Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
na večeru ? bil zadnjič pri njih, 80 % bajte že majo najemnike, ne bodo več dolgo zgleda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jello

Guru
22. sep 2008
10.045
3.785
113
Shod brez prostaštva? :sprasujemse: Le kaj bi to bilo v naci besednjaku? Ker tisto včeraj pred parlamentom je vodil in sklical prostak številka ena. Nekdo, ki mu niti dobro jutro ne uspe rečt ne da bi koga užalil/pohodil/okradel//ozmerjal. Prostaštvo na dveh nogah.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Car, aljoman in B81

B81

22. jul 2007
36.309
10.128
113
Shod brez prostaštva? :sprasujemse: Le kaj bi to bilo v naci besednjaku? Ker tisto včeraj pred parlamentom je vodil in sklical prostak številka ena. Nekdo, ki mu niti dobro jutro ne uspe rečt ne da bi koga užalil/pohodil/okradel//ozmerjal. Prostaštvo na dveh nogah.
Ja res so izbrali najvecjega talenta za tole :evil:
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.469
-1.339
63
Vas mora kar boleti, ko vidite slovenske zastave in slovenski besedo. Brez pedrskih, čefurskih vložkov in prostaštva
Mene "boli" predvsem to, da so včerajšnji udeleženci pustili nategnit neuravnovešenemu kaznjencu, kot da mu je res mar za njih.
Pedri, čefurji in ves lgbtq+... in ostali trenirkarji so preveč uglajeni, da bi se udeleževali takih shodov :bonk:
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.219
1.040
113
Mene "boli" predvsem to, da so včerajšnji udeleženci pustili nategnit neuravnovešenemu kaznjencu, kot da mu je res mar za njih.
Pedri, čefurji in ves lgbtq+... in ostali trenirkarji so preveč uglajeni, da bi se udeleževali takih shodov :bonk:
Sj se niso njemu, če pogledaš kdo vse na shodih ob njem stoji, ti je lahko jasno da so to razni SDS vojaki, svetniki, odborniki... al kakor koli jih že imenujejo. Zadeva je pa tako speljana, da se denar iz firm (donacije) počrpa, ob enem pa šem mal promocije in zgage naredi. Penzionerji so jim zadnja briga.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Vas mora kar boleti, ko vidite slovenske zastave in slovenski besedo. Brez pedrskih, čefurskih vložkov in prostaštva
Tudi to je bilo včeraj na shodu.

shod.jpg
 
  • Žalosti me
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.395
15.356
113
Pa ne da so se OPS uspeli tako kot pri Jenullu in Kolesarjih tudi tokrat vštulit zraven? Ja kriza no, samo še dodaten minus delajo celotni grupi tako kot tisti mimosuni s hvalospevi Janši s strani druge skupinice.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Pa še nihče jih ni odstranil, kot tistega, ki je imel na transparentu Zloraba upokojencev ali pa Odstanite Urbanijo, ko so jih ostali "pošteni upokojenci" zaradi tega skoraj pretepli.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.469
-1.339
63
Sj se niso njemu, če pogledaš kdo vse na shodih ob njem stoji, ti je lahko jasno da so to razni SDS vojaki, svetniki, odborniki... al kakor koli jih že imenujejo. Zadeva je pa tako speljana, da se denar iz firm (donacije) počrpa, ob enem pa šem mal promocije in zgage naredi. Penzionerji so jim zadnja briga.
Organizator tega freak šova je bil Rupar, vsi ostali poleg zavedenih, so pa izkoristili priložnost, da se blamirajo pred ostalimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.903
2.505
113

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.479
5.663
113
To je predvsem SDS-ov šov, ki zlorablja upokojence za ustvarjanje nemira. Bomo videli, na koliko transparentih bo pisalo Janša, naše božanstvo, ker je njegova vrnitev na oblast edini cilj teh protestov. Ruparjeve zahteve po 20% zvišanju pokojnin in minimalni pokojnini 1000€, so v domeni znanstvene fantastike. Ne bom rekel, da to meni osebno ne bi pasalo, pa slučajno ne bi šel zaradi takih zblojenih zahtev na ulico. Lahko bi dali v zahteve tudi za vsakega upokojenca nov Audi.
Pa pravega človeka so našli za vodjo teh protestov. Tipa, ki je bil v zaporu zaradi kraje občinskega denarja.
JANŠA JE KRIF!!!!! Tebi se sanja o tem, a?
 
  • Haha
Reactions: B81 in tomi