Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.328
113
al pa se ga je preveč na pil, sej veš, dosti se je pilo, najbolj v življenju takrat tistih 10 dni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.906
2.506
113
Hribar toži Petrleta, ker mi je očital, da je dezertiral.
Torej dejanje je storil - ne zanika, da je zapustil borbeno enoto - sam ga je drugače videl/opisal. On klic na RTV, Petrle pa dezerterstvo. Tako se je včasih temu reklo! In danes se reče enako!
Torej on ni dezertiral, ampak je od doma klical na RTV, kako je z vojsko, ne v Cankarej dom, kjer je bil štab. Kaj pa če je na RTV klical, v skrbi za Bangladešom?
Za Hribarja je bilo to obdobje vaška veselica - sic! - za druge pa spopad z 4 vojaško silo na svetu.
Pa napral ste(smo) jo. S tvojo pomočjo Hribar. Saj imaš odlikovanje? Tko vsaj praviš.
Ali se pa lažeš!

p.s. Hribar pezde si. Med vojno si se skrival doma, danes se skrivaš za humorjem. Mnogi so nasankal zaradi takege tvojega obnašanja! Mnogi!
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Hribar toži Petrleta, ker mi je očital, da je dezertiral.
Torej dejanje je storil - ne zanika, da je zapustil borbeno enoto - sam ga je drugače videl/opisal. On klic na RTV, Petrle pa dezerterstvo. Tako se je včasih temu reklo! In danes se reče enako!
Torej on ni dezertiral, ampak je od doma klical na RTV, kako je z vojsko, ne v Cankarej dom, kjer je bil štab. Kaj pa če je na RTV klical, v skrbi za Bangladešom?
Za Hribarja je bilo to obdobje vaška veselica - sic! - za druge pa spopad z 4 vojaško silo na svetu.
Pa napral ste(smo) jo. S tvojo pomočjo Hribar. Saj imaš odlikovanje? Tko vsaj praviš.
Ali se pa lažeš!

p.s. Hribar pezde si. Med vojno si se skrival doma, danes se skrivaš za humorjem. Mnogi so nasankal zaradi takege tvojega obnašanja! Mnogi!
Saj zdaj v "svobodi" bodo rdečuhi kriminaliziral osamosvojitelje in teritorialce. Do zdaj so rdečuharji z našimi boljševističnimi rdečimi sodišči v zapor strpali samo osamosvojitelje, pa niti enega yugo agresorja. Njim se daje celo odškodnine (izbrisani pa to).
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex in aljoman

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Kaj bodo sedaj storili Pernati rdeći đihadisti?
Rastrelili rtv ?
Screenshot_20230513_124922_upday.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.399
15.365
113
Huh, a kar take fore? Človek bi še pomislil, da svobodnjaki vladajo protiustavno. Ampak to seveda ne more držati, saj odrešeniki Republike Slovenije seveda ne morejo biti enaki kot tisto diktatorsko zlo od Janše, ki smo ga bili primorani trpeti v preteklih letih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe