Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Daj preberi si komentar Šušteršiča na siolu, sem ga že nalepil sem gor.

Če bomo hoteli spravo, bo treba pokazati pieteto tudi do mrtvih na drugi strani. Ne moreš zanikati pravice do spodobnega pokopa nekomu samo zato, ker je ideološko na "napačni" strani. Tu gre za najosnovnejše civilizacijske norme, in pri teh že Slovenija pogrne.
Ironija je v tem, da partizani, oziroma zločinci komunisti, sprave sploh nočejo. Še zdaj po ulici in na RTV vpijejo smrt smrt smrt....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Daj preberi si komentar Šušteršiča na siolu, sem ga že nalepil sem gor.

Če bomo hoteli spravo, bo treba pokazati pieteto tudi do mrtvih na drugi strani. Ne moreš zanikati pravice do spodobnega pokopa nekomu samo zato, ker je ideološko na "napačni" strani. Tu gre za najosnovnejše civilizacijske norme, in pri teh že Slovenija pogrne.
Če bi jih želeli pokopati, bi jih lahko že zdavnaj. V Sloveniji je še tisoč pokopališč, ne samo tisto na ljubljanskih Žalah, kamor jih hočejo po vsej sili pospraviti. Po možnosti pod kakim veličastnim spomenikom. Ampak je nekomu v večjem interesu, da razstavlja kosti v gajbah.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajpace in aljoman

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Jaz osebno sem že zdavnaj obsodil VSE poboje, ki so zgodili. Samo poveličevanje domobranstva in trditev, da so se edino oni borili za Slovenijo, no to pa je malo preveč. Da o zaničevanju NOB niti ne govorim, ker nima smisla.
Čas, brezna, pričevanja, arhivi....so pokazali dokaz, da je NOB ena navadna velika laž. Bil je genocid in revolucija pod pretvezo NOBja. NIKJER, ampak res NIKJER v svetu ni v tako majhni državi toliko trupel, ki bi jih zagrešil nekdo nad lastnim narodom, kot v Sloveniji. NIKJER.
Edini PRAVI narodni izdajalci so bili partizani komunisti. Naredili so revolucijo in genocid, ljudem pa lagali, da se gredo NOB. Večje izdaje ni. Govoriš nekaj, delaš pa nekaj čisto drugega. Komunizem se temu reče.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
ko človk bere tvoje kozlarije, bi pomislu da so bli najprej komunajzli, pol tabeli, pol se je pa ena švaba spomnu pa prmaširal do nas v pomoč braniteljem domov (po tvoje)

:aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Če bi jih želeli pokopati, bi jih lahko že zdavnaj. V Sloveniji je še tisoč pokopališč, ne samo tisto na ljubljanskih Žalah, kamor jih hočejo po vsej sili pospraviti. Po možnosti pod kakim veličastnim spomenikom. Ampak je nekomu v večjem interesu, da razstavlja kosti v gajbah.
Vsa pieteta in spoštovanje do sočloveka vas komunistov se kaže v tem, da so ti, zločinsko umorjeni ljudje, za vas ene navadne kosti. Kot tiste kosti, ki jih pustiš na krožniku ko se odojka nažreš. Tukaj se pokaže, kolk človeka je v vas levičarjih komunistih. Češ, pustite te kosti pr mir, kaj pogrevate, pol pa greste v Dražgoše s zvezdo na butici masturbirat, pa klanjat se Kidriču. Pa borčevsko zločinske penzije bit tud še kar mel. Jih nočete pozabit. Samo kosti bi radi pozabili, penzij ne.
In pol nekateri lapate, češ, ja no, saj obsojamo, ampak prav je bilo tako. NI BLO PRAV! Treba pokazat kaj več, kot to, da se še zdaj klanjate zločincem in častite njihove spomenike.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
ko človk bere tvoje kozlarije, bi pomislu da so bli najprej komunajzli, pol tabeli, pol se je pa ena švaba spomnu pa prmaširal do nas v pomoč braniteljem domov (po tvoje)

:aplauz:
No, saj tako je dejansko tudi bilo. Ker, če bi blo drgač, bi partizani pobijali Nemce, pa so raje pobijali svoje sobrate, očete, matere, sestre, strice, sosede....
Saj je logično. Partizani komunisti so morali pobit "svoje" ljudi, če so se potem hoteli polastit njihovega imetja. ker partizani komunisti so potem nacionalizirali imetje in lastnino Slovencev, ne Nemcev.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
No, saj tako je dejansko tudi bilo. Ker, če bi blo drgač, bi partizani pobijali Nemce, pa so raje pobijali svoje sobrate, očete, matere, sestre, strice, sosede....
Saj je logično. Partizani komunisti so morali pobit "svoje" ljudi, če so se hoteli polastit njihovega imetja. ker partizani komunisti so potem nacionalizirali imetje Slovencev, ne Nemcev.

