Policist na njivi povozil pobeglega motorista

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
A ni malo premzrlo za brez čelade?

To pomisli vsak, ki je kdaj sedel na motorju. Pri -5 ali koliko je bilo takrat ponoči je pri 120 km/h wind chill efekt ekvivalent ca. -20. Naj raje napišejo, da so jima možgani zmrznili brez čelad in da sta zato padla, kot pa da sta neka druga dva padla, ki ju spoh niso lovili. :rolleyes:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.699
113
A je bil kje kak podatek, za kak motor je šlo? Je bil dejansko motor ali kak sfriziran moped? Zdi se mi neverjetno, da bi se nekdo vozil z motorjem ponoči pri minusu brez resne opreme. No, neverjetno mi je, da se je sploh vozil. Razen, če kake substance, ki jih dodaš telesu, to rešijo ... Ali pa imaš tak nočni "biznis", da si ne moreš privoščiti, da bi čas zgubljal z oblačenjem in natikanjem čelade ...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Saj če malo dregnem v smeri teorije zarote ... ena zanimivost je, da policijska zgodba pravi, da so lovili motorista (2 na motorju) brez čelad, padla pa sta potem neka druga 2 motorista brez čelad, ona dva kaj so ju lovili pa sta izginila neznano kam. Lepo so napletli zgodbo, da niso krivi za smrt in poškodovanje zaradi lova na motorista, ker sta padla ena čisto druga dva, ki ju sploh niso lovili.

se enkrat preberi. jest nisem tako razumel.

Pojasnila je še, da je policist na območju Zagorja nekaj minut pred nesrečo zaznal vožnjo dveh oseb na motorju, ki sta bili brez čelad in ju poskušal ustaviti. Med ustavljanjem z modrimi lučmi so v isti smeri dohiteli še drugo motorno kolo, na katerem sta bili prav tako dve osebi brez čelad (ponesrečena motorista). Med vožnjo je policist oba motorja izgubil z vidnega polja in ju ni mogel ustaviti. Policist je vožnjo nadaljeval in nato v Orehovici naletel na posledice prometne nesreče. Osebi na motorju, ki ju je zaustavljal policist, še nista bili izsledeni.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
Po vsej verjetnosti ukraden iste noči.

ok, sam tud ce ukrades motor si prineses celado, saj mislim da ni mogoce vozit motor brez celade v tem mrazu. se oci prevec solzijo.

pa tud ce ga gres ukrast, nevzames sopotnika s seboj...

me res zanima kaj se je dogajjalo...
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
ok, sam tud ce ukrades motor si prineses celado, saj mislim da ni mogoce vozit motor brez celade v tem mrazu. se oci prevec solzijo.
Saj imaš sončna očala gor kot Trinity . ;)
maxresdefault.jpg
 
  • Ljubezen
Reactions: Matey

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Na začetku je čelada ovira oz lahko da je ni uspel prevzeti od pajdašev, ko je imel motor že pri sebi. Zna biti da so jih policiaji presenetil. Velikokrat je pa tudi samo prazna glava in preveč "poguma".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in msenjur

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
278
113
pomoje, da so bili motoristi skupaj? in ko so ustavljali "prvega", je pospešil še tadrug in se zvrnil. ravno tako brez čelad. ti si napisal, da sta se zrvnila kar ena čist druga, ki sta slučajno mim pršla.. ok, sej rezultat je isti, vsak sva po svoje napisala...

4 osebki brez čelad pri minusu ob 3h ponoči.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-211
113
mirsi : ti pleteš zgodbico. Najprej o tem, da bi v Sloveniji kaj videl iz nadzornih kamer navadni "ob cesti". Preveč tujih filmov? To bi bil pa precej hujši nadzor državljanov kot neka covid aplikacija.
Iz posnetkov nadzornih kamer bi se čisto dobro videlo, ali sta bila motorja res dva (da ni bil mogoče samo en), pa tudi, ali je policaj vozil motoristu tik za ritjo, ali pa je bil pol minute zadaj- oz toliko da jih ni več videl, pa tudi s kakšno hitrostjo se je vozilo.

Se mi pa zdi čudno, da so policaji pripeljali motoristu tako blizu, da so sredi noči prepoznali, da je bil motor modre barve, da sta bila na njem dva brez čelade, pa ga policija ni skušala ustavit - lovila sta drugega, ki pa ga nista vidla. Temu, ki so ga imeli tik pred očmi, pa mu niso dali znaka naj ustavi.

Ampakkot rečeno, policija bi morala sedaj posnetke zasečt, da ne pride kaj v javnost, kar se ne sklada z zgodbico.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Če so kradli motor...potem sta v tem primeru 2 kradla.....2 pa čakala na kakem punktu z vezo....pač punkt mim katerega bo najverjetneja prišla prva patrulja...

Zato sta lahko 2 motorja...in zato je lahko policaj sledil en motor....potem mu je pa iz strani (te2 ki sta čakala in smotrila teren) uletel še drugi...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Ne če sledijo v ozadju kako večjo stvar (tolpo) in je preiskava še v teku....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.112
2.467
113
Iz posnetkov nadzornih kamer bi se čisto dobro videlo, ali sta bila motorja res dva (da ni bil mogoče samo en), pa tudi, ali je policaj vozil motoristu tik za ritjo, ali pa je bil pol minute zadaj- oz toliko da jih ni več videl, pa tudi s kakšno hitrostjo se je vozilo.

Se mi pa zdi čudno, da so policaji pripeljali motoristu tako blizu, da so sredi noči prepoznali, da je bil motor modre barve, da sta bila na njem dva brez čelade, pa ga policija ni skušala ustavit - lovila sta drugega, ki pa ga nista vidla. Temu, ki so ga imeli tik pred očmi, pa mu niso dali znaka naj ustavi.

Ampakkot rečeno, policija bi morala sedaj posnetke zasečt, da ne pride kaj v javnost, kar se ne sklada z zgodbico.

Tebi pa domišlija res dela sto na uro. Ker oni drugi bi pa ustavil če bi mu dala znak kajne... in potem bi spet pletel nove teorije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Kamele0N