Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Bomo videli. Na zadnjem razpisu za merjenje gledanosti so sicer izbrali drugo agencijo za merjenje gledanosti, že povečanje števila spremljanih gospodinjstev (doslej 460) lahko vpliva na drugačne številke. Statistika pač.
 
27. jan 2022
5.797
2.278
113
Bomo videli. Na zadnjem razpisu za merjenje gledanosti so sicer izbrali drugo agencijo za merjenje gledanosti, že povečanje števila spremljanih gospodinjstev (doslej 460) lahko vpliva na drugačne številke. Statistika pač.
A niso šli iz Evropsko priznane firme na "domačijsko"? Kdo je delal razpis ni potrebno povdarjati.

Sicer bi s spremenjeno zakonodajo (se mi zdi, da sedaj podatkov ne smejo dat) lahko dobili precej bolj natančne podatke od kabelskih operaterjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.761
6.212
113
Strmo gor verjetno ne, bo pa sigurno zaustavilo padanje.

Če je tedenska oddaja in par novinarjev kateri niso šteli korakov po Romuniji držalo visoko gledanost pa je tudi ena velika žalost od televizije.

Predvidevam, da bo gledanost še naprej padala. Internet killed the video star.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.762
3.482
113
Če je tedenska oddaja in par novinarjev kateri niso šteli korakov po Romuniji držalo visoko gledanost pa je tudi ena velika žalost od televizije.

Predvidevam, da bo gledanost še naprej padala. Internet killed the video star.
Če je bila prej ugrabljenost "kriva" za neko stopnjo gledanosti kdo bo od sedaj krivec za nadaljnje padanje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc in BuDi