prevajanje

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
po netu jih je polno.. profesionalni ponavadi stanejo okoli 500€, pa vrjemi, da ti noben nebo prevedo tak, da pol ne rabiš vsega lektorirat.. če pa rabiš prevajalca za karkoli, pa me kontaktiraj..
smile-1.gif
 

karantanka

alterka & vizitka 2007
19. jul 2007
7.108
0
36
Notranjska
www.mojaknjiga.si
mi lahko daš potem kakšen link, lepo prosim
kar se prevoda tiče vem, da ni dovolj, da samo vržeš text noter in da bo kar spedenan
Trenutno pa ne rabim nobenega prevajalca, če pa se pojavi potreba se pa lahko kaj zmeniva. Kaj pa si že prevajala, če smem vprašat (leposlovje, priročniki ...) in iz katerega jezika?
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.592
290
83
www.kacnje.eu
Za slovenščino je Presis zagotovo daleč najboljši prevajalnik.

Hvala za zvezdice - tri sem pred nekaj minutami dobil tudi pri Tušu
cheer.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Citat:
Uporabnik karantanka pravi:
mi lahko daš potem kakšen link, lepo prosim
kar se prevoda tiče vem, da ni dovolj, da samo vržeš text noter in da bo kar spedenan
Trenutno pa ne rabim nobenega prevajalca, če pa se pojavi potreba se pa lahko kaj zmeniva. Kaj pa si že prevajala, če smem vprašat (leposlovje, priročniki ...) in iz katerega jezika?

jaz ne prevajam, zato pa moj fant.. kar hočeš.. pravne listine, literaturo in vse vmes.. da se pa zmenit za ful jezikov.. no če bo poteba, pol mi pošli pm..

glede slovenskih prevajalnikov pa bo amebis-presis najboljše kaj dobiš.. pa še vedno je šit če rabiš kaj zapletenega..