Samsung Galaxy S III

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.901
258
83
Slovenija
kako pa si imel to nastavljeno v telefonu, jaz se ne bi sekiral, če bi imel zaklenjeno z vzorcem, pa se pikice ob vklopu ne bi videle....
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Poizkusi s Kiesom.
grims-1.gif

Citat:
Uporabnik ALESI pravi:
ne bom se z tem ukvarjal ker nisem vešč tega.Vedno bolj me vleče da zamenjam to sranje za nekaj kar dela bolj stabilno.Pa čeprav je bolj zaprt sistem.
priden.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Tudi v prejšnjih verzijah nisi mogel naložiti certifikata, če nisi telefona zaklenil z vzorcem ali pinom. Če si ga zaklenil z vzorcem, nisi imel valovanja.
Ja itak
rolleyes-1.gif

Samo se mi ne da več ukvarjat z njim ker je full pameten in vse ve.
 

Guli

Pripravnik
6. avg 2007
142
2
18
Meni pa sedaj na 4.3 verziji večkrat med pogovorom prekine, četudi imam poln signal.

Se še komu to dogaja?
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Tudi v prejšnjih verzijah nisi mogel naložiti certifikata, če nisi telefona zaklenil z vzorcem ali pinom. Če si ga zaklenil z vzorcem, nisi imel valovanja.
Ja itak
rolleyes-1.gif

Samo se mi ne da več ukvarjat z njim ker je full pameten in vse ve.

Kaj pa je s tabo narobe?
confused-1.gif

Samo za tebe, se enkrat, mogoce bos zdaj razumel...
Od vsega zacetka kar imam S3, v vseh verzijah androida, od prve 4.0.3 ali koliko je ze bila pa do 4.1.2 sem imel telefon zaklenjen z vzorcem in VEDNO mi je delalo tudi valovanje na zaklenjenem telefonu, od 4.3 dalje pa vec ne! Zdaj pa se najdeta vidva in receta: "ne ni ti delalo..." Ja, seveda, izmislil sem si...
bonk.gif
 

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
Spet se oglasam jaz tokrat z drugo težavo.Ker delam v Avstriji imam težave z klicanjem ze 4 mesece takrat sem to opazil.Ko imam izbiro operaterja nastavljeno na samodejno ne moram klicat ven in nihče me ne bore doklicat.Ko pa nastavim na ročno pa gre.Nato pa nazaj na samodejno pa spet ne gre.Sem poklical na pomoč naročnikom in pa na pooblaščenem centru za mobitel in so mi rekli da bi naj bila to softwerska napaka in da naj počakam na posodobitev.In kot opažam ni neke izboljšave po posodobitvi.Ima mogoče kdo kakšen nasvet kako rešit to zadevo ker šefi mislijo da jim nočem dvignit ko me kličejo.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Tudi v prejšnjih verzijah nisi mogel naložiti certifikata, če nisi telefona zaklenil z vzorcem ali pinom. Če si ga zaklenil z vzorcem, nisi imel valovanja.
Ja itak
rolleyes-1.gif

Samo se mi ne da več ukvarjat z njim ker je full pameten in vse ve.

Kaj pa je s tabo narobe?
confused-1.gif

Samo za tebe, se enkrat, mogoce bos zdaj razumel...
Od vsega zacetka kar imam S3, v vseh verzijah androida, od prve 4.0.3 ali koliko je ze bila pa do 4.1.2 sem imel telefon zaklenjen z vzorcem in VEDNO mi je delalo tudi valovanje na zaklenjenem telefonu, od 4.3 dalje pa vec ne! Zdaj pa se najdeta vidva in receta: "ne ni ti delalo..." Ja, seveda, izmislil sem si...
bonk.gif
Samo za tebe, še enkrat, mogoce bos zdaj razumel.To je pameten telefon za pametne ljudi.
Boli mene k za tisto tvoje valovanje,kdaj sem jaz rekel da valovanje prej ni delalo.
bonk.gif

Moj komentar se je nanašal nasplošno in predvsem na del z certifikatom
priden.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik ALESI pravi:
Spet se oglasam jaz tokrat z drugo težavo.Ker delam v Avstriji imam težave z klicanjem ze 4 mesece takrat sem to opazil.Ko imam izbiro operaterja nastavljeno na samodejno ne moram klicat ven in nihče me ne bore doklicat.Ko pa nastavim na ročno pa gre.Nato pa nazaj na samodejno pa spet ne gre.Sem poklical na pomoč naročnikom in pa na pooblaščenem centru za mobitel in so mi rekli da bi naj bila to softwerska napaka in da naj počakam na posodobitev.In kot opažam ni neke izboljšave po posodobitvi.Ima mogoče kdo kakšen nasvet kako rešit to zadevo ker šefi mislijo da jim nočem dvignit ko me kličejo.
Po posodobitvi si naredil factori reset?
Po vsaki večji posodobitvi je priporočljiv FR.
Vedi pa,da boš s tem izgubil vse podatke in nastavitve na telefonu.Zato prej naredi backup.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Citat:
Uporabnik Flash pravi:
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Tudi v prejšnjih verzijah nisi mogel naložiti certifikata, če nisi telefona zaklenil z vzorcem ali pinom. Če si ga zaklenil z vzorcem, nisi imel valovanja.
Ja itak
rolleyes-1.gif

Samo se mi ne da več ukvarjat z njim ker je full pameten in vse ve.

