Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

erikson

Guru
25. avg 2007
21.819
5.733
113
Po navedbah vodstva RTV Slovenija so manjše spremembe programsko-produkcijskega načrta sicer nujne tako zaradi kadrovskega manka kot tudi padca gledanosti informativnih oddaj.
Pri 2000+ zaposlenih (poleg 60+ zaposlenih na STAju), nimajodovolj ljudi za izpeljati informativni program. To je res izjava za v to temo.
Tu gre tudi za spopad informativnega in razvedrilnega programa. Nacionalka je v zadnjem času preveč pozornosti namenjala politiki, zato ji gledanost pada. Sploh v primerjavi s tujimi nacionalnimi televizijami je naša izredno osredotočena na neprestano in dolgotrajno zasipanje gledalcev s političnimi temami.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
Tu gre tudi za spopad informativnega in razvedrilnega programa. Nacionalka je v zadnjem času preveč pozornosti namenjala politiki, zato ji gledanost pada. Sploh v primerjavi s tujimi nacionalnimi televizijami je naša izredno osredotočena na neprestano in dolgotrajno zasipanje gledalcev s političnimi temami.
Če bi nacionalka delala informativni program, kot se spodobi bi imela dobro gledanost. Ampak te pomije (informativni program) niso primerne niti za prašiče. Zato nizka gledanost. Tega programa ne gledajo niti vsi levaki.
 

B81

22. jul 2007
35.092
9.352
113
Če bi nacionalka delala informativni program, kot se spodobi bi imela dobro gledanost. Ampak te pomije (informativni program) niso primerne niti za prašiče. Zato nizka gledanost. Tega programa ne gledajo niti vsi levaki.
Navadni ljudje imajo počasi dovolj nenehnega obtoževanja vlade za vse zadeve. Stavim, da če bi rtvslo dejansko poročala nepristransko, bi ji gledanost narasla.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.131
3.473
113
To so IMO kaka družinska podjetja, pa večja podjetja pa razni dobro plačani ljudje, ki "potujejo po svetu" po dopustih in zdaj pač niso mogli itd...

Večina raje pa dejansko gaga, ker ob 2 plačah in 2 otrocij je malo težko še lizing za pasata plačevat, sploh če se začne varčevanje v podjetju.
Po moje nas v tej tvorbi na napačni strani Alp, max. ca. 300.000 dela v podjetjih, ki nastopajo na mednarodnem konkurenčnem trgu in katera ne morejo, če zmanjkuje denarja, pač preprosto dvigniti cen.
In ti smo, in bomo spet =bene stranke.
JS boli q.urac, para JS (RTV, komunale, DARS, železnice, elektro itd...) enako. Prav tako množico firm, ki delajo za/dobavljajo JS.
Ob prihajajoči inflaciji bodo pač dvignili davke, cene svojih storitev (konkurence itak ni) in si dvignili plače.
Žalujoči ostali naj se pa =bemo.
.
Nedavno so Finance objavile, da je z vsemi korona dodatki, povprečna bruto plača v našem JS že 1.000 € višja, kot v realnem sektorju :bonk:.
 
Nisi dovolj dobro povedal.

Bili so izdajalci lastnega naroda. Tako se temu reče!


v bistvu je bila to povojna oblast saj je s povojnimi poboji odstranila del tule živečih pšrebivalcev in začela na veliuko uvažati tiste iz bolj južnih koncev, s katerimi nismo imeli kaj dosti skupnega... Saj se še spominjaš bratstva i jedinstva...
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in 8888

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.170
5.302
113
Niso moji, kvečjemu so tvoji! Ker sem se že na samem začetku Alterja javno izrekel, da že od 95. leta nočem sodelovati v tej "legalni kraji". :mad: Proti kateri nimam prav nobene moči in verjamem, da tudi ti ne. Le da se napihuješ kot žaba.

In bom še enkrat napisal, Počivalšek je lansiral tisto nepovratno pomoč turizmu, kjer so pogojem zadostovali samo največji igralci, vsi manjši, kar jih je 95%, so pa morali zapret gostilne in odpustit kuharce ... kelnerje. Tisti ki se je pa vendarle šel na to finto, je pa moral zato da bi vendarle preživel, opravljati še kaj drugega in ne samo voditi gostilno. Potem je pa lahko vračal "podarjena sredstva" itd :nigladek: .

Toliko o Počivalšku, njegovem vrhovnem šefu s škarjami in platnom itd. Izvoli, delaj bedaka še naprej, ti gre kar dobro.
Lažeš, ali pa se delaš neumnega... obstaja še tretja verzija, pa ti j nebom v obraz povedal.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

v bistvu je bila to povojna oblast saj je s povojnimi poboji odstranila del tule živečih pšrebivalcev in začela na veliuko uvažati tiste iz bolj južnih koncev, s katerimi nismo imeli kaj dosti skupnega... Saj se še spominjaš bratstva i jedinstva...

Ne, tisto je bila pa povojna ureditev. Zanjo se pa lahko zahvališ Korošcu leta 1919, ki nas je šenkal srbom.
Domobranci so pa bili dejansko izdajalci lastnega naroda! :mad:

Moji starši so v 50. letih šli arbajtat v nemčijo, ker - je bilo pač stanje pri nas mizerno. Nihče se ne vpraša, kam je šel ves denar od reparacij :sprasujemse: :cheer: ??? Ko je bilo pol Slovenije popaljene, izropane, pobite, izseljene?

