kateri low cost dvd player

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Živjo,
za starše rabim en dvd player, sposoben predvajanja tudi z usb ključka.

Želja je čim enostavnejši slovenski meni, čim boljša podpora divx (filmi s ključka) s podnapisi. HDMI povezava do TV in to je po mojem to.

Pojma nimam, kako je danes; pred dolgo časa je veljalo, da imajo Sony predvajalniki težave z divx (kao njihova politika proti piratstvu). Je dandanašnji treba biti na kaj takega pozoren ali samo izberem tistega, pri katerem se mi dopade vmesnik?

Hvala za nasvete!
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Priporočaš kakšen aktualni model?

Sam imam Philipsa (pojma nimam, kateri star sistem 5.1, bolj pocenski) in mu zamerim, ker ne moreš skočiti na določen čas, npr 1:15, ampak je treba vsakič "prevrtavat". Pa o mkv in podobnem se mu ne sanja, je pa res iz leta 2008.

Kaj takega?
poceni Philips
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Živjo,
za starše rabim en dvd player, sposoben predvajanja tudi z usb ključka.

Želja je čim enostavnejši slovenski meni, čim boljša podpora divx (filmi s ključka) s podnapisi. HDMI povezava do TV in to je po mojem to.

Pojma nimam, kako je danes; pred dolgo časa je veljalo, da imajo Sony predvajalniki težave z divx (kao njihova politika proti piratstvu). Je dandanašnji treba biti na kaj takega pozoren ali samo izberem tistega, pri katerem se mi dopade vmesnik?

Hvala za nasvete!

Naročnino na VOD servis jim podari. Boš imel manj težav.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Za MKVje bo najboljše kakšen Apple TV ali pa WDTV. DVD playerji v večini prebavijo le avi (Divx) datoteke.