požari na krasu...

mr_

Guru
20. sep 2007
8.965
2.418
113
Šparglji imajo baje radi pogorišča. Med vso črnino so med prvimi zelenimi stvarmi in jih tudi takoj vidiš, ter enostavno in hitro prideš do njih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.040
5.242
113
Mah, glede na to, da EU financira 85% nakupam bi že zganjali halo nad ceno.

Vzdrževanje, rezervni deli, šolanje mehanikov in osebja + uvozne dajatve ali carine... pa nabije ceno. Saj podobno je bilo za 4x4 oklepnike, ker je bila plačana cena višja kot cena na wikipediji.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.467
2.313
113
1. Letala so BREZ oborožitve. Kot kamioni zamenjani za tanke!
2. Tale Božo, k živi v kontejnerju. Skromen človek, ki gleda na denar (Izkaže se, da ima leseno brunarco z ECO bio zeleno gradnjo) in samooskrbo.

Marijan kupio Air trakotora. Špric!
 
27. jan 2022
4.848
1.766
113
Prvo kot prvo - nikjer ni objavljena cena aviona, kaj šele za poln komlet Air traktorja ŠČ, ki ga bomo/smo kupili. Kaj vse spada v ceno? Šolanje, servisi,rezerni deli,...?

Pa še nekaj - sofinaciranje EU je precej dobra varovalka pred preplačili.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.040
5.242
113
In kaj potem? Je treba vse ekstra potrositi, izkoristiti vso zaupanje? Dati vec lastnega deleza zraven, za provizije?

Če ti oče da 100 jurjev, ti pa kupiš Golfa 1.0 TSI za tako ceno, bo verjetno te kaj vprašal.

Tu je isto.

Podobno kot sedaj Zmago in klapa krulijo nad ceno, podobno so pa levi krulili nad ceno 4x4 oklepnikov. Ker na wikipediji piše manjša, mi smo toliko več plačali... Tu vsaj še noben ni šel delati študije, da so ta letala nepriemrna za našo gorato deželo in zbirati podpise proti tankom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Podobne teme