Rtv Slo skuša prekositi v debilnosti ostalo Slo medijsko greznico ?

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
...da niso mogli spikera na valu202 zamenjat...pa to bi mogla bit prioriteta, kaki titovec je to..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
1194102.width-932.jpg


 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
tole včeraj

res me zanima komentar alter levičarjev, men se zdi korektno povedano, in tole smo pač gledali zadnje 2 leti, in tako je se je razpletlo, in takšni so naši mediji..
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
tole včeraj

res me zanima komentar alter levičarjev, men se zdi korektno povedano, in tole smo pač gledali zadnje 2 leti, in tako je se je razpletlo, in takšni so naši mediji..
Razloge za zmago je pravilno ocenil, samo skladno z voditeljem je bil "rahlo" pristranski. Morda so manjkala prava vprašanja?
"Nežmah je komentiral nenavaden političen primer, ko so se stranke KUL-a, ki so se borile za oblast, ob pojavu Gibanja Svoboda kar same stopile nekoliko v ozadje. Gost je govoril tudi o delovanju leve civilne družbe, ki je med izkazovanjem podpore svojim političnim strankam uporabljala vulgarno, prostaško in sramotilno govorico"

Nežmah pa NI komentiral nenavaden političen primer, da sta Vili Kovačič in Luka Perš na Ustavno sodišče (US) RS vložila pobudo za ugotovitev protiustavnosti delovanja političnih strank Levica in SD štiri mesece pred volitvami.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Pa napiši samo en razlog, zakaj ex novinar ne bi smel preiti v politiko. :jok: Niso vsi potuhnjene pi.čke, kot je Požar, ki bi bil malo politik in malo novinar. Ali pa je tak prehod problematičen samo na levi, na desni pa ne?
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.885
810
113
Pa napiši samo en razlog, zakaj ex novinar ne bi smel preiti v politiko. :jok: Niso vsi potuhnjene pi.čke, kot je Požar, ki bi bil malo politik in malo novinar. Ali pa je tak prehod problematičen samo na levi, na desni pa ne?
Pa saj ne pravi, da ne sme v politiko.
Pravi samo, da naj se ne hvali s tem, da je bila "neodvisna in nepristranska" novinarka.
 

B81

22. jul 2007
34.258
8.811
113
Pa napiši samo en razlog, zakaj ex novinar ne bi smel preiti v politiko. :jok: Niso vsi potuhnjene pi.čke, kot je Požar, ki bi bil malo politik in malo novinar. Ali pa je tak prehod problematičen samo na levi, na desni pa ne?
Zato, ker s tem pokažejo, kako so delali kot novinarji. Sicer pa res, lahko gredo v politiko, ampak...
Zamisli si, da bi šli novinarji v SDS in da bi kot novinarji pisali samo protikomunistično, kako bi vi ponosni nasledniki to sprejemali? ti jaz povem? tu pa tam bi bil kdo tepen. Potem bi bil pa mir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in 8888