Prestigio MultiPhone 4500 duo

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
v demotu ni nič
smile-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.891
2.187
113
ok zdej se sprašujem kje je dilema o trajanju baterije... kaj ni jasno zakaj ena drži dlje kot druga
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Mogoče bi nekateri potrebovali akumulator 60 Amp da bi držal telefon teden dni brez polnjenja.
Kje so tisti lepi časi Nokij in Ericsonov kjer si telefon polnil na vsakih neklaj dni ali bolje povedano enkrat tedensko, a ni bilo boljše kot sedaj ko moraš polnilec nositi s sabo,..hheh.
Bomo pač potrebovali novo serijo telefonov na svetlobne ali sončne celice da ne bomo imeli skrbi da se bi nam telefon izpraznil.Morda bo Prestigio tu našel tržno nišo--kaj praviš Netko ? telefon ki se sam polni ..AAAA
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
13.291
1.585
113
124
Saj bo tudi to kmalu boljše klik in eni vztrajamo še vedno na neumnih telefonih zaradi prednosti avtonomije baterije, jaz osebno na SE-Elm in mi bat. drži 5-7dni, drugače pa imam za d...e po androdu tablico in android ključek.
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
malo OFF oz. o trajanju baterije ena zgodba:
Ko sem prešaltal na 4500duo iz starega SamACE, sem ga povrnil na tovarniške nastavite in preden ga je začela uporabljat ženska je telefon zdržal skoraj 10 dni prižgan na polici z na koncu vsaj še tretjino kapacitete baterije, in je tako prej pri meni kot zdej njej zdrži dober dan delovanja
wink-1.gif

P 4500 pa kot pravite je za povprečno zahtevnega uporabnika za dva dni.

Btv, kako je kaj sedaj s posodobitvijo na 4.1 je že to možno kar z direktno nadgradnjo?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Po nadgradnji na JB 4.1 bi naj bil rezultat vzdržljivosti nekaj boljši vendar do sedaj še ni nihče -drugi forumi- potrdil da je ta dosti daljši..
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Zanima me če je komu uspelo in kako? posodobiti ta telefon z datoteko iz uradne strani prestigio , na 14 ---- sam sem datoteko namestil na telefon in ta ga je poizkusil po opisanem postopku tudi namestiti vendar je po postopku izpisal da je datoteka --failed--torej napačna.
Prosim za nasvet kako in kaj.sam sem poiskusil namesti pobrisal in ponovno poiskusil najmanj 10x in vedno isto.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Verjetnost je, da je datoteka dejansko pokvarjena in je ni mogoče uporabit.Pol so čisti amaterji.. Ali pa je prišlo do napak pri prenosu iz spleta na tvoj računalnik. Kot vidim, je .zip velikosti 314MB. Si odzipal ? Če ne moreš, potem boš moral še enkrat prenesti s spleta.Če pa še vedno ne dela, pol pa jim piši na mail.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Sem končno namestil, datoteko ki sem odzipal sem še emkrat namestil vendar ko sem jo drugič odprl torej je datoteka v datoteki 2 , ko sem tisto drugo namestil se mi je telefon posodobil, na to težavo je že nekdo omenjal da sta dve datoteki vendar sem skužil to komaj pozneje, hvala vsem za nasvete, sem se nekaj novega naučil.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Po dnevu uporabe telefona sem ugotovil da bi bilo boljše pustiti telefon na stari različici 4.0,kot pa sedaj 4.1.1 JB kar se dogaja sedaj je več kot neumno, težave pri klicih--ali sploh ne morem klicati ali me takoj prekine , baterija mi ne zdrži niti 12 ur uporabe, ne vem če bo to v redu--nasvet?
 

hinko

Pripravnik
22. jan 2013
222
0
16
Poskusi ponovno updejtat s kartice. Jaz teh problemov nisem zaznal, oziroma sam telefon deluje bolje kot prej. Res pa je, da uporabljam J.B. ze odkar je prisel na net za 4500.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Hard reset pa vse na sveže nastavit, pol bi moglo delat, vsaj po drugih komentarjih sodeč. Ali pa nabavi iphona 4s pa boš mel mir s težavami, ki nebi niti smele obstajat
wink-1.gif