Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.217
9.455
113
kod Džej-Zija
upaš lahko, če si pripravljen kaj spremenit, ker delat 30 let isto, pa upat da bo kaj boljše je milo rečeno ... butasto ?
einstein-definition-of-insanity.jpg
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
FVtwFHRXoAMClsI


umetniška inštalacija a?

sam razje*at tole bando.

je kdo našel sliko tistega plačančka ki ima vedno kapo z rdečo zvezdo gor pa brke?
baje tudi muki prišel nekaj povedat, ma kdo to?
Izmed tisočih poiščeš najbolj sebi podobnega in se dereš da je treba razjebat komunajzarsko bando. Kako primerno in predvidljivo.

Se pa strinjam, to kar ste iz rtv naredili po svoji podobi (in po svojih najboljših močeh) je samo za ugasnit.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Še enkrat sprašujem (ker sem nazadnje namesto odgovora dobil pljunek z ekstremnim levičarjem). Katere so vse te nove oddaje?
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
ena oddaja je nova (afaik, panorama) in poglej v kakšen trans ste padl ekstremni levičarji in v jok kako je vse sedaj (ker prej je bilo vse perfektno) zje*ano.

ja res odprte glave, sam kaj ko je sam prepih tam zgoraj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in koliko

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Si že povedal. Ko zmanjka štrika smo vsi ekstremni levičarji in talaš pljunke namesto odgovora. Zeh. Katere so vse te številne oddaje o katerih si še včeraj razpredal da jim pa mogoče res nekoliko pada kvaliteta?

Ko bi končno bil čas da dajo nekaj od sebe ugotavljajo da je generalni whatthefuck točno to kar že ime pove. Nesposoben voditi organizacijo, ki ima več kot 0 zaposlenih. Toliko ima tudi izkušenj. Aja, saj on ni nič kriv. Drugi so. ekstremni levičarji in komunajzarji. Zeh.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Si že povedal. Ko zmanjka štrika smo vsi ekstremni levičarji in talaš pljunke namesto odgovora. Zeh. Katere so vse te številne oddaje o katerih si še včeraj razpredal da jim pa mogoče res nekoliko pada kvaliteta?

Ko bi končno bil čas da dajo nekaj od sebe ugotavljajo da je generalni whatthefuck točno to kar že ime pove. Nesposoben voditi organizacijo, ki ima več kot 0 zaposlenih. Toliko ima tudi izkušenj. Aja, saj on ni nič kriv. Drugi so. ekstremni levičarji in komunajzarji. Zeh.
imaš prav, teh številnih oddaj ni, imamo panoramo in eno vodenje soočenj. niti nisem pisal da so številne, pisal sem da kvaliteta programa če ga delajo drugače misleči pade. ampak saj ekstremni levičarji so all in za drugače misleče, ja? se bodo naučil.
in če dobro pomislim, kvaliteta niti ne pade.. zmotil sem se ker nisem nezmotljiv. odkar nimajo ekstremni levičarji več 100% rtvja gredo stvari na bolje. veliko na bolje. to se tudi vidi ko podgance cvilijo po vseh kanalih.

kaj pa si ti brihta opazil da je vse zj*bano da je treba kar zapret? ni vse več čisto po liniji? se ne sme več pit pred oddajami, se ne prekinja več dovolj drugače mislečih al kaj te je tako zmotilo?
generalni je kar je, nekje na ravni prejšnjega. dejstvo je da golazni od "novinarjev" ni všeč ker ni čisto po njihovi liniji. bi mogl delat tako kot je rtv mišljen, za vse.
to pa jim jasno ne paše.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in torentino

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.176
113
V Združenju novinarjev in publicistov ostro obsojamo grožnje s smrtjo generalnemu direktorju RTV Slovenija Andreju Grahu Whatmoughu. Do teh je prišlo na ponedeljkovem shodu dela novinarjev RTV Slovenija pred državnim zborom, kjer je bilo med drugim mogoče opaziti transparent, ki je posredno pozival k obešanju Grah Whatmougha.


Novinarji RTV Slovenija imajo pravico izraziti svoje nestrinjanje z vodenjem RTV Slovenija, nikakor pa na takšne shode ne sodijo transparenti, ki pozivajo k nasilju in ubojem. Od odgovornih na policiji in tožilstvo pričakujemo, da bodo zoper odgovorne ukrepali, stavkajoče novinarje na RTV Slovenija pa, da se bodo od takšnih dejanj jasno distancirali.


V ZNP smo sicer še naprej mnenja, da je stavka na RTV Slovenija predvsem politično motivirana in služi predvsem kot podpora novi vladi Roberta Goloba, da predčasno zamenja vodstvo RTV Slovenija in na njegovo mesto nastavi njej všečne in lojalne ljudi. Vodstvo RTV Slovenija ima tako zakonsko kot legitimno pravico, da na RTV Slovenija izpelje nekatere spremembe, na katere smo tudi v ZNP v zadnjih letih opozarjali, da so nujno potrebne.


Upravni odbor ZNP, 23. 6. 2022
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.812
113
Najprej so na tvju, potem v politiki.
In se vprasas za nazaj, kako so kaj porocale o stanju v drzavi? So bile nepristranske?

Vsakemu, ki gre v politiko po koncani novinarski karieri, se mu (naj) podre ugled, ki ga je imel.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
sej razen med našimi, niti ni kaj podirat. naši pa itak verjamejo. do konca in naprej.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Sem takoj za. Že večkrat sem napisal, da naj se zakodirajo in naj plačuje tisti, ki ima rad levičarsko novinarsko sranje. Meni tega ni treba gledati. In zato ne želim tega plačevati. Dandanes so časi, ko si sam najdeš informacije, ki te zanimajo. Ko bodo poročali nevtralno mi ni težko plačat tudi 20 eur. Dokler je RTVSLO levičarska greznica pa prostovoljno ne želim plačat niti centa. Za vse skupaj od radia do vseh programov na radiu. Ve skupaj enostavno ni več prebavljivo.
tule poglej, kaj vse se za to naročnino sproducira / kupi: www.rtvslo.si/tv/oddaje/
Dnevnoinformativni del je en majčken del tega. In ni OK vsega skupaj metat v isti koš, ker je histerija okoli dnevnoinformativnega dela.
Razumel bi, če bi kdo rekel, naj se naročnina zniža za evro ali dva in RTV neha delat DI del. Ne kar povprek pa pljuvat po celi RTV zaradi zelo manjšinskega dela ...
Aja, nekje v temi je bila objavljena tabela prebivalci vs št. zaposlenih na javni RTV. Brez upštevanja, ali gre za TV ali RTV in brez upoštevanja lokalnih posebnosti (v nekaterih državah je veliko več outsourcane produkcije, ki seveda potem ni šteta v št. zaposlenih). Dobro merilo je poraba denarja vs količina+kvaliteta programa.