Prestigio MultiPhone 4500 duo

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Verjetno misli, da naložiš v pomnilnik telefona, sam se še nisem lotil nalagat svojih melodij
smile-1.gif


Jaz, ko sem imel sinhronizacijo oz mobilno omrežje neprestano prižgano, sem ga polnil vsak večer (res pa da sem bil vmes tudi kar precej na internetu). Če malo pazim, brez problema zdržim 2dni.

lp
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Z veseljem--boss98..@- ti bomo pomagali, prosim te pa da ne pišem vsega znova preberi si malo članke nazaj boš našel marsikateri odgovor na tvoja nezastavljena vprašanja, sicer pa dobrodošel z vprašanji ki jih imaš.
 
Nazadnje urejeno:
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
1-to pa ne verjamem da ne gre, pri huawei-ju je bilo potrebno ustvariti mapo ringtones, poleg map alarms, notification in audio, vse skupaj v mapi media
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
@ retro: ne vem, kje si ti videl da je S3 4cm večji od 4500?!?

DImenzije S3: 136.6 x 70.6 x 8.6 mm (Višina׊irina×Debelina)

Dimenzije 4500 Duo: 135x69.2x9.6 mm (Višina׊irina×Debelina)

Ima pa prestigio na svoji strani pri merah narobe napisane stranice.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Na sliki pod temi tvojimi torbicami so mere torbice, mislim da so potem mere tam nepravilno zapisane.
Aliot, @ namesti prestigio instalater brez problema, ker drugače se ti bo vsak dan vsiljeval za namestitev, s tem ne izgubiš nič pa tudi ni pozneje potrebe iz njega bilo kaj prenesti ali instalirati.Tako pač je.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Najbrž so dimenzije etuijev kar OK, ker se telefon ne usede čisto do konca notri, zgoraj pa mora tudi biti malo "lufta"
smile-1.gif
Uglavnem, 4500 Duo bo najbrž šel v lepo v to torbico.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
retro, mere so napisane čisto pravilno, poglej počasi in pozorno še enkrat: širina 7,7 x višina 14,2 x debelina 1
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Njega matra ker je etui visok 14.2 cm, telefon pa 13.5 cm in je mislil da je potem zgoraj skoraj 1 cm lufta ko ke telefon v etuiju ampak ga ni.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Vredu , ne bomo več o tem, verjamem da imate prav, jaz sem sicer na sliki opazil druge mere. Toliko bolje da je etui dober tudi za P
restigio 4500 duo.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
Sedaj pa bi imel sam neko vprašanje in sicer vezano na neka obvestila z rdečo zvezdo kateremu sledi .da sem današnji srečni dobitnik IPada, itd, to se mi prej ni nikoli pojavljalo zato smatram da sem ga morda nekako z neko aplikacijo prenesel, dve možni aplikaciji sem že izbrisal pa mi še vedno prihaja to sporočilo o dobitku,
KAKO temu storiti kraj in kaj storiti da se to ne ponavlja.

Hvala -
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
Doma sem hotel, da bi se mobilinik povezal z mojim WI-FI omrežjem. Rabil sem MAC naslov in šel NASTAVITVE->O Telefonu->Stanje in pod NAslov Mac za Wi-Fi našel naslov. Lepo sem ga vpisal v router in se skušal povezati.....ampak mi je javilo, da nima pravilnega dovoljenja.
Spet sem šel isti postopek in.... Mac naslov za Wifi je bil drugačen.
Prosim za pomoč in nasvet, kje delam narobe. A je ta naslov routerja, na katerega se povezujem? Kako pridem do MacAdresse telefona?
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
No, mogoče bo tole komu pomagalo in sicer odgovor iz podjetja asbis:

MP3 datoteko lahko nastavite za zvonjenje. V 'File managerju' poiščete željeno MP3 datoteko, nanjo ne kliknete ampak zadržite gor prst za cca 1-2 sekundi in se vam pojavi novo okno, kjer izberete 'Set as' in v nadaljevanju 'Phone ringtone'. In tako imate nastavljeno svoje lastno MP3 zvonjenje.
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Sedaj pa bi imel sam neko vprašanje in sicer vezano na neka obvestila z rdečo zvezdo kateremu sledi .da sem današnji srečni dobitnik IPada, itd, to se mi prej ni nikoli pojavljalo zato smatram da sem ga morda nekako z neko aplikacijo prenesel, dve možni aplikaciji sem že izbrisal pa mi še vedno prihaja to sporočilo o dobitku,
KAKO temu storiti kraj in kaj storiti da se to ne ponavlja.

Hvala -
ali si ADB naložil, to si spraševal že pred dvema dnevoma
sprasujem se.gif
 

boss98

Zelenc'
26. feb 2013
15
0
1
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Za povezavo na domači ruter , ja vsaj pri meni je šlo brez problema ker je prosil samo geslo .

Ja če imaš izključeno preverjanje MAC naslova. Če pa imaš to vključeno, pa se veže a to addreso, ki pa se nonstop meni spreminja
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.291
23
38
Murska republika
sem in ravno ko sem njega naložil sem peričel dobivati ta obvestila, sicer sem ga sedaj odstranil im bom videl če je to bil vzrok, sicer pa če bom še dobil ga skeniram da bomo videli to čudo, sedaj sem namestil Android ADblock-beta.