Revolut bančni račun

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Spremeniš si na hrvaški naslov (zajavka da vneseš HR davčno - to pustiš na miru), naročiš HR virtualno kartico z možnostjo Google Pay-a. Aktiviraš GPay in daš naslov nazaj na slovenskega ;)

To kartico z možnostjo Google Pay-a imam veljavno do leta 2027. Priporočam, da se to naredi, ko je virtualna kartica Mastercard ;) Če hočeš aktivirati Viso jo moraš aktivirati na GPay, ko imaš na Revolutu hrvaški naslov. Preko slovenskega naslova dodajanje kasneje ne deluje.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Meni je Revolut virtualko z nemškim BIN vzel, ko je imela še dve leti veljavnosti in mi dali namesto nje virtualko s slovenskim binom. Sedaj imam pač rešeno s CurvePay.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Meni tudi. Mislim, da Revolut gre na svoj plačilni sistem in starih predplačniških kartic ne bodo več podpirali.

Mislim, da se bo migracija izvedla 1.6.2022. Po mojem se takrat ukinja tudi Revolut Payments UAB in bo potem se vse furalo preko Revolut Bank UAB.

Sigurno niso ukinili zaradi tega, ker smo imeli tuj BIN.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Malo nazaj sem tarnal, da imam težave v Lidlu plačevanje preko telefona.
Zgleda, da je z GPay pravljico konec v Slo?
Ne morem nikjer več plačat s telefonom.
Najprej se mi je parkrat zgodilo v Lidlu. Sedaj pa nikjer več ne dela. Ista fizična kartica pa dela.
Ali je kakšna druga fora?
Epilog moje težave;
v gpay sem dodal virtualno kartico in normalno plačal.
Kaj je razlika, prejšnja kartica čez cca en mesec poteče. Nova je na poti. Odkar imam to obvestilo v revolutu mi gpay ni več delal.
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Danes se mi je prvič po 4 letih zgodilo, da mi je zavrnilo dodajanje denarja iz Vise.
Ali se je kakšna sprememba zgodila od prejšnjega meseca pri Revolutu?
Imam še GB bin.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.780
1.904
113
Nekam veliko težav ima Revolut zadnje čase. Tudi menjavanje IBAN je sitno, jaz ga bom moral menjati že drugič v dveh letih. Gnjavijo tudi, da nek dokument 'ni ok' in ga bom moral v prihodnje 'ponovno potrditi'.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Nove dokumente zahteva regulator.

Kar se tiče IBANa pa bomo videli kako bodo zapakirali združitev Revolut Payments UAB in Revolut Bank UAB. Namreč Revolut Bank UAB je šele pred 4 meseci dobila polna pooblastila za banko (dovoljenje za plačevanje). Združitev se bo verjetno zgodila 1.6.2022.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Navodila za dodajanje Revolut virtualne kartice v Google Pay

Če še nimate Revolut virtualne kartice s hrvaško BIN številko (sedma in osma številka kartice je 09)
1. V nastavitve Revolut aplikacije gremo v razdelek "Profile" in kliknemo "Personal details".
2. Državo (Country) zamenjamo z "Croatia". Naslov ("Address") zamenjamo naprimer: "Vukovarska cesta 31, 10000 Zagreb".
3. Po posodobitvi naslova dobite obvestilo "Verify your tax details". Obvestilo prezrete.
4. Nato greste v razdelek kartice (Cards) in kliknite gumb "Get cards" in kreirate novo virtualno kartico (ni pomembno ali je Visa ali Mastercard).
5. Po zgeneriranju kartice imate na voljo gumb za dodajanje v Google Pay. S klikom na gumb boste aktivirali na vašem telefonu Google Pay.
6. Po dodajanju kartice v Google Pay spremenite hrvaški naslov na slovenskega.

Če že imate Revolut virtualno kartico s hrvaško BIN številko (sedma in osma številka kartice je 09)
1. V nastavitve Revolut aplikacije gremo v razdelek "Profile" in kliknemo "Personal details".
2. Državo (Country) zamenjamo z "Croatia". Naslov ("Address") zamenjamo naprimer: "Vukovarska cesta 31, 10000 Zagreb".
3. Po posodobitvi naslova dobite obvestilo "Verify your tax details". Obvestilo prezrete.
4. Nato greste v razdelek kartice (Cards) in poiščete kartico s hrvaško BIN številko (sedma in osma številka kartice je 09). Ta kartica ima gumb za dodajanje v Google Pay. S klikom na gumb boste aktivirali na vašem telefonu Google Pay.
6. Po dodajanju kartice v Google Pay spremenite hrvaški naslov na slovenskega.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Capone in mcn

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Iz Revoluta so mi poslali email, naj naročim nove kartice. Zakaj? A so zastonj?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Da nisi slucajno dobil tako obvestilo?

1650393734543.png