Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

koliko

Guru
21. avg 2007
4.277
2.198
113
SV SLO
O tem ne razmišlja(saj v bistvu nima s čim) nobeden levak.

Ona teta iz RTV SLO je tudi raje vrgla puško v kokuruz, kot pa da bi začela pošteno delati. Kako tipično za levake. Ko je treba delati in razmišljati enostavno odstopijo. In taki bi potem vodili našo državo.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
O tem ne razmišlja(saj v bistvu nima s čim) nobeden levak.

Ona teta iz RTV SLO je tudi raje vrgla puško v kokuruz, kot pa da bi začela pošteno delati. Kako tipično za levake. Ko je treba delati in razmišljati enostavno odstopijo. In taki bi potem vodili našo državo.
Kako jo vodijo tvoji twiter generali vidimo vsi
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.277
2.198
113
SV SLO
Očitno veliko boljše kot tvoji, ki streljajo v prazno s puško, ki jo še vedno iščejo.... LOL In kdaj boš ti odstopil?
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
Kaj se je pa tebi v resnici takšnega zgodilo v življenju? Sploh veš, zakaj si levičar? Imaš kak tehtni razlog? Potem ok, se seveda razume, ampak če pač kar tako nekaj streljaš tu, ker ti jj ni všeč, je vseeno zelo amatersko.
Torej šimfaš tu, pa sploh ne veš, zakaj. Mučkec.
Levičar se po vaši klasifikaciji, ki je pač na vašem nivoju.
Šimfam zato ker mi ni všeč način vladanja, način komuniciranja, povzročanje škode, ... , te vlade. Tudi zato ker kar nekaj SDS-ovcev poznam in o nobenem ne morem kaj dobrega rečt. Je pa res, kar mi je en od njih tudi osebno rekel, da blitz krieg in metode dolfita delujejo in imajo dobr naštudirane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

B81

22. jul 2007
34.981
9.269
113
Levičar se po vaši klasifikaciji, ki je pač na vašem nivoju.
Šimfam zato ker mi ni všeč način vladanja, način komuniciranja, povzročanje škode, ... , te vlade. Tudi zato ker kar nekaj SDS-ovcev poznam in o nobenem ne morem kaj dobrega rečt. Je pa res, kar mi je en od njih tudi osebno rekel, da blitz krieg in metode dolfita delujejo in imajo dobr naštudirane.
No evo, iz napisanega lahko vzamem, da si levičar, ker poznaš nekaj zgleda norih desničarjev. O tistem glede dela raje ne bi, ker koliko je leva vlada naredila za ljudi, je enako 0, tako da o tem se nima smisla menit.

Jaz pa poznam levičarje, katerim so koga od familije komunisti potamanili, pa so še vedno levičarji. In tu se moja toleranca neha.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
No evo, iz napisanega lahko vzamem, da si levičar, ker poznaš nekaj zgleda norih desničarjev. O tistem glede dela raje ne bi, ker koliko je leva vlada naredila za ljudi, je enako 0, tako da o tem se nima smisla menit.

Jaz pa poznam levičarje, katerim so koga od familije komunisti potamanili, pa so še vedno levičarji. In tu se moja toleranca neha.
Čudi me, očitno bi nam bi blo sploh bolje brez vlade.
Ta vlada dela samo štalo in škodo, tudi prejšnja Janezova ni bila nič boljša, leve tud ni nič od nič, tko da napredek pride sam od sebe, politiki nas pa samo kradejo.

A bi se mogoče v sedanjost preselil? To vaše brazdanje po zgodovini je že bolano, obsesija,... A res ne znate nič drugega? A res niste nič drugega kot zadrti zafrustrirani domobranci?
 

B81

22. jul 2007
34.981
9.269
113
Čudi me, očitno bi nam bi blo sploh bolje brez vlade.
Ta vlada dela samo štalo in škodo, tudi prejšnja Janezova ni bila nič boljša, leve tud ni nič od nič, tko da napredek pride sam od sebe, politiki nas pa samo kradejo.

A bi se mogoče v sedanjost preselil? To vaše brazdanje po zgodovini je že bolano, obsesija,... A res ne znate nič drugega? A res niste nič drugega kot zadrti zafrustrirani domobranci?
Kako si lahko tak hipokrit in govoriš o brazdanju zgodovine, če pa tvoji talevi hodijo s klavčevimi titovkami na glavi po mestu in mahajo z jugoslovansko zastavo?
WTF man?
 

B81

22. jul 2007
34.981
9.269
113
Kdo se ima za boljše? kakšne svinjarije? Se kateri desničar dere "tega in tega ubit"? Ali se levičar to dere? Kaj je sploh s tabo, kaj si tu ali ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.098
3.787
113
Ljubljana
hmpg.net
Se kateri desničar dere "tega in tega ubit"?
1634331402900.png

1634331503200.png

1634331552400.png