V samopostrežni avtopralnici vstavim žeton in nič. Pokličem operaterja ki pove da če na displeju piše OFF pomeni da mašina ne deluje in da žetona ne dobim povrnjenega. V drobnem tisku v bližini displeja sem potem med ostalim opazil da res piše da mašina ne deluje če piše OFF ampak to ti je jasno ponavadi šele ko naletiš na problem.
Ni prav da te tako na izi odpikajo brez žetona. Po mojem mnenju bi se moralo samodejno izklopit prejemanje kovancev ali pa bi moral operater dobit signal in bi vsaj na daljinsko aktiviral nek vizualni element iz katerega bi bilo tudi laiku takoj jasno da je pralno mesto v okvari.
Ni prav da te tako na izi odpikajo brez žetona. Po mojem mnenju bi se moralo samodejno izklopit prejemanje kovancev ali pa bi moral operater dobit signal in bi vsaj na daljinsko aktiviral nek vizualni element iz katerega bi bilo tudi laiku takoj jasno da je pralno mesto v okvari.