Bela hiša na telefone zveznih uslužbencev namestila propagandno aplikacijo @ Slo-Tech
Bela hiša je že marca letos pripravila svojo aplikacijo, ki naj bi Američanom približala predsednika in celotno administracijo kot še nikoli. Z njo jo obljubljajo pomembne novice, prenose novinarskih konferenc, izjav in drugih pomembnih dogodkov ter tudi komunikacijo s predsednikom, ki ga...