Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Tudi jaz sem GT-I9305 updejtal na 4.3. Telefon ni nič hitrejši ali počasnejši ampak baterijo sprazne nenormalno hitro. Prej je vzdržal skoraj 3 dni s kakšno uro pogovora, sedaj pa brez minute govorjenja ne vzdrži niti en dan. Slika pove vse
frown-1.gif


Očitno nisem edini http://www.sammobile.com/forum/showthread.php?t=14526
Je imel še kdo tako izkušnjo
confused-1.gif


Se splača poizkusit tole: DOWNGRADE


Si po posodobitvi telefona povrnil na tovarniške nastavitve ?

prvi link ki si dal od SamMobila je napaka ki je bila prisotna pri posodobitvi za S3 I9300 v začetku novembra 2013 glej datum objave na forumu Sammobil..
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Si po posodobitvi telefona povrnil na tovarniške nastavitve ?

prvi link ki si dal od SamMobila je napaka ki je bila prisotna pri posodobitvi za S3 I9300 v začetku novembra 2013 glej datum objave na forumu Sammobil..

Ne razumem katere tovarniške nastavitve imaš v mislih?
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Nastavitve--->Računi---->Varnostno kopiranje in ponastavitve in izbereš Ponastavitev na tovarniške nastavitve.. ( ne pozabi naredit kopijo vsega v telefonu ker s tem se vse zbriše.. )

Kaj boš reku da tega nikoli nisi delal..?
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Varnostno kopiranje delam z KIESom. Ne pričakujem pa, da se funkcija tovarniške nastavitve aparata nahaja pod Računi kjer se backupira in resetira le osebne podatke ne pa OS oziroma firmware. A ni bilo to ponavadi pod Moja naprava ?
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Bom poizkusil - hvala. Moram najprej preverit, če je backup s KIESom v redu, ker se mi zdijo datoteke sumljivo majhne za tolikšno št. kontaktov in SMSov.
 

Primus

Fizikalc
23. avg 2007
1.719
82
48
Osrednje Slovenska
1drv.ms
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Po vsaki večji nadgradnji je poraba baterije nekaj dni večja. Potem se pa stabilizira.

Na mojem S3 je bilo do sedaj res tako, tokrat, pri nadgradnji na 4.3 pa temu ni tako, takoj po nadgradnji je bila poraba praktično enaka kot prej.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Kako se v tej novi verziji androida 4.3 naredi, da je na zaklenjenem zaslonu tisto valovanje vode?
In pa kako se naredi, da ko ti nekdo poslje SMS, da je vidna samo ikona od SMS-a in ne vsebina SMS-a? Ce odkljukam tam, ko pise "Predogled sporocila" pogem ga ni niti v vrstici stanja...
Ali to v tej verziji vec ne deluje?
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Pri moji nadgradnji na 4.3 se je baterija napolnila samo še do 30 %, zadostoval je ponovni zagon in pa baterija ven - notri. Ta manever ponavadi pomaga.
tongue-1.gif
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
No, čudovito!

S prejšnjimi verzijami Androida na S3 mi je BT avtoinstalacija Parrot MK6000 še kolikor toliko delovala. Po par dneh se je nehalo parit ob zagonu avta, pa sem recimo restartal telefon in je bilo. Z Nokiami pred tem je delovalo brez težav tudi če telefona en mesec nisem restartal.
Zdaj s 4.3 pa je katastrofa - kar tako malo se priklopi na instalacijo, pa malo odklopi, pa ko ma cajt spet malo priklopi - to se dogaja takole na nekaj minut...
Ali je komu kaj znano, v čem bi lahko bil problem?
S prejšnjimi telefoni (Nokia N86, Nokia 6120 classic) nisem nikoli imel težav kar se tiče BT avtoinstalacije...

Ja, pa hard reset sem že naredil (vsakič ob posodobitvi Androida).
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Primus pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Po vsaki večji nadgradnji je poraba baterije nekaj dni večja. Potem se pa stabilizira.
Na mojem S3 je bilo do sedaj res tako, tokrat, pri nadgradnji na 4.3 pa temu ni tako, takoj po nadgradnji je bila poraba praktično enaka kot prej.
Potem bo pa čez par dni-polnenj poraba manjša.

Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kako se v tej novi verziji androida 4.3 naredi, da je na zaklenjenem zaslonu tisto valovanje vode?
In pa kako se naredi, da ko ti nekdo poslje SMS, da je vidna samo ikona od SMS-a in ne vsebina SMS-a? Ce odkljukam tam, ko pise "Predogled sporocila" pogem ga ni niti v vrstici stanja...
Ali to v tej verziji vec ne deluje?
Valovanje vklopiš v zaklenjenem zaslonu-zaklepanje podrsaj(drugače ni možno)-učinek odklepanja.
Za smse pa v nastavitvah smsov imej obkljukana obvestila(ob prejemu sporočil predvajaj zvoke in pokaži ikono v vrstici stanja)in odkljukaj predogled sporočil.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik pep pravi:
No, čudovito!

