Razočarani nad nefunkcionalnostjo stanovanj

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.750
113
davorinm.wordpress.com
BTW, ko tok jamrate. Zakaj se ne prijavite na razpis neprofitna za stanovanja. Jaz sem lani gledal, pa nisem utegnil dobiti vseh raznih dokazil... se bom pa letos oz. ko bo naslednji razpis, skupaj s punco prijavil.

Pogoji so čim dlje moraš živeti v ljubljani, višja izobrazba več točk, manjša plača, manj plačuješ najemnine (če si zbran), na manjši kvadraturi zdaj živiš, več možnosti, da si zbran, če si bolan več možnosti, da boš zbran...itd...itd... vse se dela "matematično" s točkovanjem.

Tista druga lista za socialno res ogrožene, moraš bit pa revež prve klase, da sploh na listo prideš. Raje sem ok situiran, pa dobim prvo varianto. Al to ne diši?
 
Nazadnje urejeno:

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
A še eden, ki človeka ocenjuje na podlagi imena in priimka. Takemu jaz pravim mentalni revež in mogoče na ta račun tud dobiš kako točko za stanovanje.
evil.gif
 

escada66

Fizikalc
5. sep 2007
1.108
27
48
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če bi poznal moje pisanje na forumu, bi vedel da ne maram nestrpnosti in da je bil to ekstremni sarkazem.
grin1.gif
No Ynos, veš da si mene tud presenetil...za sekundo ali dve....ampak sem dojel ja...
cool-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.788
2.567
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Cena 1700€/m2 je bila pa kar ugodna vseeno, tudi če kurcate jankoviča. V primerjavi z kakšno drvarnico, ki jo prodajajo za 80k€.

zanimivo kako daleč ste že prišli prebivalci "premium" mesta, da se vam zdi to ugodna cena
hysterical-1.gif

http://www.nepremicnine.net/ne...pic=1240364.jpg

Kaj boš pa na to potem rekel

sem še skopiral, če bodo prehit prodal....
tongue-1.gif


BEŽIGRAJSKI DVOR, PERIČEVA ULICA 25,57 m2, garsonjera, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2009, 2/4 nad., prodajamo popolnoma obnovljeno garsonjero v prestižnem varovanem naselju, novo pohištvo, nova kuhinja, dvigalo, prodamo.
Cena: 99.000,00 EUR
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.965
3.080
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:

BEŽIGRAJSKI DVOR, PERIČEVA ULICA 25,57 m2, garsonjera, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2009, 2/4 nad., prodajamo popolnoma obnovljeno garsonjero v prestižnem varovanem naselju, novo pohištvo, nova kuhinja, dvigalo, prodamo.
Cena: 99.000,00 EUR

hysterical-1.gif


Jaz bi šel na ogled pol bi vprašal za ceno nato pa še samo
hysterical-1.gif
in adijo.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Sledimo vsi, ampak dejstvo je, da si lahko za svoj denar tudi funkcionalnega kupijo, jim nihče ne brani, za subvencioniranega pa naj si kljub funkcionalnosti raje vse prste obliznejo pa ne samo na rokah, tudi na nogah ! Pa se skromno priklonijo pa rečejo HVALA vsem nam davkoplačevalcem !

Ti ze ne....
Stanovanje je nekdo placal, Stanovanjski sklad ali Jezus, je cisto vseeno. In ce Stanovanjski sklad ze kupuje k. stanovanja za k. podnajmenike ali kogarkoli potem bi bilo lepo ce bi stanovanja sluzila svojemu k. namenu. Glede kakovosti kot tudi funkcionalnosti.
Kdo, kako in zakaj je dobil stanovanje pri temi "(ne)funkcionalnost stanovanj" nima nobene k. veze.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
Ali je to preverjena višina najemnine? Ker kakor se sliši, bo kar konkretno višja...no morda ne za vse

Ko pride prva položnica poskeniram in dam gor. Tako mi je bilo rečeno, gre pa za en, konkreten primer samske gospe, ki je oziroma bo kmalu invalidsko upokojena.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Za stanovanje bi sicer najemnica morala plačevati 212 evrov najemnine na mesec, ker je brezposelna, pa pričakuje, da bo dobila 80 odstotkov subvencije. Tako bo za najem plačevala le okoli 42 evrov. Ker namerava sama položiti ploščice v kuhinji in letve ter prebarvati okenske police, bo račune – menda po nasvetu socialnega delavca – izstavila JSS MOL.

To je že smešno, kako so eni zabiti.
bonk.gif