Kaj pa je s tabo narobe?
confused-1.gif

Samo za tebe, se enkrat, mogoce bos zdaj razumel...
Od vsega zacetka kar imam S3, v vseh verzijah androida, od prve 4.0.3 ali koliko je ze bila pa do 4.1.2 sem imel telefon zaklenjen z vzorcem in VEDNO mi je delalo tudi valovanje na zaklenjenem telefonu, od 4.3 dalje pa vec ne! Zdaj pa se najdeta vidva in receta: "ne ni ti delalo..." Ja, seveda, izmislil sem si...
bonk.gif

Če si mel zaklep na vzorec...valovanje pri odklepu ni delovalo...če pa si odklep imel podrsaj pol je delovalo valovanje.. Tako da masta prav kar sta rekla pred mano..
wink-1.gif
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Po posodobitvi si naredil factori reset?
Po vsaki večji posodobitvi je priporočljiv FR.
Vedi pa,da boš s tem izgubil vse podatke in nastavitve na telefonu.Zato prej naredi backup.

Praktično vprašanje ..... telefon se ju updejtal iz 4.1.2 v 4.3. Nato narediš backup. Za backup 4.3 so izdali novejši Kies3, za 4.1.2 pa je bil prejšnji Kies. Potem daš telefon downgrade nazaj na 4.1.2. Torej moraš downgrejdat tudi Kies. Pa bo potem navaden Kies bral backup fajle, ki jih je naredil novejši Kies3?
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
Če si mel zaklep na vzorec...valovanje pri odklepu ni delovalo...če pa si odklep imel podrsaj pol je delovalo valovanje.. Tako da masta prav kar sta rekla pred mano..
wink-1.gif
To ni res!
Jaz nisem to nikoli trdil.
Na 4.1.2 deluje valovanje tudi pred vzorcem na zaklep.To ima Flash prav.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Praktično vprašanje ..... telefon se ju updejtal iz 4.1.2 v 4.3. Nato narediš backup. Za backup 4.3 so izdali novejši Kies3, za 4.1.2 pa je bil prejšnji Kies. Potem daš telefon downgrade nazaj na 4.1.2. Torej moraš downgrejdat tudi Kies. Pa bo potem navaden Kies bral backup fajle, ki jih je naredil novejši Kies3?
Downgrejdat nazaj na 4.1.2 ne smeš!
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Pri meni na 4.1.2 ko sem mel vzorec za zaklepanje valovanje ni delovalo. Zato trdim kar sem že v prvem prispevku napisal.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja tudi sam sem bil tega mnenja pa sem se prepričal,da temu ni tako.Izgleda,da ste vsi malo pozabili.Če v nastavitvah zaklenjenega zaslona omogočiš "Z drsnim zaklepanjem" se ti omogoči funkcija "Možnosti zaklenjenega zaslona" v kateri imaš možnost "Učinka valovanja".
 

alinko

Pripravnik
12. avg 2009
169
3
18
Pozdravljeni!
Mene pa zanima naslednja zadeva, mogoče še kdo drug ima podoben problem. Imam samsung galaxy s3 gt-i9300 in ko sem posodobil iz 4.1.2 na 4.3 se mi telefon v spodnjem delu precej greje in nenormalno žere baterijo baterija drži dan in pol normalne uporabe telefona, prej na 4.1.2 pa 4 dni iste uporabe telefona. Po namestitvi pa sem telefon dal na tovarniške nastavitve. Hvala vsem za vsako informacijo.
Lep pozdrav.
 
Nazadnje urejeno:

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Citat:
Uporabnik Shando pravi:
Praktično vprašanje ..... telefon se ju updejtal iz 4.1.2 v 4.3. Nato narediš backup. Za backup 4.3 so izdali novejši Kies3, za 4.1.2 pa je bil prejšnji Kies. Potem daš telefon downgrade nazaj na 4.1.2. Torej moraš downgrejdat tudi Kies. Pa bo potem navaden Kies bral backup fajle, ki jih je naredil novejši Kies3?
Downgrejdat nazaj na 4.1.2 ne smeš!
Zakaj pa ne, če ti to naredi pooblaščeni servis ker sami vedo, da novejša verzija dela težave?

Torej, vprašanje je še vedno isto.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.