POPRAVILO nedelujočega nuvija

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Registriraš napravo v mojem imenu, vlečeš dol karte v mojem imenu, če imaš LT itd.
 
Nazadnje urejeno:

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Zato mu pa jaz nisem poslal tega fajla. Sem probal izbrisat serijsko in številko za LT, pa se je express sesuval.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Mimogrede v Garmindevice.xml je tudi serijska številka naprave. Tako, da to ni ravno za v javnost.
Tnx....sem odstranil....sicer mA pa vezano updejte za "malo EU".... Slo + vzhod..... Tko da si nebi kaj prida pomagal....jaz se za karto vedno napasem :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: scania

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Rabim pomoč, dobil sem Nuvi 1370 katerega web updater ne zazna, v windowsih ni viden. Z datotekami, ki so na forumu sa ga ne da vzpostavit. Naprava se sicer prižge vendar javlja da nima nekih FM Trafic zadev, jezik je samo angleščina,... Sumim, da so se verjetno kaj igral z podatki na Garminu in so pobrisali vsebino, ki pa je sigurno niso prej nikamor shranili. Ali je kakšna dobra duša, da mi vsebino nuvija pošlje in ostale stvari, da ga spravim v delujoče stanje?

Hvala,
Na ZS
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Tomas

Ko garmin priključiš na PC....v mapi \Garmin imaš fajl garmindevice.xml ?
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Saj pravi, da garmina na PC ne vidi, kako naj vidi fajle?
Edino preboot če ga zazna. Potem se da kaj naredit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Treba je nastaviti MTP;

Make NUVI DIR & Files visible for Backup
1. To make all of Nuvi files visible you must unhide protected files via Win7 like any other HD.
2. Start NUVI by itself and go to Volume Screen.
3. Press the upper right hand corner of screen for 10 seconds.
4. The Developers Screen will pop up
5. Scroll down to MTP SETTINGS
6. Change from AUTO DETECT to MASS STORAGE
7. Shut down NUVI and hookup to Computer USB cable
8. Start NUVI and it should recognize it is hooked up to the computer.
9. Explorer will now see all files in ROOT directory and the .System directories.
BTW, have you backed up your Nuvi? If not, then this would be a good time to do it. Could save a lot of grief later if you have a problem
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

raza

Pripravnik
19. jun 2011
206
23
18
Če ga GarminExpress in webupdater ne zaznata je malo verjetnosti, da bo MTP pomagal. Tudi brez vklopa MTP bi moral videti mape, ki so dostopne z Win, ker pa tega ne vidi je samo povezava v preboot načinu upanje da se poveže. Potem pa rabi Updater.ex- in fajl xxxx.rgn za njegovo napravo.

@Tonas pošji mail na ZS, da ti pošljem paket za popravit. Paket je sicer od 1390, pa mislim da je isti.
 
Nazadnje urejeno: