robotska kosilnica

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
533
13
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Itak, da ne bo vredu, ker se šele med resnim delovanjem pokaže, kaj se da spremnit za boljše delovanje in kaj se mora spremenit. Vrt se spreminja in tako dalje. Če bi sam nardil montažo to ne bi bil problem. Tak boš pa klical servis za vsako al kaj?
Ce smem pripomniti zgolj misljeno na splosno:
Neprestano spreminjanje instalacij in neupostevanje pravil tehnologije, je vcasih bolje ce to naredi nekdo ki ve kaj pocne...
Ogromno primerov je ko uporabniki veliko poslabsajo zato ker ne poznajo omejitev tehnologije.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
18.836
6.935
113
Hvala za kontakt. Imamo koga za Ljubljano z okolico, ker dvomim, da se bo vozil tako daleč?
Če si resen, bodo prišli.
Ni to ravno Murska Sobota - Koper relacija.



Druga opcija je da kupiš Lubo ali kaj podobno znanega, ter nato v Slo FB skupini najdeš nekoga (v prvi vrsti mora biti lastnik omenjene zadeve, da jo dovolj dobro pozna z vsemi plusi in minusi), ki ti bo vse skupaj spravil v pogon, seveda ne zastonj.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
15.599
6.925
113
Ce smem pripomniti zgolj misljeno na splosno:
Neprestano spreminjanje instalacij in neupostevanje pravil tehnologije, je vcasih bolje ce to naredi nekdo ki ve kaj pocne...
Ogromno primerov je ko uporabniki veliko poslabsajo zato ker ne poznajo omejitev tehnologije.
Saj se ne govori o omejitvah tehnologije ampak o vrtu. Zaj nevem glih kaka omejitev tehnologije je to, ko se ti poleti veja kivija zaradi teže posede tak, da ko gre kosilnica spodaj stisne tipko stop in počaka. Spomladi je blo pa 30cm lufta. Al pa spomladi še ni blo kupa drv, pol si ji pa poleti pripelal in vsipal in je treba temu prilagoit. Al pa nova greda al pa nevem kaj vse. Če se pa pogovarjamo o 25x35m travici brez grmaje pa dovolj ena nastavitev za nadalnjih 10 let ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco in damirj

damirj

Guru
9. maj 2012
6.205
2.925
113
Ce smem pripomniti zgolj misljeno na splosno:
Neprestano spreminjanje instalacij in neupostevanje pravil tehnologije, je vcasih bolje ce to naredi nekdo ki ve kaj pocne...
Ogromno primerov je ko uporabniki veliko poslabsajo zato ker ne poznajo omejitev tehnologije.
In mu boš vsakič dal 100-200€ ? Mogoče pa poslovna ideja, samo dobit moram kakih 50 takih norcev in kot izgleda niti ne bi bilo pretežko jih najt, bi se kar sami :)
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
10.622
11.517
113
EU
Še ena slaba lastbost Yuke. Disk vrti samo v eno smer, in se nožeki obrabijo samo na eni strani. Navimow vrti v obe smeri in so noži obrabljeni iz obeh strani. Iz tega vidika je manj telovadbe z izvijačem in obračanjem rezil.
Nera tudi vrti disk v eno smer, vendar noži imajo "šlic" luknjo, in se sami obrnejo na drugo rezilo.