Prestigio MultiPhone 4500 duo

fritzz

Pripravnik
31. avg 2007
32
0
6
Maribor
Kakšna je kvaliteta zvoka v slušalki med pogovorom? Sem včeraj probal na kolegovem 3500 pa je bil zvok nekako rezki - piskajoč, v glavnem zelo moteč. Ni mi hujšega med telefoniranjem kot presketajoči zvok sogovornika. Sedaj imam BlackBarry Bold 9700 in je zvok v slušalki OK.
Bil sem tik pred nakupom 4500, pa bom raje počakal na mnenje uporabnikov ali pa če imajo katerega za preizkusit v Tušmobilu - v Planetu MB.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Zvok na splošno v 4500 duo, dober oz brez problemov, za model 4300 duo je tako, dober, nekoliko bolj plitek in na trenutke oz odvisno tudi iz katerega telefona te kdo kliče na tvojega je od klica do klica različno, to so moje izkušnje, v modelu 4500 takih razlik ni je zvok konstantno enak .za ostale modele ne vem oz. so navedene vaše izkušnje ki se med samo razlikujejo.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Zelo dober telefon, sam sem z njegovo uporabo in načinom delovanja zelo zadovoljen, v kratkem kupujem belega.



To meji že na obsedenost, hhehe
1716233-frohe-ostern-0193.gif
 

Priponke

  • 1716233-frohe-ostern-0193.gif
    1716233-frohe-ostern-0193.gif
    82,1 KB · Ogledi: 207
Nazadnje urejeno:

Nanoman

Pripravnik
18. jan 2013
49
0
6
Če ima kdo OTG kabel naj proba priklopiti miško/tipkovnico ali karkoli, naj pove če dela( ne vrjamem da po mojem.. )
 

Rocco

Pripravnik
17. jan 2008
200
0
16
Ljubljana
Oj retro, FYI - pobrisal sem večino programov in težava s spamom se ne pojavlja več.
Verjetno bo res treba pazit kaj se potegne dol iz Google Playa...
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Rocco -@, tako je pravilno,NEKATERE programe bo potrebno diskvalicirati ravno radi prej opisanih problemov.

Nanoman, @ poizkusil vendar miška na kabel ne dela.ne dela niti miška ki je brezžična.
 

newem

Pripravnik
20. nov 2007
279
0
16
Ker je Simobil skinil opcijo kupiti nov telefeon brez dodatnega plačila 150 dni pred koncem vezave, sem se odločil, da bomtokrat konec marca kupil telefon v prosti prodaji.
Glede na to, kar je na tržišču in kar sem jaz pripravljen plačati(cca 250€) je odločitev med 3 telefoni:
-Samsung S3 Mini
-Prestigio 4500
-Prestigio 4300

Zdaj, cena med 4500 in S3M je približno podobna, s tem, da ima Samsung 8gb prostora, 4500 samo 4gb(btw, koliko od tega je namenjena uporabniku? 2gb?), 4500 ima več MP, ampak nikjer na netu ne najdem testov(phone, gsm arena), da bi lahko primerjal slike.
Ostalih par vprašanj za lastnike Prestigia:
-4500 že ima nadgradnjo na 4.1? Kaj pa naprej na 4.2? Nekako predvidevam, da bo Samsung imel tudi nadgradnjo na 5, ko bo zunaj, lahko isto sklepam za Prestigio?
-Nekako me ne mika kupiti 4300 zaradi enojedrnega procesorja in samo 512MB RAM-a, a bo 4.1 nadgradnja tudi na 4300?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Ok S3 mini ima tako ceno sam pri jodlarjih.

Moje mnenje, počakaj do aprila(max maj), ko boš lahko vzel novi Prestigio 4.3 inch model, ki bo že imel 2 jedra.

Glede uradnih nadgradenj pa samo tole: telefoni se menjajo skor na 3 do max 6 mescov in vsi pač turijo nov model z višjim androidom, na tovarniški upgrade predhodnikov pa se kar "pozablja". Drugo je custom urejanje ROM-ov itd..
 

newem

Pripravnik
20. nov 2007
279
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Moje mnenje, počakaj do aprila(max maj), ko boš lahko vzel novi Prestigio 4.3 inch model, ki bo že imel 2 jedra.
Obstaja kakšna uradna napoved za to ali je samo špekuliranje?
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Od kdaj je simobil skinil to opcijo? Ker je kolega ravno danes vzel nov telefon pa še nista 2 leti pretekli od prejšnje vezave.
confused-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Citat:
Uporabnik newem pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Moje mnenje, počakaj do aprila(max maj), ko boš lahko vzel novi Prestigio 4.3 inch model, ki bo že imel 2 jedra.
Obstaja kakšna uradna napoved za to ali je samo špekuliranje?

Ni špekuliranje, uradno pa tega res ne boš našel na spletu
smirk-1.gif
gre pa tudi drugače ves trend v dual core za isto ceno. Recimo tudi kak Huawei, ki je min rang višje po ceni, globalno je pa kar velik player.
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
No, ta telefon imam že 10 dni in sem ga nabavil na Tušmobilu (FREE20+opcija6+9€).
Glede na to, da sem bil prej uporabnik (skoraj zaprisežen) telefonov NOKIA, me je telefon kar navdušil.
Lahko rečem da za ta denar dobiš super telefon (nekaj pomanjkljivosti bo že odpravljeno), predvsem pa je pozitivno to, da deluje na 2 SIM kartici.
 

newem

Pripravnik
20. nov 2007
279
0
16
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik newem pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Moje mnenje, počakaj do aprila(max maj), ko boš lahko vzel novi Prestigio 4.3 inch model, ki bo že imel 2 jedra.
Obstaja kakšna uradna napoved za to ali je samo špekuliranje?

Ni špekuliranje, uradno pa tega res ne boš našel na spletu
smirk-1.gif
gre pa tudi drugače ves trend v dual core za isto ceno. Recimo tudi kak Huawei, ki je min rang višje po ceni, globalno je pa kar velik player.
Verjamem na besedo. Hvala.
Ampak še vedno, potem bo telefon imel iste specifikacije, kot 4500(8MP, 1Ghz dvojedrni procesor, 1GB RAM-a), samo ekran bo manjši? Torej, potem ne vidim neke velike razlike, kot pa če kupim 4500 konec meseca, razen, če bo 4300 cenejši?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Tudi sam sem kupoval Nokie od samega prihoda na tržišče pred mnogimi leti, za njih smo plačevali kar lepe denarce in če tako malo preračunam sem dal pred mnogimi leti za tedaj najbolši model nokie še več kot dandanes za Prestigio, opeka kot smo ji rekli je še danes ena tistih ki me ni nikoli pustila na cedilu je še dandanes v moji zbirki.Priznati moram da sem tudi sam strasni privrženec Nokij vendar starejših modelov, v moji zasebni zbirki je bilo več kot 70 kom Nokij in kopica drugih telefonov, zbiral sem jih dolgo let, bile so kupljene in podarjene, večina sem jih prodal, nekaj komadov pa še imam za svojo rezervo.
Kaj želim povedati da se današnji telefoni ne morejo primerjati z tistimi prvimi, dosti kaj se ne da primerjat, vendar je Prestigio znamka telefonov vseeno nekaj kar si lahko po dostopni ceni privošči skoraj vsak ki je željan telefona.-
Cena telefonom vztrajno pada kvaliteta pa se viša, nekateri preplačajo znamko telefona, drugi zadovoljni z še ne tako znano vendar hitro rastočo znamko Prestigio v evropskem prostoru kupujemo.jo kvalitetne izdelke namenjene za vsakodnevno uporabo, cilj približati se kupcu in njegovim plitvim žepom jim vsekakor uspeva.
Ker imam oba modela Prestigio MultiPhona 4300 in 4500 lahko z gotovostjo trdim da sta po kvaliteti med višje rangiranimi na tržišču, zadovoljem z obema posebej pa še z 4500 duo.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.638
145
63
Citat:
Uporabnik newem pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Citat:
Uporabnik newem pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Moje mnenje, počakaj do aprila(max maj), ko boš lahko vzel novi Prestigio 4.3 inch model, ki bo že imel 2 jedra.
Obstaja kakšna uradna napoved za to ali je samo špekuliranje?

Ni špekuliranje, uradno pa tega res ne boš našel na spletu
smirk-1.gif
gre pa tudi drugače ves trend v dual core za isto ceno. Recimo tudi kak Huawei, ki je min rang višje po ceni, globalno je pa kar velik player.
Verjamem na besedo. Hvala.
Ampak še vedno, potem bo telefon imel iste specifikacije, kot 4500(8MP, 1Ghz dvojedrni procesor, 1GB RAM-a), samo ekran bo manjši? Torej, potem ne vidim neke velike razlike, kot pa če kupim 4500 konec meseca, razen, če bo 4300 cenejši?

Pardon: ista cena novega 4,3 inch seveda kot sedanji 4300 in ne kot 4500.