Revolut bančni račun

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
2-3 jezike so ukinili. Tam, kjer nimajo veliko uporabnikov. Nas je le 60.000.

Malta ima 500.000 prebivalcev, pa 190.000 uporabnikov Revoluta. Irska ima 4,9 mio prebivalcev, pa 1,2 mio Revolut uporabnikov.
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Ne, za to bi rabil odpreti podružnico v Sloveniji.

Lokalni IBAN in podružnice bo imel na Irskem, Portugalskem, Španiji, Franciji, Nizozemski, Belgiji, Nemčiji, Italiji, Madžarski, Poljski in Romuniji.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Super!! :evil:
Dobil sem obvestilo, da mi bodo kenclali virtualno kartico, ki jo uporabljam za Gpay na telefonu, ker ima nemški BIN. Kartica bi bila drugače veljavna do 2024. To torej pomeni adijo Google Pay ali kaj?

Tole ga nekaj serjejo. Meni so poslali anketo, vprašanje, zakaj ne uporabljam več njihove kartice. In sem se potrudil in po pravici napisal, ker so mi zamenjali kartico, gpay pa ne dela.

Brez gpay-a je to ena velika žalost. Sicer imam eno kartico vezano preko Curve, ne da se mi preverjat, če dela. Zaenkrat raje uporabljam Vivid. :)
 

SvetIdej

Majstr
20. dec 2011
3.959
321
83
www.svetidej.com
Kaksne so pa obresti pri Revolut kreditih?
Odvisno od tvoje kreditne sposobnosti. Dobiš ponudbo po meri. Nimajo pa stroškov odobritve.

Krediti so trenutno na voljo na Poljskem in Litvi. Delajo trenutno na tem, da bi kredite omogočili v 2 novih državah. Do konca leta bodo mogoče pokrili celo vzhodno Evropo. Trenutno Revolut Bank še nima licence za ponujanje kreditov v Sloveniji.
 

mr. snick

Majstr
5. mar 2020
258
383
63
Tole ga nekaj serjejo. Meni so poslali anketo, vprašanje, zakaj ne uporabljam več njihove kartice. In sem se potrudil in po pravici napisal, ker so mi zamenjali kartico, gpay pa ne dela.

Brez gpay-a je to ena velika žalost. Sicer imam eno kartico vezano preko Curve, ne da se mi preverjat, če dela. Zaenkrat raje uporabljam Vivid. :)
Žalost so tvoji komentarji. Vivid razen cashbacka nima nobene prednosti napram Revolutu.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Jaz uporabljam vivid samo zaradi gpaya in ker sem dobil metal akrtico. Revolut pa za vse ostalo.

SvetIdej: verjetno sem spergledal: ker sem potrdil to novo zadevo v rebolutu za banko, moram stari račun zapreti na fursu in odpreti novega?

Hvala
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Super!! :evil:
Dobil sem obvestilo, da mi bodo kenclali virtualno kartico, ki jo uporabljam za Gpay na telefonu, ker ima nemški BIN. Kartica bi bila drugače veljavna do 2024. To torej pomeni adijo Google Pay ali kaj?
Evo, so mi že poslali shiny new, kot so se izrazili, virtualno kartico in moja z nemškim BIN bo ukinjena čez dva meseca. By, by Gpay :evil:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Morda ti bodo fizično DE pustili do izteka veljavnosti. Za virtualko pa morda še nisi prišel na vrsto. Opazil sem tudi, da so mi dodelili disposable virtuasko, čeprav je nisem zaukazal. Kar neki. :evil:
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
No - bodo pa morali gospodje dobro premisliti kaj bodo, ker če “izgubim” “pravi” BIN in ne bom mogel več uporabljati ApplePay, bo treba pogledati za alternativo. Fizična mi sicer velja še dve leti, tak da če mi jo ne menjajo zaenkrat nimam težav.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
No - bodo pa morali gospodje dobro premisliti kaj bodo, ker če “izgubim” “pravi” BIN in ne bom mogel več uporabljati ApplePay, bo treba pogledati za alternativo. Fizična mi sicer velja še dve leti, tak da če mi jo ne menjajo zaenkrat nimam težav.
ApplePay je itak uradno na voljo v Slo, tako da ne vidim kako bi "izgubil pravi BIN".