Program za snemanje glasbe

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Zanima me kaj je trenutno najboljši program za snemanje Mp3 glasbe?
Včasih sem uporabljal Mp3 Rocket in podobne zadeve, sedaj sem pa out.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.597
6.336
113
Ah, sem mislil, da hočeš delat mp3 iz cd-jev...
Za dol vlečt mp3 pa uporabljam torrente...

To uporabljam tudi sam, vendar sem včasih snemal določene pesmi in ne komplet CD-je.
Na Mp3 Rocket si vpisal določeno pesem in gasa. Tako sem si lepo sestavil listo, ki mi je odgovarjala, brez dodatne navlake.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Če želiš posneti, kaj 'trenutno' špila na PC? Jaz audacity.
+ blazno enostaven
- export mp3 in waw in ogg (k da vem, kakšna je razlika :)

za edit in mix imam MixPad Multitrack Recording Software (amateriš stvar)
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Jaz sem tudi to opustil od kar imam apple music. Se mi ne da več hecat s tem. V momentu imam na vseh napravah isto glasbo, se vsedem v avto že igra, grem za računalnik ista playlista, na telefonu enako...
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
V čem je fora, da vse kar prenesem iz youtuba (mp3) potem ne špila v avtu? Vlc na PCju te iste komade normalno predvaja. V avtu mi sicer normalno predvaja mp3 glasbo, ki je pobrana iz kakšnih torrentov. Očitno razni youtube to mp3 konverterji niso primerni za te namene. Kakšno priporočilo? Je treba pobrano datoteko potem še dodatno skonvertirat da bo špilalo v avtu?
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
mogoce je problem katere mp3 spila avto: VBR/CBR, mogoce samo določeno kakovost 256kbps, ... A ima ta youtube2mp3 kaksne nastavitve za mp3? Ce, se malo poigraj ...
A avtoradio prebere kateri komadi so, albumi itd?
 
22. jul 2007
12.767
1.298
113
123
V čem je fora, da vse kar prenesem iz youtuba (mp3) potem ne špila v avtu? Vlc na PCju te iste komade normalno predvaja. V avtu mi sicer normalno predvaja mp3 glasbo, ki je pobrana iz kakšnih torrentov. Očitno razni youtube to mp3 konverterji niso primerni za te namene. Kakšno priporočilo? Je treba pobrano datoteko potem še dodatno skonvertirat da bo špilalo v avtu?
Najprej še probaj s kakšnim drugim online konverterjem.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Očitno se ne rabim preveč poglabljat. Sem našel app ByClick. Simple, hiter in učinkovit. Skonvertira tako kot je treba in vsi komadi špilajo. :cool:

edit: pred tem sem jih sprobal vsaj 5-10. Potem sem našel tega ki je na lestvici uporabnosti najviše in red dela kot je treba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WeWatchingYou