portable DVD player

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
za hčerko sem imel namen za božička kupit prenosni DVD player za ogled predvsem risank
grin1.gif

pa me zanima če imate kake izkušnje s to zadevo. kaj in kje bi se splačalo to nabavit.
prav velike ponudbe se mi zdi da ni in da ni baš neki "prodajni hit" to.
Za vse odgovore se že v naprej zahvaljujem.
priden.gif
 

lukaurban

Pripravnik
15. nov 2007
31
0
6
Mi imamo Philips PET850 in smo z njim zelo zadovoljni edino montaža na naslonjalo bi lahko bila boljša. Predlagam Philips PET1030.
 

lukaurban

Pripravnik
15. nov 2007
31
0
6
Citat:
Uporabnik Edvard pravi:
lukaurban: kako si zadovoljen z baterijo?

Baterija je zelo vzdržljiva. Se odvrti kar precej risank predno se sprazne. Mislim da bi šli skozi tudi 3 filmi predno bi bila kaput. Je pa malce velika in se precej segreje med gledanjem.
 

fisherman

Zelenc'
8. okt 2007
16
0
1
49
Mene tudi zanimajo izkušnje kakega lastnika enega od teh modelčkov (pomožnosti cenovno do 150 €).

Predvsem me zanimajo sledeče stvari:
- da brez problemov prikaže večino Divx-ov
- da podpira podnapise tipa .sub, .srt in obvezno, da prikazuje č-je, š-je in ž-je
- da če se ga priklopi na TV, da so podnapisi zadosti veliki
- da obstoja firmware za nadgradno po potrebi,...

Kaj predlagate?
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Glede na naslov teme ne povsem. Namreč eee nima DVD pogona. Če se fishermanu da kopirati vsebine na sd(hc) kartico, potem mu lahko ustreza z ostalimi plusi vred, razen večje cene, sicer pa ne paše v to kategorijo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
cena je mal visoka, če bi ga uporablju samo za filme. sam sej ni treba kopirat na kartice, prenosni 2,5" disk nafilaš s filmi pa maš za en teden jih dost;)
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
prenosni 2,5" disk nafilaš s filmi pa maš za en teden jih dost;)

Če ga že imaš, pa tudi je zadeva potem že bolj nerodna (2 škatlici, 2 napajalnika...) za okol nosit.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
1napajalnik, 2,5'' disk ga ne rabi. pa men se zdi manj nerodno en disk kot pa 25dvd-jev.
kot samo dvd player je res predrag!