Ponovno A1

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Nekaj časa je bilo mir sedaj pa je še večja katastrofa. Hibridni dostop, modem se po resetu poveže z 3 črticami (od 5), po cca 5 minutah signal LTE zgine in je praktično nemogoče dostopati do interneta. Zraven postavljen prenosnik z usb ključkom LTE isti operater - deluje brez problemov. Kaj tem na A1 ni jasno. Več kot očitno je, da je z njihovo infrastrukturo nekaj hudo narobe. Tehnična pomoč ne zna rešit zadeve - sami nesposobni, ki se jim ne sanja kako zadeve delajo.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Mislim, da dober kader skoz zaposlujejo.

Tehnična pomoč ne zna rešit zadeve - sami nesposobni, ki se jim ne sanja kako zadeve delajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Daniel

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Nekaj časa je bilo mir sedaj pa je še večja katastrofa. Hibridni dostop, modem se po resetu poveže z 3 črticami (od 5), po cca 5 minutah signal LTE zgine in je praktično nemogoče dostopati do interneta. Zraven postavljen prenosnik z usb ključkom LTE isti operater - deluje brez problemov. Kaj tem na A1 ni jasno. Več kot očitno je, da je z njihovo infrastrukturo nekaj hudo narobe. Tehnična pomoč ne zna rešit zadeve - sami nesposobni, ki se jim ne sanja kako zadeve delajo.
kako to, da uporabljaš hibridni dostop?
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tale hibridna zadeva je neka starejša tehnologija, se ne spomnim, da bi jo ponujali kaj zadnja leta. Ultro naj proba, pa magari na LTE, bo če ne drugega “latest support”. Kakor sem razumel ima signal dober. Pri vikendu od tašče lovi zadeva super, na žalost sicer ne Ultra ampak tista Opcija z LTE.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Tale A1 naj kar zaprejo. To kar oni ponujajo je daleč od obljub. A1 hibrid ne deluje (ni druge opcije kot to). Preizkus Ultre pa je še slabše. Tam kjer je nameščen hibridni modem sem postavil prenosnik z sim kartico LTE-dostop - v trenutku poln signal, na hibridu pa 3 črtice za 10 minut potem pa uspeh, če je ena, največkrat nič. Njihovi tehniki nesposobni, pojma nimajo kaj delajo (a ste že restartali model, ali ste ga izključili iz omrežja in še kar nekaj cvetk). Sem vstavil kartico iz hibrida v drug LTE router (Teltonika), glej čudo poln signal (testirano več dni - ni padel dol), je pa onemogočen dostop, ker nočejo vpisast MAC naslova od Teltonike, da bi imel na hibridu TV na Teltoniki pa LTE, ali pa še bolje 5G, ki ga omogoča.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Kolikor se spominjam se Teltoniki (RUT950) da spremeniti MAC naslove, čeprav za mobilni del nisem 100%
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
No pa se zadeva ponavlja. Spet ista težava, ki jo pametni tehniki ne znajo rešit
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Supersonic hitrost interneta
Untitled-1.png