Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.192
5.487
113

Po navedbah vodstva RTV Slovenija so manjše spremembe programsko-produkcijskega načrta sicer nujne tako zaradi kadrovskega manka kot tudi padca gledanosti informativnih oddaj.

Pri 2000+ zaposlenih (poleg 60+ zaposlenih na STAju), nimajodovolj ljudi za izpeljati informativni program. To je res izjava za v to temo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.802
14.601
113
Ne razumem. Kaj še nisi gledal tomašiča? Pa si tam poglej laži tvojih levih. Aja ne boš, ni ti. Kako lahko potem komentiraš, da se recimo tomašič laže, če še nisi gledal?
Wilburxxxa in njegove poste o lažeh je prebral in jih upošteval kot resnične kljub temu, da ta isti uporabnik kljub mnogo domnevnim lažem Tomašiča ni zmogel izpostaviti niti ene same :p
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
Wilburxxxa in njegove poste o lažeh je prebral in jih upošteval kot resnične kljub temu, da ta isti uporabnik kljub mnogo domnevnim lažem Tomašiča ni zmogel izpostaviti niti ene same :p
Saj lahko sam pogledaš oddajo in če si kolk tolk objektiven boš po parih minutah njegovih kretenizmov, lažeh in zavajanj premaknil kanal.

Tip ni nič drugačen kot tale forum in razni twiter Facebook SDS trolov profili.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bizi, koliko in B81

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Wilburxxxa in njegove poste o lažeh je prebral in jih upošteval kot resnične kljub temu, da ta isti uporabnik kljub mnogo domnevnim lažem Tomašiča ni zmogel izpostaviti niti ene same :p
si je pa vzel čas in na ene 5+ mojih postov odgovoril z nekimi budalaščinami katere ponavadi sproducira kadar se ga dobi na laži. saj ni bilo prvič priznam pa da sem upal da se bo ekstremni levičar naučil kak nov trik.

fyi - nobenega novega trika.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
si je pa vzel čas in na ene 5+ mojih postov odgovoril z nekimi budalaščinami katere ponavadi sproducira kadar se ga dobi na laži. saj ni bilo prvič priznam pa da sem upal da se bo ekstremni levičar naučil kak nov trik.

fyi - nobenega novega trika.
S kletnimi osebki ne mislim komunicirat, je to enako kot bi se šel s prašičem v blato tepst.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
o revček a vseeno si mi odpisal in čez 14dni mi boš spet. tako kot boš tudi čez 14dni še vedno lažnivec.

ps: daj merkej kužke v garaži, prosim pusti njih na miru.
 
  • Haha
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.186
1.121
113
Za Slovenijo bi bilo najboljše in najceneje, da res investira in zgradi to fakin kliniko, da se Janez dol preseli pa še svoje paciente dol odpelje