Planica 2023

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.109
3.418
113
Koliko bi vas slo, ce bi karta bila pol cenejsa. Koliko, ce bi bila zastonj? Jaz ne grem v takmulme stat tja, ce mi placajo. In sem bila kot otrok velikokrat v Planici, mogoce sem kje na tisti sliko celo in trpela. Z veseljem pa pogledam skoke na TV. Premraz je za bit zuni, ce nic ne delas in v vsakem primeru zoprno, ce kaj na glavo pada.

Je pa res bolj zalosten pogled, vzdusje mnozice naredi svoje
Se strinjam.
Organizatorji so za=bali, ko niso znali privabiti tujcev iz držav, ki jih ta šport (bolj)zanima.
ne vem, nisem strokovnjak za turistični marketing, ampak...
...kakšne tedenske pakete (čarter+namestitev+karta) za npr. 1.000 €/teden (več, manj?) v bistveno bogatejši Skandinaviji, kjer jih (edine) smučarski teki malo bolj zanimajo, verjetno nebi bilo težko prodati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.622
253
113
če se ne motim, so organizatorji rekli, da so nakazali namestitvam, da imajo predrago. Za namestitve sploh niso organizatorji odgovorni. To je pač folk požrešen.

Mislim, da FIS na to gleda malo drugače. Kar se tiče organizacije vse ok, tako da tukaj ni katastrofalnih napak, in to je FISu pomembno.

Zajeb s kartami bojo morali pa itak sami požrt - tega ne bo FIS pokril. In to tudi ni kapitalni zajeb! Kapitalni zajeb bi bil, če bi tekmovalci laufali po travi recimo. Ali pa da skakalnica ne bi bila ustrezno pripravljena.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.109
3.418
113
Še ena iz 60ih let, ko je bila Planica še od ljudi, ne od kapitala
Kaj so pa ti "ljudje", od katerih je po tvoje Planica bila, od tega imeli?
Brezplačen vstop, hrano in pijačo so (morali) prinesti s sabo.
Za fiziološke potrebe je bilo pa grmovje.
.
Ampak najbl vašn je pa seveda, da "na ns pa že nuben ne bo služu."
:zavijazocmi:
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.622
253
113
Pač bilo je v rokah društev. Sej je povedal včeraj v Tarči... Denar je pač ostajal v društvih za njihove projekte - verjetno za nekaj piknikov, predvsem pa za vzdrževanje naprav.

vejretno so tudi oni oddajali prostor gostincem. Pa tudi ekipe so kakšno prijavnino plačale... Res pa je, da v 60. pa res še ni bilo Dixijev.

Sicer mi je pa precej neumno, da tole planico primerjajo z marčevsko Planico, ker je primerjava čisto neprimerna. Tudi to je feler organzatorjev, ker je zdej cela zmeda na netu, katero planico hoče človek sploh pogledat.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.003
9.132
113
40
MB
pa pozabljamo, da smo slovenci pridni in delavni. Si težko predstavljam, da bi kar par tisoč ljudi šlo vsak dan na ogled tekmovanja. Sej čez teden se dela... mulci, šola, krožki. Pa da so bile počitnice nedolgo nazaj... Fondi so se spraznili.

včeraj pa ena bolj bednih Tarč, odkar spremljam. Tok neki na silo, da je bilo kar težko gledat. A res trenutno ni bolj perečega problema v Sloveniji? Vsi posnetki prazne planice in tribun bi morali imeti tudi datum in uro zraven.

organizatorji so priznali napačna predvidevanja, ja, zaje.bal so. Gremo zdej naprej. Dogodek je vseeno pripravljen na nivoju, tako da, kar se tiče organizacijskih sposobnosti je vse tip-top. Naslednjič naj za karte naredijo še kakšno raziskavo in bo vse tip-top. Nehajmo zdej mrcvarit odgovorne, da ne spet kdo na štriku pristal. Verjetno že tako težko spijo, ko gledajo posnetke bolj praznih tribun.

noben junior marketingar al pa product manager, se pri oceni ne more in se ne bo zmotil za 80 %.

ampak ja, gremo mi naprej :D
 

Svobodnjak

Fizikalc
9. sep 2022
477
-3.215
28
Samo kak moraš biti fukjen, da na športni prireditvi predstaviš interpelacijo. Njemu res špila v glavi :(:(
1677875900423.png
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: tony, bizi in jest5