Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.469
-1.341
63
Če se prav spomnim, se je proteste dalo spremljati v živo zgolj preko TOP TVja (Vodušek) ter raznih facebook streamov, javna TV ni imela nič zraven.
A zdaj je rtv isto kot TOP tv? Komercialna televizija?

In Rupar ni ravno gladek, od zaničevanja žensk do javnega blatenja vseh, ki ne trobijo v isti rog kot on. Jaša pa pač dela norca iz sebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Svobodnjak

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
A zdaj je rtv isto kot TOP tv? Komercialna televizija?
Ja ni a ne, ravno to sem želel izpostavit ter ti s tem dati prav. Javna TV (RTV) ni prenašala protestov.

In Rupar ni ravno gladek, od zaničevanja žensk do javnega blatenja vseh, ki ne trobijo v isti rog kot on. Jaša pa pač dela norca iz sebe.
Nisem rekel, da Rupar ni pacient svoje klase ampak želim poudarit, da se v zadnjih primerih protestov le-teh ni poimenovalo po najbolj glasnem posamezniku temveč po ljudeh, ki so protestirali in bi se nekako spodobilo, da se še naprej uporablja enaka merila.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.044
3.783
113
Ne. Gre za protest upokojencev.

Če zamižimo in čisto slučajno spregledamo zanemarljivo dejstvo, da jih je 600k in da se prilepijo na vsakega, ki ga prinese mimo in se dere da je za upokojence, tudi če v resnici ne dela nič ali celo kontra njihovim interesom.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ja ni a ne, ravno to sem želel izpostavit ter ti s tem dati prav. Javna TV (RTV) ni prenašala protestov.


Nisem rekel, da Rupar ni pacient svoje klase ampak želim poudarit, da se v zadnjih primerih protestov le-teh ni poimenovalo po najbolj glasnem posamezniku temveč po ljudeh, ki so protestirali in bi se nekako spodobilo, da se še naprej uporablja enaka merila.
To je predvsem SDS-ov šov, ki zlorablja upokojence za ustvarjanje nemira. Bomo videli, na koliko transparentih bo pisalo Janša, naše božanstvo, ker je njegova vrnitev na oblast edini cilj teh protestov. Ruparjeve zahteve po 20% zvišanju pokojnin in minimalni pokojnini 1000€, so v domeni znanstvene fantastike. Ne bom rekel, da to meni osebno ne bi pasalo, pa slučajno ne bi šel zaradi takih zblojenih zahtev na ulico. Lahko bi dali v zahteve tudi za vsakega upokojenca nov Audi.
Pa pravega človeka so našli za vodjo teh protestov. Tipa, ki je bil v zaporu zaradi kraje občinskega denarja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
To je predvsem SDS-ov šov, ki zlorablja upokojence za ustvarjanje nemira.
Možno ja. So videli v zadnjih dveh letih, da lahko politika super izkoristi določeno (pod)množico ljudi za svoje cilje pa so se morda res odločili narediti enako.

Bomo videli, na koliko transparentih bo pisalo Janša, naše božanstvo, ker je njegova vrnitev na oblast edini cilj teh protestov.
Tako kot praktično vedno do sedaj imaš tudi v tem primeru določeno podmnožico, ki s svojimi dejanji delajo škodo celotni skupini udeležencev oz. protestu nasploh. Isti k**** kot ko so pred časom protestnikov delali škodo ljudje z jugo zastavami, nasilni antifa fašisti, OPS zboljenci in podobni.

Ruparjeve zahteve po 20% zvišanju pokojnin in minimalni pokojnini 1000€, so v domeni znanstvene fantastike. Ne bom rekel, da to meni osebno ne bi pasalo, pa slučajno ne bi šel zaradi takih zblojenih zahtev na ulico. Lahko bi dali v zahteve tudi za vsakega upokojenca nov Audi.
Pa pravega človeka so našli za vodjo teh protestov. Tipa, ki je bil v zaporu zaradi kraje občinskega denarja.
Zahteve so tako kot zahteve na protestih kolesarjev pač neke pobožne želje, ki so večinoma povsem skregane z realnostjo. Kar se pa vodje protestov tiče pa gre IMHO za "uporabnega idiota" na enak način, kot je to mesto pred časom zasedal Jenull. Določenim ustreza (ja, to ti da lahko vedeti kdo je zadaj) in to je to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.334
3.635
113
Če se prav spomnim, se je proteste dalo spremljati v živo zgolj preko TOP TVja (Vodušek) ter raznih facebook streamov, javna TV ni imela nič zraven.
Ali si star in se napačno spomniš ali pa po tvoje Multimedijski center RTV Slovenija ni na RTV Slovenija?
kot napr:
Spletni prenos in novinarske konference bo mogoče spremljati prek STA in na MMC TV.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
Ali si star in se napačno pomniš ali pa po tvoje MMC ni na RTV Slovenija?
kot napr:
Spletni prenos in novinarske konference bo mogoče spremljati prek STA in na MMC TV.
Če je MMC res v živo prenašal proteste, se posipam s pepelom. Tega se res ne spominjam in imam v glavi kot navedeno zgolj Voduška in FB.
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
To je predvsem SDS-ov šov, ki zlorablja upokojence za ustvarjanje nemira. Bomo videli, na koliko transparentih bo pisalo Janša, naše božanstvo, ker je njegova vrnitev na oblast edini cilj teh protestov. Ruparjeve zahteve po 20% zvišanju pokojnin in minimalni pokojnini 1000€, so v domeni znanstvene fantastike. Ne bom rekel, da to meni osebno ne bi pasalo, pa slučajno ne bi šel zaradi takih zblojenih zahtev na ulico. Lahko bi dali v zahteve tudi za vsakega upokojenca nov Audi.
Pa pravega človeka so našli za vodjo teh protestov. Tipa, ki je bil v zaporu zaradi kraje občinskega denarja.
Ja lej, jebiga zdaj...ce golob ne bi nic naredil za upokojence, pac upajo na janseta... nic posebnega se mi ne zdi to.
Saj ni samo golobja stranka na sceni.

