Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
35.091
9.352
113
Čakaj daj to malo razloži, ker me zanima. kako misliš, največji igralci? Zakaj lokalna micka ni dobila podpore in je zaprla? In nekateri so misliš zaprli, ker so morali vračat sredstva? Sam veš, kako delajo lokalni vinotoči in če jim prodaja ni padla za 30%.... no, zakaj taki halo?

Pa ene kontra možnosti ne napišeš, samo bentiš čez vse. Pa to, da niti ne voliš, itak ne verjamem. KAteri dihtig človek pa ne bi volil in se pritoževal nad komentarji, če ga to ne bi osebno prizadelo? Noben.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Demz je spet na glavo :valjamse:
Model ti si sarca volu vrjamem pa da pijes da bi to tragedijo pozabu. To si se zdaj ze vsaj 2x zlagal kar sem te jaz ujel pa ponavadi preskocim tvoje poste ampak sem videl od denisa post. Tok lazes da ze sam seb vrjames...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in koliko
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kakšno delo sploh opravljaš v svojem življenju? Razen visenja na alterju?
Bil je "lock down", vse javne površine so zablokirali, razen špecerij, da ne bi narod preveč očitno pocrkal. Pa je samo eno leto nazaj - pa niti tega ne veš več?

Da bo narod tiho, je država objavila neke vavčerje, turizmu pa nepovratna sredstva za izpad dohodka. Tudi gospodarstvu nasploh, kar je res - je res, toda dokazati si moral izpad dohodka 30%.

Saj niso neumni, imajo cele dni časa gruntati, kako bodo najbolje zvozili. Danes, če ti prikažeš 30% izpada dohodka, te ni več! Že pri 20 procentih te ni več, toliko je gospodarstvo obremenjeno z vsemi dajatvami. Zato je moral vsak "delati denar" še kako drugače, npr. s prevozništvi, cepljenjem drv, ... bla bla bla. Furs je pa na koncu ugotovil, da so bolj ali manj vsi preživeli - VRATI PARE !

Sem dovolj plastično opisal dogajanje izpred enega ubogega leta? Ali moram spet pisati roman?
 
Nazadnje uredil moderator:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.293
2.548
113
v lokalni ostariji
Baš za ohranitev turizma, ja :mad: ! Šel je k največjim hotelirjem, ki jih je samo ene par. Vsa ostala gostinska in turistična ponudba se je pa lahko suvereno obrisala pod nosom :nigladek: . Počivalšek se pa danes hvali, kako so njegove terme olimja najboljše kar imamo v Slo :nigladek::nigladek::nigladek: .

Ti pa tole še zagovarjaš, idiot!

Pufamo se znova in znova samo zaradi neodgovorne politike, oz. ker so pri javnih delih praktično vse varovalke ven pobrane. In to že 30 let! In vedno huje je. Trenutno smo, kot zapriseženi kapitalisti brez dodanih vrednosti, torej zopet v obdobju striženja ovac. Vi tule pa imate polne oči ljubljenega vodje, ki je nezmotljiv in nas vodi v svetlo prihodnost, točno tako kot imajo v S Koreji. Idiot! :mad:
Am zaradi bonov so tudi neke zabačene luknje zasedene.

Zanimivo da pred magiatratom noben ne biciklira
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.191
1.083
113
Čakaj daj to malo razloži, ker me zanima. kako misliš, največji igralci? Zakaj lokalna micka ni dobila podpore in je zaprla? In nekateri so misliš zaprli, ker so morali vračat sredstva? Sam veš, kako delajo lokalni vinotoči in če jim prodaja ni padla za 30%.... no, zakaj taki halo?

Pa ene kontra možnosti ne napišeš, samo bentiš čez vse. Pa to, da niti ne voliš, itak ne verjamem. KAteri dihtig človek pa ne bi volil in se pritoževal nad komentarji, če ga to ne bi osebno prizadelo? Noben.
Če se ne motim je bilo pri teh 30% tudi en haklc. Če sem prav slišal se je štelo samo delovne dni. Od teh delovnih dni so se odbili dnevi zaprtja in od ostanka dni se je štel 30% upad.
 

B81

22. jul 2007
35.091
9.352
113
Kakšno delo sploh opravljaš v svojem življenju? Razen visenja na alterju?
Bil je "lock down", vse javne površine so zablokirali, razen špecerij, da ne bi narod preveč očitno pocrkal. Pa je samo eno leto nazaj - pa niti tega ne veš več?
emm, v prostem času gledam grafe in rišem na fotošop :cheer:
aja pa včasijh imam dežurstvo tu :evil:

Da bo narod tiho, je država objavila neke vavčerje, turizmu pa nepovratna sredstva za izpad dohodka. Tudi gospodarstvu nasploh, kar je res - je res, toda dokazati si moral izpad dohodka 30%.
Tole glede izpada 30%. Žal je resnica ta, da je narod do kraja zapufan do zadnjega ne eura ampak centa in je to seveda problem. Imamo tudi veliko malih spjev, ki se jim ne da prenašati avtoritete (šefa) in raje kot s.p. počasi na obroke crkujejo, ko pride pa 30% izpad dohodka, pa so itak adijo. Ampak tamali spji bi se lahko malo znašli, če se znajdejo že čez leto ali pa naj računovodjo zamenjajo.

Saj niso neumni, imajo cele dni časa gruntati, kako bodo najbolje zvozili. Danes, če ti prikažeš 30% izpada dohodka, te ni več! Že pri 20 procentih te ni več, toliko je gospodarstvo obremenjeno z vsemi dajatvami. Zato je moral vsak "delati denar" še kako drugače, npr. s prevozništvi, cepljenjem drv, ... bla bla bla. Furs je pa na koncu ugotovil, da so bolj ali manj vsi preživeli - VRATI PARE !
s tem se strinjam in spet je kriva država. Pa ne od lani naprej. Ne vem, če je še vedno tako, v švici je bilo potrebnega deponiranega denarja za 3 mesece "življenja" podjetja. Ko so nastopile težave in se niso dale rešiti, so jim podjetje zaprli. Pri nas je vse to preveč enostavno, zato pa je tako, kot je.

Sem dovolj plastično opisal dogajanje izpred enega ubogega leta? Ali moram spet pisati roman?
V redu si napisal res :D

Drugi "hec" pa je, da če ljudje ne bi živeli v smislu "ne može nam niko ništa" in bi potrpeli 14 dni, bi virus že zdavnaj izginil, ampak to zgleda ni v naši naravi.
+ familije so zapufane do konca in naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.191
1.083
113
Daj tole malo pobližje pojasni
Zagovarjate in častite domobrance, družite podpirate neonaciste fašiste. Nikol se niste pokesali ali priznali zločine, vedno pa znate druge obtoževat. In to obtoževat generacije ki niso imele nič s tem. Po tej logiki lahko cel svet obtožil, ZDA genocida, Italijane enako, Francoze.... Kaj vse so počeli v zgodovini. Še Rimljane dodaj, pa Aleksandra velikega....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
I

Izbrisan uporabnik #9334

emm, v prostem času gledam grafe in rišem na fotošop :cheer:
aja pa včasijh imam dežurstvo tu :evil:


Tole glede izpada 30%. Žal je resnica ta, da je narod do kraja zapufan do zadnjega ne eura ampak centa in je to seveda problem. Imamo tudi veliko malih spjev, ki se jim ne da prenašati avtoritete (šefa) in raje kot s.p. počasi na obroke crkujejo, ko pride pa 30% izpad dohodka, pa so itak adijo. Ampak tamali spji bi se lahko malo znašli, če se znajdejo že čez leto ali pa naj računovodjo zamenjajo.


s tem se strinjam in spet je kriva država. Pa ne od lani naprej. Ne vem, če je še vedno tako, v švici je bilo potrebnega deponiranega denarja za 3 mesece "življenja" podjetja. Ko so nastopile težave in se niso dale rešiti, so jim podjetje zaprli. Pri nas je vse to preveč enostavno, zato pa je tako, kot je.


V redu si napisal res :D

Drugi "hec" pa je, da če ljudje ne bi živeli v smislu "ne može nam niko ništa" in bi potrpeli 14 dni, bi virus že zdavnaj izginil, ampak to zgleda ni v naši naravi.
+ familije so zapufane do konca in naprej.

Prvič do sedaj, da si napisal razumen odgovor :zmaga: . Samo pritisnat te je treba.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.131
3.473
113
Drugi "hec" pa je, da če ljudje ne bi živeli v smislu "ne može nam niko ništa" in bi potrpeli 14 dni, bi virus že zdavnaj izginil, ampak to zgleda ni v naši naravi.
+ familije so zapufane do konca in naprej.
Hja, samo od kod ima potem prebivalstvo na naših bankah rekordnih 24 mrd €? :sprasujemse:
Nekaj tukaj ne štima?
 

B81

22. jul 2007
35.091
9.352
113
Hja, samo od kod ima potem prebivalstvo na naših bankah rekordnih 24 mrd €? :sprasujemse:
Nekaj tukaj ne štima?
To so IMO kaka družinska podjetja, pa večja podjetja pa razni dobro plačani ljudje, ki "potujejo po svetu" po dopustih in zdaj pač niso mogli itd...

Večina raje pa dejansko gaga, ker ob 2 plačah in 2 otrocij je malo težko še lizing za pasata plačevat, sploh če se začne varčevanje v podjetju.