Restavracije/gostilne - predlogi? LJ okolica

jezek

Guru
24. jul 2008
2.786
1.332
113
Men bil ok, medium sicer malo prevec tako da naslednjic rare. Sicer pa je to bilo 2 človeka in 2 ženski. Pa je bilo hrane prevec, komot 1 porcijo manj
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.360
298
83
Grška in gruzijska sta obetavni, definitivno.

Glede hobotnice; verjamem. Ampak pred leti sem v Italiji jedel hobotnico (predjed) olupljeno z nekaj omake in je bila super. Pri nas tega do sedaj nisem še videl. Verjamem da je stvar in materiala in priprave. Zanima me kje bi dobil vsaj nekaj primerljivega italijanom.
Gruzijska je bojda ok v pri Šujici - Zlato runo. Nisem pa še bil.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.263
2.314
113
Ti verjamem za Čompo. Ni mi všeč, ko ponudniki nimajo menija na spletu, pa se ne morem odločiti ali je to dober ali slab znak. Bova šla pogledat od blizu. Hvala :nazdravje:

Daj ti nehat malo brat forume in malo manj študirat ter debatirat, tvojo nabaši v avto in direkt v Čompo. Rezervacija prej obvezna, ker so prilično zasedeni. Čompa je sigurno najjača izkušnja od vsega tukaj gori naštetega. Hodim tja že od 2011, ko sem v LJ niti pomislim ne na kaj drugega.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.087
308
83
Daj ti nehat malo brat forume in malo manj študirat ter debatirat, tvojo nabaši v avto in direkt v Čompo. Rezervacija prej obvezna, ker so prilično zasedeni. Čompa je sigurno najjača izkušnja od vsega tukaj gori naštetega. Hodim tja že od 2011, ko sem v LJ niti pomislim ne na kaj drugega.
E vidiš, zato berem forume (in tudi vprašam). Ker na Čompo ne bi niti pomislil, če bi bil kje blizu pa ne bi šel not. Sem že bil blizu in nisem šel not. Zdaj bom šel, ker berem forume :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun