Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Seveda spet lažeš. Vsi nevladniki lahko konkurirajo za denar na državnih razpisih. In čisto jasno je, da morajo dati letno poročilo, kaj so napravili s tem denarjem.
Lažeš ti.
Ja, nevladniki tipa Tea Jarc, Jenul itd... se na razpis javijo. Ampak poročila za opravljeno delo pa ne dajo. Ker nič ne naredijo. Oni samo rečejo, da se borijo za pravice tigrastega komarja, pa dobijo denar. Temu je Janša hotel naredit konec, pa so tvoji komunisti ta ukrep zminiral.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: bpfc in aljoman

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.657
-471
83
Lažeš ti.
Ja, nevladniki tipa Tea Jarc, Jenul itd... se na razpis javijo. Ampak poročila za opravljeno delo pa ne dajo. Ker nič ne naredijo. Oni samo rečejo, da se borijo za pravice tigrastega komarja, pa dobijo denar. Temu je Janša hotel naredit konec, pa so tvoji komunisti ta ukrep zminiral.
To si zvedel na nova tv, al ti je jansa povedal?
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc, tomi in bizi

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.657
-471
83
Tako je. In nihče od teh nevladnikov ni tega zanikal.
Če hočeš ti tud kaj zvedet kaj druzga kot samohvalo te najbolj prfuknjene vlade v zgodovini, lahko tud kdaj prebereš novo tv. Boš presenečen ugotovu, da ta vlada ni tako fejst kot ti misliš.
Jo redno prebiram, in iz dneva v dan mi je bolj jasna jansisticna pokvarjenost.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: bpfc

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.934
2.509
113
....A recimo gasilci ne pašejo med te?
Ker me zanima kaj misli brane.
ali med gasilce spadajo tudi tisti, ki so ob požaru na krasu rekli: Vas plejemo na okoli, če donirate kaj za gasilce!
ali med gasilce spadajo tudi tisti iz rimski toplic, ki so ogovarjali 'civiliste: Gdos ti? Kwa delaš tuki?

Ali naj dobi denar nevladnik ,ki propagandira prostitucijo?

p.s. kako je že bilo tisto o gasilcih, golobovi denarni obljubi in boscarolom?
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.495
-1.337
63
ali med gasilce spadajo tudi tisti, ki so ob požaru na krasu rekli: Vas plejemo na okoli, če donirate kaj za gasilce!
ali med gasilce spadajo tudi tisti iz rimski toplic, ki so ogovarjali 'civiliste: Gdos ti? Kwa delaš tuki?

Ali naj dobi denar nevladnik ,ki propagandira prostitucijo?

p.s. kako je že bilo tisto o gasilcih, golobovi denarni obljubi in boscarolom?
Dej no, na take primere se sklicuješ.

Meni tudi niso všeč rumeni jopiči, pa razne farške scene... In zdaj je treba vsem vzet? Ogromno nvojev je res dobrih, imaš pa tudi veliko plevela vmes. Kot na tem forumu. Z marsikom se da normalno komunicirat, čeprav nismo vedno na istem bregu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: bpfc

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Lažeš ti.
Ja, nevladniki tipa Tea Jarc, Jenul itd... se na razpis javijo. Ampak poročila za opravljeno delo pa ne dajo. Ker nič ne naredijo. Oni samo rečejo, da se borijo za pravice tigrastega komarja, pa dobijo denar. Temu je Janša hotel naredit konec, pa so tvoji komunisti ta ukrep zminiral.
Kdo ti brani, da najdeš še devet somišljenikov in ustanoviš društvo. Sfantazirate nek fensi program in se z njim javite na razpis. Takoj dobite težke milijone, ki si jih razdelite med seboj. In tako leto za letom, saj vas nihče ne kontrolira. :jok: :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman