Predčasno delno poplačilo stanovanjskega kredita

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
je kje kaki "obrazec" za to vlogo ali so to esejske individualne zadeve?
Jaz sem poklical mojo referentko in mi je ona pripravila dokumente (niso nekaj obsežni), mi jih dala v podpis in potem te vloge predelajo drugi oddelki, ne delavke na banki.. (tak mi je vsaj rekla moja referentka).

Je pa takoj vedela, kaj želim, ko sem jo poklical... ;)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.385
113
jaz rabim za lizing poplačan in za poplačilo stanovanjske krede na drugi banki...
bom našla. sigurno če pošljem mail, povem kaj hoem, mi bodo pa potem nazaj poslali obrazce
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.686
6.251
113
Nlb, mam bancnico ampak financiranja za nepremicnine imam na tr2… in sem danes poklical in dobil obrazec po mailu

sem pa vceraj gledal pobudbo racunov in sem se ravno spraseval kaka je spodnja meja da ti premium racun ponudijo
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Nlb, mam bancnico ampak financiranja za nepremicnine imam na tr2… in sem danes poklical in dobil obrazec po mailu

sem pa vceraj gledal pobudbo racunov in sem se ravno spraseval kaka je spodnja meja da ti premium racun ponudijo
Ma kaj pa vem, Premium verjetno fobi vsak, saj jim vse plačaš.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.385
113
Meni je unicredit zakompliciral. Ce bi imela se racun tam, bi slo preko maila, ker sem zaprla, se moram pa osebno zglasiti. Pa sem se...
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Privatno stane 60€ mesecno. Tam so socer strogi (kar veliko placo za slovenske razmere, ali pa prihranke za manjse stanovanje na TRR).

Jaz sem zavrnil, ker nisem videl smisla. Imas vizji limit za dnevni dvig na bankonatu (ce se prav spomnim je bilo takrat 1.500€, na Premium oa takrat 700€, dobis manjsi sef velicine A…

To je pa to. Potem pa ja, svetovalca, ki upravlja s tvojim premozenjem. Tega ne rabim, da me ne kdo sili v katere sklade naj dam denar, pa kao je dosegljiv 24/7….

skratka meni ni bilo vredno. Pa crno kartico (debetno) ti dajo.