Revolut bančni račun

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Nisem že nekaj časa poskusil, toda prej je postopek stekel do samega izplačila, kjer je javilo napako (Revolut v Gpayu)
Mogoče odvisno od bankomata. Sam sem dvignil na bankomatu delavske hranilnice pred parimi dnevi. Se pa spomnim, da sem probal kakšno leto nazaj pa mi je tudi zavrnilo, tako da ne vem.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Dokument v tvojem linku je bil kreiran 19. junija 2019.


To pomoje nima veze, kdaj je bil kreiran dokument... V dokumentu je referral link >> https://www.revolut.com/en-SI/referral/erihswre!a13221 pri katerem spodaj pise to, kar je Mare napisal ...

Invite_a_friend___Revolut_SI.png


Torej bi s tem linkom naceloma moral dobiti free kartico ...

Pri mojem referral linku to ne pise spodaj ... >> https://www.revolut.com/en-SI/referral/thomas9dx

Invite_a_friend___Revolut_SI.png
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Moj referral je enak od prvega dne... in na zacetku je bil tudi nek welcome bonus in brezplacna kartica... sedaj ni vec... Bolj bi rekel,d a gre za referral, ki ima drugacne pogoje... mogoce iz kaksne druge drzave ali kaj podobnega... Nekako podobno kot Vivid referral linki. TI, ki jih imamo mi nudijo trenutno samo 5€ bonusa za oba... okoli pa krozi nek drug referral link (je objavljen tudi tukaj v drugi temi o Vivid), kjer novi uporabnik dobi celo 40€ bonusa ... Sedaj je menda tudi "samo" se 20€ :D ...
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Naj nekdo se nekdo proba vpisati preko mojega linka na dokumentu.
Ne se sekirat, jaz tu itak nič ne dobim. Morda mu pošljejo kartico brezplačno. :)


Na mojem linku piše:

You've missed the current deadline for a cash reward, but you can still get a free card.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
3 trackerje? Ponavadi se googlove storitve (firebase, analytics) uporabljajo za crash reporting in analizo uporabe aplikacije (da vidijo, če so s spremembam dizajna dosegli svoje zastavljene cilje).
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Revolut je zaprosil za bančno licenco v ZDA.

Predvidena je širitev v Brazilijo, Indijo, Filipine, Južno Korejo, ...

Se je pa po letu in pol beta testiranja umaknil iz Kanade.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.387
1.008
113
Celje
Obišči stran
imam standard licenco in so se mi v aplikaciji poleg vise in virtualne vise pojavile še virtual mastercad in disposable virtual.

Je to kakšna "akcija" ali sem to dobil, ker sem preden potrošnik? ;)
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Disposable kartica je že dolgo na voljo standard uporabnikom... sedaj so mogoče samo avtomatsko aktivirali. Mastercard si pa dobil kot zamenjavo za virtualno viso, ki jo bodo predčasno (čez dva meseca) deaktivirali... glede tega bi moral dobiti mail. Razlog je to, da si pristopil v revolut bank.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.387
1.008
113
Celje
Obišči stran
Disposable kartica je že dolgo na voljo standard uporabnikom... sedaj so mogoče samo avtomatsko aktivirali. Mastercard si pa dobil kot zamenjavo za virtualno viso, ki jo bodo predčasno (čez dva meseca) deaktivirali... glede tega bi moral dobiti mail. Razlog je to, da si pristopil v revolut bank.

ja v bistvu NISEM pristopil v BANK. Vsaj v spominu imam, da nisem izbral te opcije. Kje lahko vidim?

Hvala
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
728
113
www.jernej.org
Mogoče pa izvajajo isto zadevo tudi pri tistih, ki niso pristopili v revolut bank... skratka, tudi pri meni so mi dali virtualno mastercard kot zamenjavo za viso, ki jo bodo čez dva meseca deaktivirali (sem dobil obvestilo na mail).
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
ja v bistvu NISEM pristopil v BANK. Vsaj v spominu imam, da nisem izbral te opcije. Kje lahko vidim?

Hvala
V aplikaciji pritisni na euro ikono in izberi statement. Dobil boš obračun za izbrano obdobje. Čisto na koncu obračuna, boš videl, če ga je napravila Revolut bank UAB ali kaj drugega.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Disposable kartica je že dolgo na voljo standard uporabnikom... sedaj so mogoče samo avtomatsko aktivirali. Mastercard si pa dobil kot zamenjavo za virtualno viso, ki jo bodo predčasno (čez dva meseca) deaktivirali... glede tega bi moral dobiti mail. Razlog je to, da si pristopil v revolut bank.
Ne drži. Menjajo vsem. Ni važno, da si na Revolut Bank.

Predplačniške virtualne kartice menjajo s pravimi debetnimi karticami. Prav tako je en razlog UK kartice zarad brexita (uk kartice imajo sedaj višjo provizijo, zato tem kartcam pri top upu plačaš provizijo). In menjajo samo eno virtualno, ostale stare pustijo pri miru.

Jaz imam 5 virtualni kartic in zamenjali so mi eno.