Prenovljeni Tesla Model 3

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Čakej, a ni na volanu tipka tako za brisalce in blendanje? Smerokazi so res fail, čeprav bo tu čas pokazal.

Glede prestavljanja PRND je pa res fail.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Malo pa so se pocenile rabljene.
1693825902295.png
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Na mojem je bilo tudi označeno z "pass".

Glede ročke za smerokaze na motorju: ne gre za dva kapacitivna gumba, kot na tesli, pač pa za nekakšno "palčko", ki jo pomakneš levo ali desno in s tem sprožiš smerokaz. Enostavno, deluje in se tudi v rokavicah lepo otipa. Na Tesli pa sta dva gumba, eden nad drugim. Bom šel probat, samo mi ne deluje niti približno tako intuitivno, kot na motorju. Pa na motorju obrneš balanco morda 15 stopinj v eno ali drugo smer, volan pa vseeno več.

Vozit se gotovo da, samo meni bi najedalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in Guinness

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Tesla s 100.000 km je za 20 jurjev vredno generalko ali še bolje - direkt v prešo. :p
sem govoril z Nemcem (okoli 35 let), ki ima drugo Teslo Y, prvo je imel 3. Z njo je naredil 280.000 km, degradacija baterije je bila na koncu 8%. Polnil večinoma na superchargerjih ker je bila njegov poslovni avto. Njegov komentar je bil, nikoli nobenih večjih problemov, s Tesle več ne gre dol. PS: iz Münchna, prej vozil BMWje.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Še enkrat se izkaže da imajo največ problemov s Teslami, ljudje ki nimajo Tesle :evil:
Vsega se navadis, ampak meni in pri reximo od testu carwowa, bi bilo ljubše, da imaš za smernike ročko, mi je pa zanimivo, če so šli tlačit to na volan, da ni lev smernik na levi strani in na desni desni smernik.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.497
9.200
113
Kdaj si pa ti med šaljivce prešaltal?
Vedno preklopim, ko berem zagovornike Tesel. Najboljša razloga zakaj se ne rabi smernikov spljoh:
Tudi volana se praviloma ne preprijema. ;) Prosim ni za kaj.

V “soli voznje” ucijo preprijemanje volana?
Izgleda vsi Teslaši živijo v velemestih, kjer se nikoli ne preprijema, pri nas na kmetih je pač treba. Te pa Tesle niso za na kmete. Samo za hohštaperje, ki itak ne preprijemajo.
Sicer pa je tak vseeno: precej voznikov Tesel je šlo iz BMWja na Tesle, tak da za njih tak ni problema. #kajjesmernik
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.332
9.718
113
kod Džej-Zija
Tole daš gor, pa ni preprijemanja:

Čeprav so puritanci to reč proglašali za hudičev izum, ker imaš potem eno roko frej za šlatanje sopotnice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco
27. jan 2022
4.801
1.737
113
sem govoril z Nemcem (okoli 35 let), ki ima drugo Teslo Y, prvo je imel 3. Z njo je naredil 280.000 km, degradacija baterije je bila na koncu 8%. Polnil večinoma na superchargerjih ker je bila njegov poslovni avto. Njegov komentar je bil, nikoli nobenih večjih problemov, s Tesle več ne gre dol. PS: iz Münchna, prej vozil BMWje.
Crknil kak detektor?