak, ko sem enkrat hotel narediti backup in mi je "vrhunski program" Kies vse pobrisal?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa Kies itak ni za nobeno rabo,mogoče za gonilnike in uradne posodobitve,potem pa čimprej dol z računalnika.Že večkrat sem predlagal za backup sta najboljša My Backup(pro) in Helium-predvsem za igre.
Stike imaš itak shranjene(vsaj upam)na google računu,tam jih najlažje tudi urejaš,če imaš pravilno shranjen koledar oziroma na njem opomnilnike bi ti jih moralo ob ponovni sinhronizaciji spet pokazat.Slike,video in ostale stvari pa na spominsko kartico ali pa kakšni oblaki,dropbox...Pa mogoče še en backup stikov za vsak slučaj na sim in je to to.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.