S prejšnjimi verzijami Androida na S3 mi je BT avtoinstalacija Parrot MK6000 še kolikor toliko delovala. Po par dneh se je nehalo parit ob zagonu avta, pa sem recimo restartal telefon in je bilo. Z Nokiami pred tem je delovalo brez težav tudi če telefona en mesec nisem restartal.
Zdaj s 4.3 pa je katastrofa - kar tako malo se priklopi na instalacijo, pa malo odklopi, pa ko ma cajt spet malo priklopi - to se dogaja takole na nekaj minut...
Ali je komu kaj znano, v čem bi lahko bil problem?
S prejšnjimi telefoni (Nokia N86, Nokia 6120 classic) nisem nikoli imel težav kar se tiče BT avtoinstalacije...

Ja, pa hard reset sem že naredil (vsakič ob posodobitvi Androida).
Meni se poveže samo če imam BT vklopljen preden pridem v avto in ga prižgem-radio,če pa je radio že prižgan pa se sploh noče ali pa mu full dolgo traja.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18

Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Kako se v tej novi verziji androida 4.3 naredi, da je na zaklenjenem zaslonu tisto valovanje vode?
In pa kako se naredi, da ko ti nekdo poslje SMS, da je vidna samo ikona od SMS-a in ne vsebina SMS-a? Ce odkljukam tam, ko pise "Predogled sporocila" pogem ga ni niti v vrstici stanja...
Ali to v tej verziji vec ne deluje?
Valovanje vklopiš v zaklenjenem zaslonu-zaklepanje podrsaj(drugače ni možno)-učinek odklepanja.
Za smse pa v nastavitvah smsov imej obkljukana obvestila(ob prejemu sporočil predvajaj zvoke in pokaži ikono v vrstici stanja)in odkljukaj predogled sporočil.

[/QUOTE]

To za SMS-e vem, samo ce tako naredis, potem tudi v vrstici stanja ne kaze predogleda SMS-a
frown-1.gif
To je bilo pri 4.1.2 drugace (meni osebno boljse).
Tisto za zaslon in valovanje pa nikjer ne najdem. Sem sel v "Zaklenjen zaslon", tam potem na "Zaklepanje zaslona" (zasciteno z vzorcem). Ce grem pa tukaj noter, pa imam moznost nastavljat samo "Vzorec", "PIN" in "Geslo", nic druga ne gre...
confused-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Sem ti napisal da na-zaščiteno z vzorcem ne deluje
Prikaže se samo na podrsaj.
Kar se tiče smsov pa kot sem napisal meni deluje.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Pravim samo, da opcijo "Podrsaj" sploh ne morem izbrat... (Onemogocil skrbnik...) Ne vem zakaj onemogocajo nekaj, kar telefon podpira...
Glede SMS-ov pa, kako ti lahko prikazuje SMS v vrstici stanja (to govorim za celotno besedilo SMS-a, ne samo to, da je SMS prisel...), ce imas izklopljen predogled sporocil?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Glej kaj si napisal
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
In pa kako se naredi, da ko ti nekdo poslje SMS, da je vidna samo ikona od SMS-a in ne vsebina SMS-a?
grims-1.gif
To ti govorim ti pa izgleda ne veš več kaj pišeš oziroma sprašuješ.Je razlika kaj si napisal v prvem postu in kaj v zadnjem.
Če narediš tako kot sem ti napisal se ti bo ob sporočilu na zaklenjenem zaslonu pokazalo Sporočanje-Novo sporočilo brez teksta v vrstici stanja se ti pokaže ikona in spodaj pod obvestila Sporočanje-Novo sporočilo.In to je to kar si hotel v prvem postu,druge možnosti ni.Če pa omogočiš predogled sporočil pa imaš tam namesto Sporočanje-pošiljatelja,namesto Novo sporočilo pa tekst.
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Pravim samo, da opcijo "Podrsaj" sploh ne morem izbrat... (Onemogocil skrbnik...) Ne vem zakaj onemogocajo nekaj, kar telefon podpira...
Če opcije podrsaj ne moreš izbrat potem si sam nekako onemogočil.Kdo pa je skrbnik,če nisi ti.
Ali imaš nameščene kakšne certifikate
grims-1.gif
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Zakaj kopiras samo en del kar sem napisal??
Preberi se 1x kaj sem napisal za tem... " Ce odkljukam tam, ko pise "Predogled sporocila" pogem ga ni niti v vrstici stanja..." (Potem, ne pogem).
Jaz pa bi rad, da v vrstici stanja pokaze TEXT, na zakljenjenem zaslonu pa NE in to zgleda, da zdaj vec ni mozno tako kot je bilo v 4.1.2 in prej... To sem hotel v prvem postu :p

Certifikatov je polno gor, ce pa kateri blokira oz. onemogoca funkcijo "Podrsaj" pa se mi ne da testirat
smile-1.gif
Vem samo, da pred posodobitvijo je vse delalo kot treba, zdaj pa ne.
Tudi v SMS-ih me moti, da so slike not v pogovoru...

No hvala za pomoc.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Tudi v prejšnjih verzijah nisi mogel naložiti certifikata, če nisi telefona zaklenil z vzorcem ali pinom. Če si ga zaklenil z vzorcem, nisi imel valovanja.
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Na vseh verzijah do zdaj sem imel telefon zaklenjen z vzrocem in sem imel valovanje. Seveda pa, ce si cez ekran potegnil s prstom bolj mocno ali daljso crto, so se prikazale te pikice za vzorec. Zdaj pa se te pikice za vzorec pokazejo takoj ko stisnem "home" ali "power" tipko.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.