Pula/Pulj

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
En update - na hrvaški strani so ene dobrih 10-15 km ceste med mejo in še malo naprej od Buzeta prenovili. So pa nastreljali enih 365 tabel z omejitvijo 50 in praktično vedno nekje stojijo plavi... Nekje so celo za en ovinek dali tablo 30!?!?
bonk.gif
sem mislil, da so samo naši projektanti taki kreteni, pa vidim, da so v isto šolo hodili.

(p.s. še vedno ostajam pri zgornji izjavi - pogledaš kako je stanje na Dragonji in če se čaka več kot 15 minut, greš na Buzet. S tem da je tudi potem možnost, da se zabaše v rondoju pri Kopru. Mi smo stali zadnjič na meji morda 5 minut, potem pa še ene 10-15 v Kopru. )
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.549
1.426
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
En update - na hrvaški strani so ene dobrih 10-15 km ceste med mejo in še malo naprej od Buzeta prenovili. So pa nastreljali enih 365 tabel z omejitvijo 50 in praktično vedno nekje stojijo plavi... Nekje so celo za en ovinek dali tablo 30!?!?
bonk.gif
sem mislil, da so samo naši projektanti taki kreteni, pa vidim, da so v isto šolo hodili.

Se strinjam, absolutno se jim je zmešalo. Pač so preplastili asfalt in nametali nove znake. Trasa pa ostaja do centimetra ista...
zmaga.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik tony pravi:
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
En update - na hrvaški strani so ene dobrih 10-15 km ceste med mejo in še malo naprej od Buzeta prenovili. So pa nastreljali enih 365 tabel z omejitvijo 50 in praktično vedno nekje stojijo plavi... Nekje so celo za en ovinek dali tablo 30!?!?
bonk.gif
sem mislil, da so samo naši projektanti taki kreteni, pa vidim, da so v isto šolo hodili.

Se strinjam, absolutno se jim je zmešalo. Pač so preplastili asfalt in nametali nove znake. Trasa pa ostaja do centimetra ista...
zmaga.gif

Največja fora, ko tašči pribijem, da ne grem več tam čez, če ni res kolone na Koper, ker je zdaj miljon znakov za 50 omejitev in mi prbije... kje je kak znak za 50
hysterical-1.gif
Pa če jih ni vsaj 20 na tistih 20 km...