Zajeb pa je itak naredil RJAVC, ki bi moral odgovarjat za tistih 1000 eur penzije.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Mene je z znižanjem pokojninske osnove iz 63 na 57% že pri odhodu v penzijo nategnil za 100€. Koliko se je pa ta razlika povečala do danes, pa težko izračunam. Tistih mizernih izrednih dodatkov so bili pa v glavnem deležni najrevnejši upokojenci in so se meni bolj slabo poznali.
Pa v času tega članka je bil Siol še krepko pravoveren in bi moral podatke dobiti še s kake druge strani, da bi jim čisto verjel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Možno ja. So videli v zadnjih dveh letih, da lahko politika super izkoristi določeno (pod)množico ljudi za svoje cilje pa so se morda res odločili narediti enako.


Tako kot praktično vedno do sedaj imaš tudi v tem primeru določeno podmnožico, ki s svojimi dejanji delajo škodo celotni skupini udeležencev oz. protestu nasploh. Isti k**** kot ko so pred časom protestnikov delali škodo ljudje z jugo zastavami, nasilni antifa fašisti, OPS zboljenci in podobni.


Zahteve so tako kot zahteve na protestih kolesarjev pač neke pobožne želje, ki so večinoma povsem skregane z realnostjo. Kar se pa vodje protestov tiče pa gre IMHO za "uporabnega idiota" na enak način, kot je to mesto pred časom zasedal Jenull. Določenim ustreza (ja, to ti da lahko vedeti kdo je zadaj) in to je to.
Katere zahteve na protestih kolesarjev pa so bile pobožne želje? Aja, za janševsko kamarilo gotovo tista za povrnitev demokracije. Ne bodi tako vsegliharski
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Matey

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Toliko demokracije, kot je je bilo pod janšom, je ne bo več, vsaj pod temi amaterji ne. Nekaj dni po začeku je že hanu vzel besedo, da bi se oni moral v zemljo zakopat od sramu. Kaki pravi ded bi dal odstopno izjavo. Ti pa o demokraciji.
 

B81

22. jul 2007
36.306
10.125
113
Mene je z znižanjem pokojninske osnove iz 63 na 57% že pri odhodu v penzijo nategnil za 100€. Koliko se je pa ta razlika povečala do danes, pa težko izračunam. Tistih mizernih izrednih dodatkov so bili pa v glavnem deležni najrevnejši upokojenci in so se meni bolj slabo poznali.
Pa v času tega članka je bil Siol še krepko pravoveren in bi moral podatke dobiti še s kake druge strani, da bi jim čisto verjel.
% se od 2020 naprej zvišuje. https://www.zpiz.si/cms/content2019/lestvice-za-odmero-starostne-pokojnine

Tiste mizerne dodatke bi morali itak dati samo tistim z najnižjimi pokojninami (kamor ti ne spadaš), ker siromak plačuje enake cene v trgovini, kot ostali. Ampak seveda, eliti se je vedno jebalo za navadno rajo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.355
113
Katere zahteve na protestih kolesarjev pa so bile pobožne želje? Aja, za janševsko kamarilo gotovo tista za povrnitev demokracije. Ne bodi tako vsegliharski
Tiste (po)vrnitve nisem imel v mislih, je pa ta postavka v primeru možnosti konkretne in objektivne debate definivno vredna pozornosti, sploh v primerjavi s to "demokracijo", ki jo zdaj furajo Golob in njegovi pribočniki ampak začuda se sedaj nihče od kolesarjev ne dere "stop diktaturi", le zakaj, le zakaj...

Katere zahteve na protestih sem imel v mislih kot pobožne želje? Evo, ene par tako na hitro:
- zahtevali so takojšen odstop vlade in nastop tehnične vlade (ta je bila verjetno najbolj pobožna oz. nerealna saj Janša ne bi nikoli odstopil zgolj zaradi njihovega cingljanja okoli parlamenta, še manj pa bi politična scena v SLO dopustila izoblikovanje tehnične vlade)
- zahtevali so zaščito neodvisnega novinarstva (kako boš zaščitil nekaj kar ne obstaja?)
- zahtevali so ustrezno financiranje nevladnih organizacij (ki jih je že zdaj preveč in so predobro financirane glede na to da gre v mnogo primerih v bistvu za politične izdelke kot je npr. Inštitut 8. marec)
- zahtevali so dodatno podporo samozaposlenim v kulturi (kot da nimajo še sedaj izjemne ugodnosti v primerjavi s klasičnimi s.p.ji)
- zahtevali so zaščito avtonomnih prostorov (ta si deli prvo mesto s tisto željo po odstopu in tehnični vladi ali pa je glede na nerealnost takoj za tem na drugem mestu)
- zahtevali so prepoved strankarskih medijev (seveda lahko to zahtevaš, če pa "nestrankarski in neodvisni" msm mediji delajo v tvojo korist)
- zahtevali so takojšnjo odpravo proticovidnih ukrepov
itd., itd., ...

Sploh ne dvomim, da bi lahko, če bi si vzel malo časa, ta seznam pobožnih želja lahko še dobro razširil ampak, ker je to v bistvu že passe tema, naj bo to to.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
meni je vedno fascinatno ko bluzi pa njegova kamarila govori kak je jansa osebno zmanjsal procent. masa vplacanega pa izplacanega sta zgolj imaginarni ...

ko da bi večji krogec poskušal spravit v manjšega, pa se zraven še čudiš da ne gre.