Planica 2023

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
171
99
28
Sem šel ravno po pirček, ko zagledam šop mikrofonov in novinarsko grupo…
Prvič na tekmi v Planici, pa se zgodi zlata! Bravo naši!

Gremo na polete!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.006
5.720
113
blizu močvirne prestolnice
Jaz vidim največji problem v organizatorju. Pohlep jih je pogubil, saj večino če je pohlepna. Kje so reklame? To bi morali na veliko oglaševati že vsaj mesec dni pred pričetkom sp. Če nebi bili pohlepni in bi želeli privabiti mladino k tem športu bi morali skupaj z državo organizirati ogled tekem za osnovnošolce in srednješolce. Vsaj pri tem bi bilo veliko več gledalcev. Poleg tega pa bi morale karte biti tam okoli 10€ če bi hoteli da gre vsaj kdo gledati tek.
Kar se tiče gostinstva. Ne razumem kako so lahko najemnine tako drage, pa ne govorim samo o Planici saj na koncu itak delajo zgubo. Ni logike.
Potem pa še prenočišča. Očitno nočejo gostov in imajo raje izgubo kot pa da bi delali po pameti. Take firme se mi ne smilijo, tudi če propadejo
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.850
3.368
113
40
Lj
Jaz vidim največji problem v organizatorju. Pohlep jih je pogubil, saj večino če je pohlepna. Kje so reklame? To bi morali na veliko oglaševati že vsaj mesec dni pred pričetkom sp. Če nebi bili pohlepni in bi želeli privabiti mladino k tem športu bi morali skupaj z državo organizirati ogled tekem za osnovnošolce in srednješolce. Vsaj pri tem bi bilo veliko več gledalcev. Poleg tega pa bi morale karte biti tam okoli 10€ če bi hoteli da gre vsaj kdo gledati tek.
Kar se tiče gostinstva. Ne razumem kako so lahko najemnine tako drage, pa ne govorim samo o Planici saj na koncu itak delajo zgubo. Ni logike.
Potem pa še prenočišča. Očitno nočejo gostov in imajo raje izgubo kot pa da bi delali po pameti. Take firme se mi ne smilijo, tudi če propadejo
Problem takih firm je da bodo hotele pomoč od države, nepovratne subvencije, kraja davkoplačevalskega denarja.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
28.2. ima poleg Luke roj.dan še en velik slovenski športnik, skakalec. Kako je kaj z njim? Se je uspel rešiti demonov?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Tok, kot se zdaj on njem pise in govori, se ze dolgo ni. Vse lahko izves iz prve roke prakticno
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.327
5.845
113
pri taščici
Se dobro da nam ne podelijo olimpijskih iger.
Bi bile karte za ogled poletov iz tribune v Ratecah po pošteni 3mestni cifri. Ob sami skakalnici pa 5 mestna cifra..