Prizadevanja za mir v Ukrajini 2

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Ej mirsi dej ti meni povej a lifranje enormnih količin orožja in vojakov v Ukrajino s strani Rusije kaj pripomore h končanju vojne ali jo le podaljšuje?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Cela tema je že tako....pravljično zastavljena!

Iz vljudnosti počakam še stran ali dve....potem se bo pa OP zaciklal deee....in bo zaklep :D
Torej si se že odločil, da boš teme, ki jih js odpiram zaklepal, tako kot si prejšnjo, samo malo počakaš, da ne bo tako očitno. Mene pa tudi brez razloga in obrazložitve skoraj vsak teden blokiraš, ne zato, ker bi bilo potrebno, ampak ker lahko. Da se pred uporabniki pokažeš, da si glavni.
Tu uporabnike blokiraš, to je največ kar lahko tu narediš, mogoče te v 3.sv vojni čaka lepa karijera paznika ali kurjača v koncentracijskem taborišču.

Zanimivo, prejšnjo temo si zaklenil, ker je kao zašla. Ko pa ti v temi vojna v Ukrajini pišeš o hrupu v okolici Brnika, se pa ne zdi, da je off topic, kajne?
Da ne rečem, da si me pred časom zmerjal z opico - se ti zdi to za moderatorja primerno?
Ali te prizadevanja za mir v ukrajini motijo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Torej si se že odločil, da boš teme, ki jih js odpiram zaklepal, tako kot si prejšnjo, samo malo počakaš, da ne bo tako očitno. Mene pa tudi brez razloga in obrazložitve skoraj vsak teden blokiraš, ne zato, ker bi bilo potrebno, ampak ker lahko. Da se pred uporabniki pokažeš, da si glavni.
Tu uporabnike blokiraš, to je največ kar lahko tu narediš, mogoče te v 3.sv vojni čaka lepa karijera paznika ali kurjača v koncentracijskem taborišču.
Neumnosti, izmišljeni razlogi in laži.........začneva z 2dnevnim banom

Stopnjujeva ko/če boš ponavljal......do ozdravitve!!! (velja tudi za vse tvoje hepi hepi folow-erje!)
 

koral45

Zelenc'
29. apr 2014
10
3
3

Lukjanov: "Moskva bo od sedaj naprej stavila na Kitajsko in Indijo, dokončno je potonila ideja o skupnem prostoru z EU"

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Vodilni pogajalec iz Kijeva David Arahamija je izjavil, da mirovnih pogovorov z Rusijo ne bo do konca avgusta, saj da bo prej izveden protinapad.
Kličko: V mirovna pogajanja bomo stopili šele, ko bo Ukrajino zapustil zadnji ruski vojak
A prav razumem, da zaenkrat Ukrajina ni pripravljena pristopit v mirovna pogajanja?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
pravilno razumeš! bravo!

ker če grejo zdele v pogajanja, potem rusi ne bojo šli iz donetska.

očitno si nekaj obetajo iz tega protinapada, tko da počakajmo, mogoče presenetijo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
to pravi stollenberg, tisto so rekli pa ukrajinci.

ne vem sicer, če imajo res kakšnega asa v rokavu, ampak očitno se jim ne mudi za pogajalsko mizo. Kljub 100 mrtvim vsak dan... Mogoče se kaj kuha v ozadju...

čeprav dvomim.


seveda lahko vojna traja več let - tako kot je trajala sedaj od leta 2014... vendar to ne bo vojna taka kot je v tem trenutku. v več letih bi rusi zradirali vzhod ukrajine, izselili vso ukrajinsko prebivalstvo, tud ukrajinske vojske ne bi bilo več tam... mogoče pa rusiji kaj škripa, in ukrajinci rabijo le čas... ali pa se bo kakšna država opogumila in poslala še svojo vojsko tja...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
Kličko: V mirovna pogajanja bomo stopili šele, ko bo Ukrajino zapustil zadnji ruski vojak

Tole mi pa ni jasno - zakaj bi štartal z mirovnimi pogajanji po tistem, ko agresorska vojska zapusti napadeno ozemlje? Če okupatorja vojaško prisliš v ta umik, si v bistvu tako ali tako že zmagovalec, čemu potem mirovna pogajanja?
 
  • Všeč mi je
Reactions: kroja_ in boc

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Tole mi pa ni jasno - zakaj bi štartal z mirovnimi pogajanji po tistem, ko agresorska vojska zapusti napadeno ozemlje? Če okupatorja vojaško prisliš v ta umik, si v bistvu tako ali tako že zmagovalec, čemu potem mirovna pogajanja?
To se bodo pogajali, da ne bodo šli do Moskve. :fredi: V zameno pa Kaliningrad dobili.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Tole mi pa ni jasno - zakaj bi štartal z mirovnimi pogajanji po tistem, ko agresorska vojska zapusti napadeno ozemlje? Če okupatorja vojaško prisliš v ta umik, si v bistvu tako ali tako že zmagovalec, čemu potem mirovna pogajanja?

vojska se umakne iz območja, lahko pa počaka v zaledju, če so pogajanja neuspešna.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.134
113
vojska se umakne iz območja, lahko pa počaka v zaledju, če so pogajanja neuspešna.
Ja ampak sami od sebe se 100% ne bodo umaknili, če se bodo pa primorani umaknit zaradi ukrajinske protiofenzive so pa tako ali tako že poraženi in ne morejo priti nazaj tudi če bi želeli.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Orban : "Potrebna je nova strategija, ki bo osredotočena na mirovne pogovore in pripravo dobrega mirovnega predloga namesto na zmago v vojni," je v govoru madžarski manjšini v romunskem zdraviliškem mestu Baile Tusnad dejal madžarski premier. Orban Zahodu očita, da ni upošteval varnostnih zahtev Rusije pred začetkom vojne. "Z ameriškim predsednikom Donaldom Trumpom in nemško kanclerko Angelo Merkel se ta vojna ne bi nikoli zgodila," je zatrdil.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
V govoru ob dnevu neodvisnosti je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski obljubil, da se bo njegova država proti ruski invaziji bojevala do konca in da ne bo "nobenega popuščanja ali kompromisa". "
Je konec že blizu?

Haha Kameleon ga je danes spet pihnil, v sosednji temi me je banal za 3 tedne, ker sem napisal, da so američani prvi vrgli atomsko bombo. razlog: praviš se glupog. Tako da tam ne odgovarjajte na moje poste, ker vam ne morem odgovorit.