:valjamse::bonk:
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
Vsa pieteta in spoštovanje do sočloveka vas komunistov se kaže v tem, da so ti, zločinsko umorjeni ljudje, za vas ene navadne kosti. Kot tiste kosti, ki jih pustiš na krožniku ko se odojka nažreš. Tukaj se pokaže, kolk človeka je v vas levičarjih komunistih. Češ, pustite te kosti pr mir, kaj pogrevate, pol pa greste v Dražgoše s zvezdo na butici masturbirat, pa klanjat se Kidriču. Pa borčevsko zločinske penzije bit tud še kar mel. Jih nočete pozabit. Samo kosti bi radi pozabili, penzij ne.
In pol nekateri lapate, češ, ja no, saj obsojamo, ampak prav je bilo tako. NI BLO PRAV! Treba pokazat kaj več, kot to, da se še zdaj klanjate zločincem in častite njihove spomenike.
velik lapaš, sam taprvi aksiom ti ne špila in je pol ves preostal žolč u prazno
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
jap, točn tko je, kot praviš.
Čist točno ni, ker čist točno ne bo nikol.
Če pa je tvoj procesor vsaj minimalno zmogljiv, pa probaj razumet enostavno vprašanje: Če so se partizani komunisti borili proti Nemcem in Nemce tudi premagali, zakaj potem niso nacionalizirali in zaplenili nemška podjetja in Nemške kmetije? Partizani komunisti so zaplenili kmetije, podjetja, domove lastnino....Slovencev, ne Nemcev.
Hm, kako gre to skupaj? Premagaš okupatorja, potem pa ubiješ in okradeš svojega brata? A, če bi se ti skregal s sosedom, ker hoče tvojo njivo, bi pol šel pa lastnega fotra ubit in njegov tošelj spizdit?
 

B81

22. jul 2007
36.315
10.141
113
Zgleda, da bi se rado prikazalo, da so domobranci potamanili več ljudi od komunistov, pa kam smo prišli...

pa smo že rekli ni problema, nehaj nosit titovko in mahat z yugo zastavo na vsaki pasji procesiji, jaz pa te bom nehal opominjat na delo tistih, na katere si tako ponosen.

Bo šlo tako? Ne? Zakaj spet ne?
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.743
3.467
113
Zgleda, da bi se rado prikazalo, da so domobranci potamanili več ljudi od komunistov, pa kam smo prišli...

pa smo že rekli ni problema, nehaj nosit titovko in mahat z yugo zastavo na vsaki pasji procesiji, jaz pa te bom nehal opominjat na delo tistih, na katere si tako ponosen.

Bo šlo tako? Ne? Zakaj spet ne?
Pa saj so ponosni, ampak s pridržkom.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
ker so bili partizani pri nas taki ... da so želeli preživet, pa želeli da preživijo njihove družine pa domačije.

malo več zdrave pameti, malo manj revolucije.
Moj oče je bil štajerski partizan in moja 17 letna teta, ki so jo ubili Nemci, je bila tudi Štajerka. Domobrancev pa na Štajerskem ni bilo zato, ker se mariborski nadškof v nasprotju z ljubljanskim, ni vdinjal okupatorjem. In ni bil med organizatorji domobranstva, tako kot ljubljanski.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.624
6.022
113
blizu močvirne prestolnice
Že spet pišes neumnosti. Večna Štajercev je bila lepo za Nemce,celo plavi gardo so imeli. Tam se di leta 44 ni zgodilo skoraj nič, ker so se komunistične gnide skrivale ali pa so sodelovali z Lahi pri uničevanju cveta slovenskosti. In ja gošarji so se borili za revolucijo ne pa za Slovenijo
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe