Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Lahko pokažeš na boljšo opcijo? Nas bi mar Erjavec iz KULa reševal? Ali Šivilja - na podoben način kot je reševala banke? Populist Mesec? Mogoče resni.ca, pirati, komunistična partija slovenije?

Reči kar hočeš, ta vlada vsaj deluje, prejšnja se že na točki 1. koalicijske pogodbe (Sam, da ni Janša) ni upala zmeniti kako pa kaj. Če te motijo gumice, pa glej vse Stožice in pomole. Cesar je gol, so kričali nudisti.
Prav smili se mi naslednji finančni minister, ko bo treba plačevati zapitke Janševih orgij. :jok:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Janša razmetava z denarjem, kot da je zrasel na drevesu. Boš že videl, ko bo treba odplačati proračunsko luknjo in javni dolg. In to ne z ničelnimi obrestmi. Samo takrat bo Janša veselo tolkel iz opozicije, kako da ni denarja za zdravstvo, šolstvo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
35.054
9.321
113
Janša razmetava z denarjem, kot da je zrasel na drevesu. Boš že videl, ko bo treba odplačati proračunsko luknjo in javni dolg. In to ne z ničelnimi obrestmi. Samo takrat bo Janša veselo tolkel iz opozicije, kako da ni denarja za zdravstvo, šolstvo...
Kam je sel denar?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.191
1.083
113
To samo tako govotiš ker iste vsote ne daje Vojinoviću za nov film o drugi generaciji in jugonostalgiji pa organizacijam na Metelkovi 6, tako kot prejšnje vlade.
Ja, gre pa za razne jahte, prestižne avtomobile zaslužnih, na razne račune za kasnejše prikrito financiranje SDS stranke, njihovih medijev...
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
35.054
9.321
113
Največ za korona dodatke ljudem, ki korone niso videli od blizu. :jok:
"na srečo" si pozabil zraven dat. Na srečo večina ljudi ni povohala korone od blizu, niso pa mogli delat zaradi lastne varnosti, torej da je ne bi staknili...denar smo dobili mi, ni šel v kliniko v avstralijo. Zakaj vedno potencirate ta denar, ki se je zapravil (med drugim tudi za ohranitev turizma, ki je bil pred kolapsom), če točno veste, kam je šel?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.223
5.525
113
Ja, gre pa za razne jahte, prestižne avtomobile zaslužnih, na razne račune za kasnejše prikrito financiranje SDS stranke, njihovih medijev...
Spet, kako naj bi to bilo različno od prejšnih vlad, katere nas bi rešile to norijo?

Janezek je amater z tistimi parimi testi, maskami in ventilatorji v primerjavi z Šiviljo in par miljardami zmetanimi mimo bančne luknje.

Alenka, reši nas, ustavi to norijo!
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Seveda ti vidiš samo prst pred nosom. Ta denar, ki se je talal kar počez, ni bil zaslužen, temveč sposojen. Verjetno si dovolj star, da veš, da je treba kredite tudi vrniti. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Spet, kako naj bi to bilo različno od prejšnih vlad, katere nas bi rešile to norijo?

Janezek je amater z tistimi parimi testi, maskami in ventilatorji v primerjavi z Šiviljo in par miljardami zmetanimi mimo bančne luknje.

Alenka, reši nas, ustavi to norijo!
Kdo pa je ustvaril to bančno luknjo, če ne Janša s svojo neodgovorno politiko. :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ali ti misliš, da se krediti tekoče odplačujejo? Tvoji že, državni pa ne. Torej je važno, kakšna bo obrestna mera pri reprogramiranju kreditov.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.191
1.083
113
Spet, kako naj bi to bilo različno od prejšnih vlad, katere nas bi rešile to norijo?

Janezek je amater z tistimi parimi testi, maskami in ventilatorji v primerjavi z Šiviljo in par miljardami zmetanimi mimo bančne luknje.

Alenka, reši nas, ustavi to norijo!
Jeb.la te logika če so njihovi bomo pa še mi. Samo dokazuješ kako pokvarjeni ste. Gobec pa sapa.
 

B81

22. jul 2007
35.054
9.321
113
Ali ti misliš, da se krediti tekoče odplačujejo? Tvoji že, državni pa ne. Torej je važno, kakšna bo obrestna mera pri reprogramiranju kreditov.
Ne vem, spomnim se samo, da so se hvalili z nizkimi obrestmi in razlagali, za kakšne obresti je lenča najemala..
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

"na srečo" si pozabil zraven dat. Na srečo večina ljudi ni povohala korone od blizu, niso pa mogli delat zaradi lastne varnosti, torej da je ne bi staknili...denar smo dobili mi, ni šel v kliniko v avstralijo. Zakaj vedno potencirate ta denar, ki se je zapravil (med drugim tudi za ohranitev turizma, ki je bil pred kolapsom), če točno veste, kam je šel?

Baš za ohranitev turizma, ja :mad: ! Šel je k največjim hotelirjem, ki jih je samo ene par. Vsa ostala gostinska in turistična ponudba se je pa lahko suvereno obrisala pod nosom :nigladek: . Počivalšek se pa danes hvali, kako so njegove terme olimja najboljše kar imamo v Slo :nigladek::nigladek::nigladek: .

Ti pa tole še zagovarjaš, idiot!

Pufamo se znova in znova samo zaradi neodgovorne politike, oz. ker so pri javnih delih praktično vse varovalke ven pobrane. In to že 30 let! In vedno huje je. Trenutno smo, kot zapriseženi kapitalisti brez dodanih vrednosti, torej zopet v obdobju striženja ovac. Vi tule pa imate polne oči ljubljenega vodje, ki je nezmotljiv in nas vodi v svetlo prihodnost, točno tako kot imajo v S Koreji. Idiot! :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

B81

22. jul 2007
35.054
9.321
113
Baš za ohranitev turizma, ja :mad: ! Šel je k največjim hotelirjem, ki jih je samo ene par. Vsa ostala gostinska in turistična ponudba se je pa lahko suvereno obrisala pod nosom :nigladek: . Počivalšek se pa danes hvali, kako so njegove terme olimja najboljše kar imamo v Slo :nigladek::nigladek::nigladek: .

Ti pa tole še zagovarjaš, idiot!

Pufamo se znova in znova samo zaradi neodgovorne politike, oz. ker so pri javnih delih praktično vse varovalke ven pobrane. In to že 30 let! In vedno huje je. Trenutno smo, kot zapriseženi kapitalisti brez dodanih vrednosti, torej zopet v obdobju striženja ovac. Vi tule pa imate polne oči ljubljenega vodje, ki je nezmotljiv in nas vodi v svetlo prihodnost, točno tako kot imajo v S Koreji. Idiot! :mad:

Kaj spet lažeš?
Šel je k vsem, ki so imeli pogoje za to in nek prag je moral bit določen, seveda so ga eni tudi najebali. Če pa je tvoja lokalna micka imela kelnarce na črno in ni dobila podpore in zato morala zapret, za to ni kriva država.

Preberi še enkrat. vse varovalke so ven pobrane. Vse. Pobrali smo jih sami, ne? Kdo jih je probral, kdo je tak plan napisal? In kdaj?

Prav tvoji so to napisali in ti obtožuješ lih to vlado, ker pač ne preneseš jj ali ne vem, počivalška... brezveze, niti pravega argumenta nimaš, če pa so te varovalke tvoj argument, pa info - nastavili so jih tvoji. Če jih ne bi, ne bi plačali kotlovnice V STOŽICAH NAJPREJ PO KVADRATURI, POTEM PA ŠE ENKRAT PO KUBATURI, PM. Poglej si tisto Tarčo, ko je erika še imela hrbtenico in bolj proste roke.
In ti cepec to veš in voliš šarca. In meni rečeš idiot.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Niso moji, kvečjemu so tvoji! Ker sem se že na samem začetku Alterja javno izrekel, da že od 95. leta nočem sodelovati v tej "legalni kraji". :mad: Proti kateri nimam prav nobene moči in verjamem, da tudi ti ne. Le da se napihuješ kot žaba.

In bom še enkrat napisal, Počivalšek je lansiral tisto nepovratno pomoč turizmu, kjer so pogojem zadostovali samo največji igralci, vsi manjši, kar jih je 95%, so pa morali zapret gostilne in odpustit kuharce ... kelnerje. Tisti ki se je pa vendarle šel na to finto, je pa moral zato da bi vendarle preživel, opravljati še kaj drugega in ne samo voditi gostilno. Potem je pa lahko vračal "podarjena sredstva" itd :nigladek: .

Toliko o Počivalšku, njegovem vrhovnem šefu s škarjami in platnom itd. Izvoli, delaj bedaka še naprej, ti gre kar dobro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen