Prestigio MultiPhone 4500 duo

AsB

Zelenc'
30. apr 2013
15
0
1
Proizvajalec sicer kar pridno rešuje buge, dejstvo pa je, da so testi novih posodobitev zelo obsežni saj se včasih zgodi, da popravijo določeno stvar, nekaj drugega pa se zašuštra. Zato tako dolgo traja, preden updati uradno izidejo, saj je res treba vse temeljito stestirati in spraviti v končno delujočo obliko. Vsem bi se radi zahvalili za podporo in potrpežljivost :)
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
Meni telefon noče pokazat android ikone, da bi nadgradil telefon.
Kje so natančna navodila, kako nadgradim telefon ročno z novim paketom?
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
Jao, jao....
sem komaj sedaj ugotovil, kako se to naredi...
če še kdo rabi, naj napiše, pa bom razložil
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
Nadgraditev telefona na verzijo 1.0.14 ročno:

1) Iz spletne strani http://www.prestigio.si/info/s...213075731051867 potegnemo na svoj računalnik datoteko PAP4500DUO_from_v1.0.12-to_v.1.0.14.zip
2) Z programom raz-zipamo datoteko, da dobimo update.zip
3) Datoteko update.zip preko kabla naložimo na SD kartico telefona (najbolje na root)
4) Pritisnemo POWER tipko in ugasnemo telefon
5) Pritisnemo in držimo tipko VOLUME+ in hkrati pritisnemo za trenutek tipko POWER
6) Počakamo, da se pojavi ikona zelenega android robota
7) Pritisnemo ikono Home
8) Z tipko VOLUME+ in VOLUME- se premikamo po meniju do alineje "Apply update from sdcard" ter potrdimo z pritiskom na tipko "home"
9) Z tipko VOLUME+ in VOLUME- se premikamo po datotekah, dokler ne najdemo update.zip datoteko, jo označimo in potrdimo z pritiskom na tipko "home".
10) Pustimo , da se sistem nadgradi dokler se ne izpiše “Install from sdcard complete”.
11) Z tipko VOLUME+ in VOLUME- se postavimo na "Reboot system now" in potrdimo z pritiskom na tipko "home"

Ko se telefon ponovno aktivira, lahko preverimo v nastavitvah, ali smo uspešno nadgadili telefon.
 
Nazadnje urejeno:

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Super tole, problem imam le, ker ne moram odzipati datoteke, ki jo snamem iz njihove strani. Ko odprem rar mi javi nek erorr =/ prilgama prtscreen:



lp
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Ne gre, sem pa sedaj probal na drugmu računalniku in je odzipalo. Imam verjetno jst nek problem na svojem računalniku. Hvala
smile-1.gif
 

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Kot zanimivost. Mi je zadnič padel ta telefon z dobrega metra na betonska tla in to direkt na zgornji vogal telefona. Ni se razpadel, niti se ni odprl pokrov ali kaj podobnega. Telefon dela normalno in je poznat le majnšo "prasko" na ohišju, kjer ga je poljubil beton (tlakovec).
1:0 za telefon.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Ohišje telefona ki ga prekriva sloj plasike oz zunanjost telefona je iz kovine tako da ni bojazni da bi razpadel, iz kakšne kovine je ? osebno mislim da iz aluminija.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Tudi sam sem že dodobra preizkusil njegovo vzdržljivost, žal
smile-1.gif
K sreči pa dela naprej brez težav, le lepotne napake na ohišju se mu poznajo, ekran je brez prask in tudi meni nikoli ni padla baterija ven, pa četudi je letel že iz višine dobrega metra na asfalt.

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Nekateri lastniki telefona ste me seznanili s težavami oz sesutjem kartice SD , na ta problem opozarjajo tudi nekateri lastniki Prestifgia 4500 duo iz drugih tujih forumov, izgleda da je rešitev v karticah ki so velike od 16 Gb pa do 32 Gg in to Class 10, ta Class 10 je torej pomemben za pravilno delovanje kartic v telefonu 4500 duo po nadgradnji na JB.Čeravno je sesutje kartic v telefonu zaznavno računalnik tega sesutja ne zazna in jo prikazuje kot delujočo.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
v trgovini imam demo 4500 črnega z 4.0.3/4.0.4 baterija zdrži 10 dni + ...resda se ga nič ne uporablja....demo pač.
doma mati 4500 belega z 4.12 verzijo..... 2 dni max....čemu taka razlika.....resda več kliče + kdaj wifi.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Če je demo samo v stanju pripravnosti bo tu nekje baterija, pri tvoji mamki ki ima ta telefon pa so sigurno naložene aplikacije ki ti v ozadju odžirajo baterijo,to stanje porabe v ozadju si lahko na telefonu tudi ogledaš, pa WI FI izklapljaj , tudi GPS in še kaj kar ne rabi, æe ga ponoči ne rabi narihtaj izklop pri določeni uri in nato zjutraj vklop., dosti kaj več ne bo pridobila dva dni je že kar vredu, sicer pa pri baterijah ni opaziti razlik nikjer v noben em forumu kjer spremljam debate o telefonih Prestigio nisem opazil pisanja da bi bile ene baterije boljše od drugih, je pa res poraba odvisna od marsičesa tudi med drugim že pisanega v tej debati tu.
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Pa verjetno v tem demo telefonu ni SIM kartice, prenosa podatkov, sinhronizacije itd. Zato tako dolg cas delovanja baterije.