Torej mati mi je pripovedovala zgodbo, ko je bila v nemčiji sobarica v enem hotelu, kjer je bil lastnik zagrižen nemec z vojaško zgodovino. Poslušala je, ko sta se s prijateljem pogovarjala v kabinetu, ta prijatelj ga je opozoril na (mojo mamo), torej da je očitno slovenka. Gospodar reče : "Ja, paziti se je treba teh ljudi, ker ti zarijejo nož v hrbet!"
Prijatelj reče: "Nein, to je slovenka. To so častni ljudje. Sem služil tam in slovencem se sme zaupati. "
Gospodar pa: "Je čisto vseeno. Sami sebe koljejo, to je balkan, je vseeno. K nam so hodili tožit sosede, mi smo pa morali potem urejat zadeve. "

Tako je to. Če nimaš niti toliko pameti da bi skupaj držal, si navaden primitivni balkanec. Slovenija ni balkan. Jo je pa do konca zastrupil - najprej kler ki jo je držal v neizobraženosti in revščini, potem pa še Juga. Danes pa Janša s svojo privatno stranko, kjer izdeluje samo razkol, da ima bolj mir pri vladanju.

Brezveze :nigladek:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.293
2.548
113
v lokalni ostariji
Glede na to kaj vi trdite o levakih je to praktično nemogoče, razen če lažete in so levaki bistveno bolj sposobni od vas.
Če si na oblasti od leta 45 naprej z par malenkostnimi pavzami vmes (leto,dve toliko da dovolj protestnikov zazenes v sistem) je lazje nabrat. Poleg tega se noben ne ukvarja s tvojimi akcijami oz ti msm poskrbijo da ljudje govorijo "ja.mal.se je znajdu pa sej velik naredi"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in koliko

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.293
2.548
113
v lokalni ostariji
Ne, tisto je bila pa povojna ureditev. Zanjo se pa lahko zahvališ Korošcu leta 1919, ki nas je šenkal srbom.
Domobranci so pa bili dejansko izdajalci lastnega naroda! :mad:

Moji starši so v 50. letih šli arbajtat v nemčijo, ker - je bilo pač stanje pri nas mizerno. Nihče se ne vpraša, kam je šel ves denar od reparacij :sprasujemse: :cheer: ??? Ko je bilo pol Slovenije popaljene, izropane, pobite, izseljene?

Torej mati mi je pripovedovala zgodbo, ko je bila v nemčiji sobarica v enem hotelu, kjer je bil lastnik zagrižen nemec z vojaško zgodovino. Poslušala je, ko sta se s prijateljem pogovarjala v kabinetu, ta prijatelj ga je opozoril na (mojo mamo), torej da je očitno slovenka. Gospodar reče : "Ja, paziti se je treba teh ljudi, ker ti zarijejo nož v hrbet!"
Prijatelj reče: "Nein, to je slovenka. To so častni ljudje. Sem služil tam in slovencem se sme zaupati. "
Gospodar pa: "Je čisto vseeno. Sami sebe koljejo, to je balkan, je vseeno. K nam so hodili tožit sosede, mi smo pa morali potem urejat zadeve. "

Tako je to. Če nimaš niti toliko pameti da bi skupaj držal, si navaden primitivni balkanec. Slovenija ni balkan. Jo je pa do konca zastrupil - najprej kler ki jo je držal v neizobraženosti in revščini, potem pa še Juga. Danes pa Janša s svojo privatno stranko, kjer izdeluje samo razkol, da ima bolj mir pri vladanju.

Brezveze :nigladek:
Demz... Kdo ima parolo "bratstvo i enotnost" ?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mah, yebeš bratstvo in enotnost. Dokler mi ni poročnik v vojski lepo razložil : "SŁovence imamo tu da nam delajo, a - mi smo tu zato da jih branimo ako jim neko nešto oče."

Od takrat naprej sem govoril samo še slovensko, tudi majorju ki je bil generalni šef črnogorskega graničnega odseka. Pa sva postala super prijatelja, v bistvu že na samem začetku. Ker sem imel dobre rezultate za seboj, mi ni nihče nič - niti mogel niti hotel. In tako je tudi prav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

koliko

Guru
21. avg 2007
4.284
2.220
113
SV SLO
Hmmm, :sprasujemse: , torej so levaki zelo učinkoviti?
Niso! še podirati lastno državo so hvala bogu nesposobni razdreti in osramotiti pred celim svetom. Nekaj sicer poskušajo (poskušate) sam vam ne gre od rok. Nobeden ampak res nobeden pa ne pomisli, kaj se bo zgodilo, ko bo z planom vodenje države ko enkrat po naključju uspe program levičarjev sam da ni janša. Vsak sredin vsak petkov protest je samo kazanje nemoči levuhov. V osnovi je samo prikaz nekih ljudi, ki niti ne vedo zakaj so tam. NEKAJ SE JIM LAŽE IN SLABOUMNEŽI TO VERJAMEJO.