Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Kaj je pubeci? Imate probleme? Ste pozabili na samoprispevke v katere smo vsi vlagali? Pa firme, ki so gradile stanovanja in to z našimi žulji , sadove pa potem skoraj zastonj dobili samo nekateri. Očitno imate spomin zlate ribice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kaj je pubeci? Imate probleme? Ste pozabili na samoprispevke v katere smo vsi vlagali? Pa firme, ki so gradile stanovanja in to z našimi žulji , sadove pa potem skoraj zastonj dobili samo nekateri. Očitno imate spomin zlate ribice.
Večina teh pubecov, ki tukaj nabija, ima še mleko pod nosom in za samoprispevke ter za obvezen procent od plače za graditev stanovanj, še niso slišali. Saj bi jih kap, če bi jih danes obremenili za kaj takega.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.194
113
Večina teh pubecov, ki tukaj nabija, ima še mleko pod nosom in za samoprispevke ter za obvezen procent od plače za graditev stanovanj, še niso slišali. Saj bi jih kap, če bi jih danes obremenili za kaj takega.
Verjetno bi kmere kap, ča bi jih upokojeval pr 64 letih in po novem pa 68...
+ borčevske, pa ne vem kaj še...
Verjetno bi pa komiče kap, če bi prišel jih pol pobil ostale pa razlastninil...., da gremo iz kmerovsekega repertuarja naprej.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.921
4.194
113
Očitno so v tvoji Kmerolandiji preživeli samo berači. :jok:
Zakonca Hribar in spodaj krvniki.... v zaplenjenem gradu..
Drago Jančar lepo opiše doktrino kmerov
to noč sem jo videl, predlagam da si prebereš.
Banditska miroljubnost z kamnom pobili nosečo žensko, še prej pa jo posilili.


1684326913023.png
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
Očitno so v tvoji Kmerolandiji preživeli samo berači. :jok:
Kdo drugi pa je še preživel od navadne raje? Tisti, ki niso imeli nič, tisti, ki so imeli nekaj in to srečo, da so jih pustili živet, in tile so potem tudi bli berači.

Pa ne napenjaj se, teta je vsaj preživela.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Zakonca Hribar in spodaj krvniki.... v zaplenjenem gradu..
Drago Jančar lepo opiše doktrino kmerov
to noč sem jo videl, predlagam da si prebereš.
Banditska miroljubnost z kamnom pobili nosečo žensko, še prej pa jo posilili.


Poglej priponko 67802
Verjetno sem jo prebral, še preden si ti zanjo slišal. Zakaj pa bi bil Hribar več vreden, kot sto drugih na drugi strani. Pa prvič slišim, da bi Kardelj, Maček in Marinko koga posilili.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
True. Ampak relativizacija Hribarja s stotimi na drugi strani pa tudi ni potrebna. Tu je krasen primer, kako je nekdo moral "oditi" v onostranstvo in to na grozovit način, ker se je nekomu drugemu stožilo po njegovi lastnini. Kako se tisti pezdetki zgoraj lepo smehljajo ob biljardu na tuji mizi. Najbrž so ga tu prvič v živo videli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Seveda se strinjam, da je bil to zločin. Nisem pa prepričan, da se je to zgodilo, ker je nekomu zadišalo njegovo imetje. Saj bi ga lahko dobili na bolj eleganten način, recimo z nacionalizacijo. Bolj se mi zdi, da je delavcem stopila na žulj njegova afna, ki se se je med reveži sprehajala z aligatorjem na vrvici.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.472
-1.339
63
Eni očitno niso prebrali knjige. Ni vse res kar se dogaja v knjigi, delno resnično je. Gre za pripovedovanje, po spominu petih oseb se mi zdi, vsak ima svoj pogled na takratne dogodke. Kaj se je zares zgodilo verjetno ne bo nikoli povsem jasno, kar je povedal tudi Jančar.
 

B81

22. jul 2007
36.314
10.141
113
Eni očitno niso prebrali knjige. Ni vse res kar se dogaja v knjigi, delno resnično je. Gre za pripovedovanje, po spominu petih oseb se mi zdi, vsak ima svoj pogled na takratne dogodke. Kaj se je zares zgodilo verjetno ne bo nikoli povsem jasno, kar je povedal tudi Jančar.
Vemo samo to, da kosti v odkopanem grobu niso bile zložene skupaj, kot bi morale bit.

bizi pa tudi največja afna si ne zasluži take smrti, ne? Kaj praviš..
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in 8888