Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
1. Kako veš, da sem poba? Tako kot pri ostalih stvareh, nimaš pojma...
2. Domobranci so bili sicer za partizani (1941), ustanovljeni s strani nacistov (1943), ampak samo zato, da se zatre slovenski narod...
3. Povojni poboji vseh strani so seveda vredni obsojanja. Logično.. Ampak, VSEH strani!
4. YU je prikrivala koliko let? Od 1945 do naše osamosvojitve. Potem pa so prikrivali tudi VAŠI!

Konec. Pika, Dost mam...
Aja, nisi poba? No pa punčka. Al pa transvestit...bod kar hočeš.....pri vas levakih ste zdaj itak vsesorte spolovičarji, samo moški al pa ženska nočte bit...
Pa še eno pojasnilo.
Komunisti so se zgodili že leta 1983 in potem zganjali teror. Že takrat so ustrahovali, ropali in pobijali podjetnike, intelektualce, kmete....
Obračaj kolikor hočeš, ampak domobranci so se zgodili, kot revolt- obramba, ker so bili komunisti tisti, ki so NAJPREJ začeli s kriminalom, umori, krajami....
Samoobramba pa je osnovna pravica vsakega zatiranega. Če ne bi bilo zločincev partizanov komunistov, posledično tudi domobrancev ne bi bilo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Zanimiv, kako to da cel svet ne priznava vaše resnice? Mogoče zato ker so to pravljice vašega pravljičarja?
Kakopak, 750 z ljudmi napolnjenih brezen, je zate pravljjica.
Le zakaj so komunisti desetletje in celo še danes skrivali morišča, zakaj so uničili večino arhiva in dokaze, če je bil njihov "boj" pošten?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
Aja, nisi poba? No pa punčka. Al pa transvestit...bod kar hočeš.....pri vas levakih ste zdaj itak vsesorte spolovičarji, samo moški al pa ženska nočte bit...
Pa še eno pojasnilo.
Komunisti so se zgodili že leta 1983 in potem zganjali teror. Že takrat so ustrahovali, ropali in pobijali podjetnike, intelektualce, kmete....
Obračaj kolikor hočeš, ampak domobranci so se zgodili, kot revolt- obramba, ker so bili komunisti tisti, ki so NAJPREJ začeli s kriminalom, umori, krajami....
Samoobramba pa je osnovna pravica vsakega zatiranega. Če ne bi bilo zločincev partizanov komunistov, posledično tudi domobrancev ne bi bilo.
kot sm reku - 4 razrede OŠ maš, pa še to je mama mogla prnest gajbo krompirja pa par salam, da si zdelal
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
ja, sevede, stardec je zdej še jasnovidn in ve točno, kdo kaj ma in kaj nima
med uhe in med noge si poglej, se boš nauču kaj je to null
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
pa še to je mama mogla prnest gajbo krompirja pa par salam, da si zdelal
To maš pa prav. Ko sem jaz hodil v OŠ so morali vsi tisti, ki niso odobravali komunizma, v šolo, ne samo z gajbo, ampak so morali Z VOZOM pripeljat poljske pridelke za malice, med tem, ko komunistom oziroma komunističnim pristašem ni blo treba nič dat.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: kajpace

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
no dej citirej, kaj sm napisal
boš ful pridobu na kredibilnosti
in ko boš dokazu kje in kaj sem reku, ti bomo pa še vsi verjel vse kar nakozlaš na forumu
Dečko, men si s zaničljivo konotacijo napisal da imam samo 4 razrede osnovne šole, pa še to z gajbo krompirja in salamo kupljene.. Logično iz tega je, da sem sklepal, da imaš ti pol več šol narjenih. Če pa nimaš, in imaš narjenih še manj od štirih razredov osnovne šole, sem te pač precenil.. Vseeno sem računal, da imaš nekaj več od 4ih razredov, čeprav po tvoji pameti sodeč, nisem več ziher..
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.720
-183
113
Dečko, men si s zaničljivo konotacijo napisal da imam samo 4 razrede osnovne šole, pa še to z gajbo krompirja in salamo kupljene.. Logično iz tega je, da sem sklepal, da imaš ti pol več šol narjenih. Če pa nimaš, in imaš narjenih še manj od štirih razredov osnovne šole, sem te pač precenil.. Vseeno sem računal, da imaš nekaj več od 4ih razredov, čeprav po tvoji pameti sodeč, nisem več ziher..
jest te ne zaničujem, jest te sam pomilujem.
to, da se teb ti zdi da si zdej neka žrtev pa že poznamo od javno znanih pacientov
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Dečko, men si s zaničljivo konotacijo napisal da imam samo 4 razrede osnovne šole, pa še to z gajbo krompirja in salamo kupljene.. Logično iz tega je, da sem sklepal, da imaš ti pol več šol narjenih. Če pa nimaš, in imaš narjenih še manj od štirih razredov osnovne šole, sem te pač precenil.. Vseeno sem računal, da imaš nekaj več od 4ih razredov, čeprav po tvoji pameti sodeč, nisem več ziher..
Glede na tvoj način razmišljanja in pisanje je še teh 4 razrede vprašljivih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in kajpace

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Le zakaj so komunisti desetletje in celo še danes skrivali morišča, zakaj so uničili večino arhiva in dokaze, če je bil njihov "boj" pošten?
Saj enako se lahko vprašamo tudi kontra. Kaj ste čakali tako dolgo, da ste šele sedaj v zadnjih letih začeli s temi poboji. Kaj do leta 91 niste imeli jajc, da bi to izpostavljali. Verjetno niste želeli tvegat Golega otoka, ali pa ste čakali, da priče umrejo, da lahko neovirano širite svojo slavo domobrancem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.477
-1.339
63
Do enega tedna nazaj so bili tiho, dokler jim niso vzeli tabel praznik, za katerega sploh niso vedeli da obstaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.220
1.041
113
Kakopak, 750 z ljudmi napolnjenih brezen, je zate pravljjica.
Le zakaj so komunisti desetletje in celo še danes skrivali morišča, zakaj so uničili večino arhiva in dokaze, če je bil njihov "boj" pošten?
Zakaj vas je cel svet prepovedal?
Nikjer nisem trdil, to je na tvojem zelniku in na zelniku vaših pravljičarjev zraslo, da so grobišča pravljice.
Ampak zanimivo da grobišč vaših in vaših vzornikov ne omenjate, ki so bili povod.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in kajpace

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Daj preberi si komentar Šušteršiča na siolu, sem ga že nalepil sem gor.

Če bomo hoteli spravo, bo treba pokazati pieteto tudi do mrtvih na drugi strani. Ne moreš zanikati pravice do spodobnega pokopa nekomu samo zato, ker je ideološko na "napačni" strani. Tu gre za najosnovnejše civilizacijske norme, in pri teh že Slovenija pogrne.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Zakaj vas je cel svet prepovedal?
Nikjer nisem trdil, to je na tvojem zelniku in na zelniku vaših pravljičarjev zraslo, da so grobišča pravljice.
Ampak zanimivo da grobišč vaših in vaših vzornikov ne omenjate, ki so bili povod.
Kaj si te nepovezane nesmisle skup naklofal?
Koga je cel svet prepovedal?