Prestigio MultiPhone 4500 duo

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
IP sem vpisal tam, kjer se vpiše geslo (če je pač omrežje zaščiteno) in imaš spodaj dve opciji - prva je, da ti ne skriva gesla in druga je za nastavit IP oz DCHP. Iz DCHP sem premaknil na ročno .
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
NAPAKA--IPS sem vpisal ----tam kjer ti piše geslo moraš vpisati geslo zaščite ruterja ki ti ščiti pred vsiljivci, neklateri ruterji imajo geslo privzeto pri drugih moraš to varnostno geslo ustvariti sam če želiš da se ti drugi ne veže na tvoj IP --RAZUMEŠ? Vpraša te po geslu zaščite in mne po IP ju.

tako to izgleda na računalniku kjer sem svoje geslo skril da ga ti ne vidiš , če ga ne bi bi videl moje geslo, to geslo vnesi v telefon .za nastavitev, za to te vpraša in ne IP.
1720627-Zajetaslika.PNG
 

Priponke

  • 1720627-Zajetaslika.PNG
    1720627-Zajetaslika.PNG
    74,4 KB · Ogledi: 191
Nazadnje urejeno:

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Oprosti, mogoče govoriva o dveh različnih stvareh. Ne mislim ročnega nastavljanja IP na routerjih ampak na telefonu. Routerji so že pravilno skonfigurirani, problem je na strani PAP4500 telefona. In ročni vpis IP in ostalih nastavitev sem delal na telefonu in sicer tam na tem istem ekranu, kjer moraš vpisati geslo za dostop do wi-fi mreže. Ker telefon ne dobi IP od routerja, sem poskusil s statičnimi naslovi na telefonu in to je pol delalo brez problema.
 

premzlof

Zelenc'
23. nov 2012
19
0
1
Prestigio 4300: pred dvema, tremi dnevi se je telefon updateal. Vse štima, razen nečesa: ko v Nastavitvah kliknem na "O telefonu", mi tega ne pokaže, ampak se zapre z obvestilom: "Žal se je program Nastavitve ustavil". Kaj bi to bilo?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Verjetno bo kar restore potreben, nisi napisal æa ti isto dela tudi pri drugih informacijah ali samo pri tej. mogoče pa nisi dobro prenesel posodobitve telefona.
write.gif
 

TurboD

Pripravnik
19. dec 2012
112
3
18
Citat:
Jaz te res več ne razumem kaj pišešn æe imaš ruter pravilno konfiguriran ti na telefonu ni potrebno vpisati drugo kot geslo,kaj ti čaraš pa res ne razumem.
Ali pa si mislil tole .

https://www.youtube.com/watch?v=d87Ja5OdtcQ

https://www.youtube.com/watch?v=vdF8pinCSkI
V telefonu sem moral ročno nastaviti fiksni IP, da se je lahko potem povezal z omrežjem. Samodejno se mi ni hotel.
Sicer sem ga pa danes spet povrnil na tovarniške nastavitve in mi je začel zopet delat normalno in zaenkrat se mi tudi poveže na Wi-Fi brez čaranja.
aplauz.gif

Točno to pokaže v video linkih, tko da lahko to pride prav še komu drugemu. Hvala vseeno.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Vse kar se tu razpravlja bo nekomu prišlo naslednjič prav, tako da je vsaka najdena rešitev za problem ki ga nekdo odpre dobrodošla širšemu krogu uporabnikov Prestigia, verjamem da sm še tudi določenih stvari glede nekaterih problemov ki se pojavljajo ne vem, mi je pa v veselje da jih pozneje skupaj rešimo, dnevno porabim kar nekaj časa da se poglobim v samo delovanje Androida ker samo njegovo razumevanje delovanja je potem tudi odgovor na probleme ki se pojavljajo.Dokler ne bo kakšnih konkretnih navodil za reševanje problemov vam bodo na servisu ASBIS -Slovenija verjamem da z veseljem pomagali do rešitev težav z delovanjem Prestigio telefonov, tudi sam sem se na začetku ko sem kupil prvi telefon obrnil na njihovo pomoč in so mi z veseljem pomagali.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.352
244
63
V zadnjem Monitorju je kratek opis tega telefona. Lahko bi rekel tudi testič. No med drugim piše, da je praktično nemogoče na ta telefon namestiti slovenske programe s tržnice. Lahko kdo to potrdi?
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Vprašaj katerega Slovenskega ne gre naložit?--Kot sem že enkrat v eni temi zapisal --nekateri programi z Playa niso kompatibilni z Prestigio 4500 duo-- prej kot nameščaš se prepričaj v opozorilu.
Sicer pa uporabi tole in lahko nameščaš vse iz svojega računalnika.


V tej sliki je prikazano da je ta aplikacija združljiva z vsemi mojimi aparati, torej Prestigio 4300 duo, 4500 duo, in Prestigio MultiPad 5597 Ultra Duo tablico, ko pa na katero od teh aparatov aplikacija ne gre za namestiti te v tem okencu na to opozori.

Dobra aplikacija---
https://play.google.com/store/...C5zbG92ZW5pYSJd

1722349-Zajetaslika.PNG
 

Priponke

  • 1722349-Zajetaslika.PNG
    1722349-Zajetaslika.PNG
    118,2 KB · Ogledi: 188
Nazadnje urejeno:

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Sam sem naletel že na kar lepo število aplikacij, ki niso kompatibilne z MP 4500, pa niso vse slovenske. Naprimer Parkopedia, Booking.com, odpiralni časi, LPP prihodi avtobusov...

RTVSlo in TVsporedi mi od slovenskih delajo BP. Tudi Google Earth dela normalno
smile-1.gif


Ali mi kdo zna razložiti kaj jemlje prostor pod "RAZNO" ? Zadnje čase se mi dogaja, da mi večkrat javi da primanjkuje pomnilnika, pa ga ne znam narediti.
confused-1.gif

screenshot2013-03-10-18-.png




LP
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Razno-- brskanje po netu.ohranjanje zgodovine brskanja--nekatere stvari lahko pri posameznih programih počistiš.so take malenkosti ki so vsakodnevno zabeležene in se ohranjajo v pomnilniku telefona pod --razno--
 

Alioth

Pripravnik
8. avg 2007
469
7
18
Citat:
Uporabnik TheBizz pravi:
Sam sem naletel že na kar lepo število aplikacij, ki niso kompatibilne z MP 4500, pa niso vse slovenske. Naprimer Parkopedia, Booking.com, odpiralni časi, LPP prihodi avtobusov...

Pravkar poskusil vse 4 in delajo! A imaš naložen 1.0.12?

Imam pa drug problem. A komu dela radio prek bluetooth? Glasba dela, radio ne!
frown-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
A se komu sanja kako je Prestigio z updatei? Recimo, je 4.1 kje na vidiku?